Kočík Peg Perego. Ako na ňom nosíte vaničku Navetta?

dzanka3
6. apr 2008

ahojte
chcem sa vas spytat ktore mate kocik PP centro ci vanicku navetta nosite upevnenu na sportvej casti aj s potahom?☹
alebo existuje aj ina moznost ako ju uchytit na podvozok aby sa nehojdala a nebola upevnena na potahu? 🙂

lante
6. apr 2008

Ahojky ja mám síce PP ale mne sa Naveta nacvakáva priamo na podvozok, takže s týmto asi neporadím. Ja mám GT3 Completo model 2007

dzanka3
autor
6. apr 2008

lante asi ma GT3 completo iny system....
tak musim pockat kto ma centro....
.a tebe sa Vilik este zmesti do navetty?..pretoze mne sa ma maly narodit v july - a rada by som ho tam mala aspon do marca...do konca zimy...

dzanka3
autor
7. apr 2008

tak vsetky nosite asi vanicku na potahu... ☹

irise
7. apr 2008

Ja som sice nemala centro, ale caravell, dala som dolu potah, lebo som ho nechcela spinit a nicit a aby sa nehojdala, tak som podlozila frote uterak. Blbe riesenie,vyzeralo to sice divne, lebo mi tam trcali tie plastove okraje okolo hlavicky, tiez to nedomysleli, ale inak to neslo. Baby raz hovorili, ze sa im nehojda, ale uz neviem na akych podvozkoch a uplne ho vyzliekli.

dzanka3
autor
8. apr 2008

irise dakujem za odpoved.....ja tiez spekulujem ze nieco tam dat - napr. aj podsedaky ako su na stolickach - obalit ich latkou ciernej farby aby to nekricalo a nejak prisit okolo tych konzoliek kde sa uchytuje vanicka....
...no neskutocne ma hneva ze sa to musi nosit na sportovom casti a este aj na potahu...

rybka78
8. apr 2008

kamoska ma centro a tiez ma vanicku na sportovej casti.
mne sa hanka narodila v auguste a vydrzala v navette do marca. zalezi ako ti bude drobcek rast do dlzky a tiez ci ti vydrzi lezat, ak bude hore. u nas som ju uz musela dat do sportaku, lebo ked bola hore, chcela sediet a to polohovanie v navette jej nestacilo. 😉

yesno22
8. apr 2008

dzanka...ja mam PP centro completo aj s vanickou...sportova cast ma vpredu, kde mam dietatko nohy taku cast, ktora sa da sklopit, alebo "vyklopit" trochu smerom hore, ked na kociar nakliknes vanicku, je to vlastne tam, kde ma babo hlavu....takze ked potom nakliknes vanicku, nemala by sa ti kolisat....dufam, ze si ma pochopila... 😀
keby nieco, kludne pis IP...ja som s PP centro spokojna skoro na 100%, vadi mi len to, ze sa neda prehodit rucka.... 😉

dzanka3
autor
8. apr 2008

ahojte dievcence
dakujem za rady
yesno22 - ano to uz som nastudovala ze treba dat tu opierku na nozicky hore aby sa nehojdala...ale ked mam dolu potah sportoveho kocika - a dam vanicku len na holu konstrukciu - mozem dat tu opierku na nozicky hociako aj tak sa vanicka kolisa...
- a nie je moznost dat dolu opierku na chrbatik zo sportoveho?

yesno22
8. apr 2008

dzanka, to je cudne, lebo mne sa nekolisala a potah som mala dole.... 😕 ja som to robila vzdy tak, ze som si najprv naklikla vanicku a potom dala hore tu opierku na nozicky a nekolisala sa mi 😕
ako myslis dole? uplne ? lebo to som neskusala

dzanka3
autor
8. apr 2008

ano dole uplne dat opierku na chrbatik zo sportoveho bysom chcela ak je to mozne.....
no ja ho tu mam vedla seba a stale sa kolisa 😠 .....keby sa ta opierka na chrbatik dala dat asi o 10cm hore - ale ona vzdy spadne do lezatej polohy a tam sa to potom ma kde hojdat....
ta opierka na nozicky drzi ako ju dam vysoko tak zostane....
..a k hlbokemu kociku si nosila aj dolu co je ten nakupny kosik? ci sa to da dat nejka prec..?

