Kočík Peg Perego alebo Bexa

marianka99
9. feb 2012

Konkretne sa rozhodujeme zatial medzi Peg Perego PLIKO P3 ON TRACK MODULAR alebo Bexa B4X???? Čo myslíte? Ake kolieska sú najlepšie??? Babo sa ma narodit v septembri čiže pojdeme hned do zimy, tak neviem čo by bolo lepšie....Alebo viete o nejakej lepšej značke? Privitam akukolvek radu, kedže je to naše prve babo a neviem podľa čoho mám presne vyberat...a hlavne budem potrebovat kočik čím najlahší, keďže nemáme výtah a byvame na 3 poschodi.....díky

marianka99
autor
11. feb 2012

@d_anica a pumpu ste kupovali specialne na taketo kolieska??? ci aka sa na to pouziva....no byvame na dedine, tak je mozne, ze obcas aj my pojdeme na nejaky divokejsi teren 😉

marianka99
autor
11. feb 2012

@zuzikkaa no nechcem na kocik minut viac ako 500 ale to uz aj so sedackou a so sportovym, tak dufam, ze sa do toho vojdeme 🙂

ancovicka30
11. feb 2012

@marianka99 noo, ak su odhrnute chodniky, resp. usliapany sneh, tak prejdes aj s plikom aj ked nie uplne najpohodlnejsie, ale cez cerstvo napadany sneh viac ako dake 2 cm uz bude problem prejst...ja som minulu zimu prezila iba s plikom a nebol problem, kedze v BA velke snehy neboli a odhrnalo sa rychlo....ale napriklad tuto zimu boli uz situacie, ked som isla von s takym terennejsim co sme si zadovazili na sport toho roku, a islo to, ale bola som si ista, ze s plikom by som nepresla...takze v tomto by som sa riadila asi podla toho, ci mavate vela snehu a chodievas po neodhrnutom, ak ano, tak radsej zvol vacsie kolesa...

lenka3103
11. feb 2012

@zuzikkaa nemam skusenost s trojkolkami takze som pisala len to, co mi povedali a netykalo sa to len kocika bexa, resp. polskych kocikov . . .

d_anica
11. feb 2012

@marianka99 Specialnu pumpu sme nekupovali, pouzivame taku univerzalnu, co ma viac nastavcov, ale ktory presne na to pasuje ti nepoviem, lebo dofukovanie je chlapska robota 😀

cicimon
11. feb 2012

@marianka99 my mame bexu 4kolesovu, spokojnost. na sneh je idealna, defekt sme mali raz a aj to preto, ze sme presli cez velky klinec, mala bola vo vanicke 9mes aj s fusakom a kocik nie je ani vlemmi tazky, je stabilny... fakt ide o to, co od kocika chces a kolko donho chces vrazit. a zas to ze je polsky automaticky nemusi znamenat aj zly. videla som plno kocikov, drahych a nie polskych, ktore by som nechcela ani zadara - ako napr bez otacacich kolies, s golfacovymi ruckami a pod

d_anica
11. feb 2012

@marianka99 Inak, to mozes mat aj problem, zrovna v tejto cenovej hladine. Ja som mala tiez 500 eur rozpocet, a zistila som, ze moznosti su bude lacnejsia trojkombinacia, vacsinou okolo 3 stoviek, alebo potom drahsi sportak okolo 400, lenze ked k tomu priratas vanicku aj sedacku tak mas zrazu 600-700 eur. Okrem toho tie drahe kociky maju casto male vanicky, tak aby sa ti nestalo, ze budes musiet s babom do sportiaku uprostred zimy, ak budes mat takeho zruta ako je moj 😀 My sme nakoniec kupili Bexu, sportiak a vanicku za 280 a k tomu drahsiu nemecku autosedacku, ako kompromis 😉

zuzikkaa
11. feb 2012

@marianka99 a nerozmyslala si nad kupou iba hlbokeho kocika?? popripade aj z bazaru a ked vyrastiete z vanicky tak si kupis sportak podla potreby...pri hlbokom aspon zistis co a ako 😉

marianka99
autor
1. apr 2012

Máte niekto Bexa Fashion Paris 2012???? čo je na ňom iné oproti tým starším modelom??? tento sa nám totiž zatial páči najviac...A koľko váži??? Na nete píšu že 13 kg, tak chcem vediet či je to naozaj tolko 🙂

kika87
7. máj 2012

ak by mal niekto záujem predávam peg pérego pliko P3 s príslušenstvom 🙂 viac cez IP viem sa aj dohodnúť na cene 🙂

kiakocikovsvet
7. máj 2012

@marianka99 je to model na novom type podvozku, menšia vanička, iný typ tkaniny,menšia strieška,
váha konštrukcie 8,4 kg +vanička+kolesa viac info. kocikovsvet

zuzana050
4. okt 2012

Ahojte, chcela som sa opytat, ci vojde kocik BebaB4x do vytahu v klasickom 7 poschodovom panelaku, bez vnutornych dveri, byvame na 6. poschodi, tak je to dost dolezite 🙂..dakujem