yesno22
8. apr 2008

kosik som si dala, az na sportovu cast....a preco chces dat dole tu opierku?
inak, videla som mamicky, ktore si potah nechali a tak naklikli vanicku...skusala si aj s potahom? ci sa aj vtedy kolise....

dzanka3
autor
8. apr 2008

vteda sa nekolise ak je aj na potahu.....
no sa mi tam nejak nepaci ta opierka.....ked som kupovala kocik maly len sportovy a objednali vanicku..keby mi povedali ze to budem musiet nosit na sportovom a este aj na potahu....
ale inak sa mi sportovy PP centro velmi paci aj farba (ja mam toffe), aj rozmery - skoda ze ho prestali uz vyrabat..... ☹
a ako sa da dat dolu ten kosik este ta poprosim?

dzanka3
autor
8. apr 2008

akurat som skusila dat hruby frote uterak na opierku chrbatika a vanicka sa vobec nekolisa.... 🙂
asi kupim jeden ten hruby podsedak obsijem ho ciernou latkou a priviazem na tie konzolky a bude...
nech nemusim to mat na sportovom potahu - mne sa to vtedy zda take 2v1....ani tak ani tak...

yesno22
8. apr 2008

dzanka...aj ja mam toffe....a na ten kosik sa musim pozriet zajtra, kociar mam dole v pivnici 😅

dzanka3
autor
8. apr 2008

yesno dakujem - zajtra pozriem ako si napisla....
ja som to pozerala ze na jednej strane sa to len da dolu z hacikov (pri otacacich kolieskach) ale na druhej strane neviem ci to nasilu vytiahnut z tych klbov alebo co ....

ivka22
8. apr 2008

Dzanka3,
my mame PP GT3, potah zo sportovej casti sme dali dole a vanicku nastokli priamo na konstrukciu. Je to pohodlnejsie a jednoduchsie...aj ked budes pouzivat vajicko priamo na konstrukciu.

Ked maly dorastol do sportovej casti, jednoducho, sme vanicku odlozili a manzel natiahlo spat potah na sportovu cast. Nie je to nic komplikovane 🙂

yesno22
9. apr 2008

dzanka...tak som pozerala na ten kosik a veru neviem ako ho dat dole...nepamatam si totiz, ked som kociar skladala, ci bol uz namonotvany, alebo som ho tam davala ja... 😅 no ved ked ho tam uz mas, tak ho nechaj, dole ti predsa nezavadzia 😅
ivka...ide o to, ze ked das s PP centra potah dole, vanicka sa kyve...teda mne sa nekyvala ale dzanke ano a ked potah necha na kociari, vanicka sa nekyve....to je hlavny problem 😉

katulka11
9. apr 2008

Ivka, prosím ťa (alebo tie mamičky, ktoré majú PP GT3), ja som si len nedávno kúpila GT3 ale športovú, no samozrejme pri druhom bábu dokúpim len navettu. Ešte som to nejak moc neštudovala ale ak chceš s kočiarika urobiť hlbovú verziu s pomocou navetty, musíš dávať dolu len poťah alebo celá tá športová časť - sedačka sa dá odobrať a navetta sa klikne len na konštrukciu??? Lebo som si všimla, v tom poťahu na časti kde bábo sedí sú také výrezy a pod nimi nejaké časti kroré sa dajú zdvihnúť. Tak tipujem že asi na to sa dá nastoknúť tá navetta.... 😒
Díky moc sa zary! 🙂

martina46
9. apr 2008

mam PP centro s navettou, tiez sme riesili kolisanie, az som volala jednemu panovi do ciech, co ma obchod s kocikmi, odporucili, ze poradi a objasni nejasnosti.
vanicka sa ma tak kolisat, ze je to namiesto odpruzenia. a naozaj, skusili sme to a vobec to nevadi, dokonca to urobi nejeku akoby dorovnavaciu - vyvazovaciu sluzbu pri schadzani z chodnika.
potah mame dole.

dzanka3
autor
9. apr 2008

martinka to naozaj???
tak ja este len cakam na babo neviem to odskusat naozaj..ale nezobudi sa tebe Tanicka ak sa nahodou prehupne ta vanicka z jednej strany na druhu?
a ani vtedy sa nezobudi ked to tak klepne - zvuk vyda - ak sa preklopy z jednej strany na druhu? ...
inak ozaj to je ako hojdacka ked sa da dolu aj opierka na nozicky...da sa s vanickou hojdat 😀

martina46
9. apr 2008

To je práve sranda, že stačí trojkilové dieťa, aby to dostatočne zaťažilo vaničku a tá je potom tak vyvážená, že sa prehupne veľmi plynule a pomaly. Tánička sa na to nikdy nezobudila. Tým pádom to ani neklepne 😉

dzanka3
autor
9. apr 2008

😀 😀 tak asi idem to skusit s tromi kilami cukru...
.....ale si ma potesila martinka - ze to tak vlastne ma byt..ved uvidime ....keby nie dam potah a bude..
inak aj na centro hovoria ze je to labilny kocik - da sa nim triast - ale zase je to ine ked v nom sedi uz aj 6kg dieta...aj ked polske kociky sa triast nedaju - zase ked v nom to dieta sedi sa trasu ruky mamine ked ho ma kusok preniest - nebodaj zlozit do auta 🙂

martina46
9. apr 2008

s navettou je tazko ovladatelny... my sme este nesli v sportaku, uz chystam, ked sa ustali pocasie... nalezato bude dieta, ale snad sa nam bude lahsie kocikovat.

katulka11
14. apr 2008

No čo babenky, neporadíte ako je to s tou navettou na GT3??? 6 príspevok hore... 😝

ivka22
14. apr 2008

Katulka11,
sportovu cast sme dali dole, to znamena potah + nejaka pevnejsia cast / tusim na chrbatik/, ale viac menej, ked to budes davat dole to ti pojde s dole naraz s tym potahom...

Navetta sa potom naklikne na konstrukciu. Inak k tomu kolisanie navetty...neviem ci baby, ktore pisu vyssie maju GT3, ale naveta sa musi zakliknut a na baze, teda konstrukcii musis este vyklopit taku cast dohora /bliszie k rucke/, aby sa ti naveta nekolisala a bola pevna....

A k tym castiam na sportovej casti...ano ked ich vytiahnes von , tak na to sa mozes nakliknut tiez navetta.

ivka22
14. apr 2008

Dufam, ze som to nenapisala prilis komplikovane 😉
Ak nieco, tak sa pytaj....

katulka11
15. apr 2008

No super Ivka, pochopila som.... 😉 Samozrejme, uvidím až keď budem mať navettu... 😀 😝 Kukám, že máte už maličkého v športovej verzii... 🙂

ivka22
15. apr 2008

No uz sme ho dali do sportovej casti...je mu v tom nejak lepsie, tym ze moze kukat okolo seba, tak je spokojny a ked chce buvat, tak ho dam do vodorovnej polohy a je to 🙂

elefanto
13. júl 2011

Voete mi poradiť kde by som na nete našla manuál na PP GT3?Potrebujem prehodiť športovú časť ,používali sme vaničku a už je malej malá a to má len 4 mesiace ☹ 😠 😠 ,tak som kúpila fusakotačku a chcem ju prehodiť na športovú časť len neviem ako keby mi tam niečo chýbalo lebo časť na opretie sa nedá polohovať,ako keby to malo niekde zakliknúť a nie je do čoho 😨 😨 😨 😨
Ďakujem za odpéovede

dionyzka
29. máj 2012

@elefanto ahoj, prisla si na to ako upevnit sportovu cast, aby sa dala polohovat. Neviem ako na to. Mam ten isty problem aky si mala Ty pred rokom 😔