Kočík Peg perego AT4. Aké máte skúsenosti?

janyka
19. okt 2009

Nenašla som tu nič na tento kočík. To je taký perfektný, že sa o ňom nediskutuje, alebo ho nik nemá??? Ak ho niektorá máte, napíšte prosím skúsenosti? Je aspoň taký široký a pohodlný ako staršie Atlantico? A čo kolieska? Váha kočíka?

manika77
19. okt 2009

ahoj ma ho moja kamoska mne sa ten kocik strasne paci..ja som ho chcela ale nemali ho tak mam PP Uno..AT4 je totalne siroky a velky jej maly ma uz po roku a v pohode sa tam vyspinka...len jedna vec je naom zla ze ta rucka sa jej kruti a to som uz videla na viacerych tychto at4.

december
20. okt 2009

ahoj.kočík je fakt bez debaty perfekný, my ho máme od narodenia, malý má už skoro dva roky ale v tomto sa najradšej vozí a niekedy aj spí.je veľmi priestranný, vojde sa vo fusaku aj v kombinéze spolu do kočíka, kolesá zvládnu každý terén. my sme už rúčku vymenili, lebo sa tiež krutila, nová rúčka stojí cca 30 Eur a je taká penová. ináč kočík je dost tažký a velký ale len na skladanie, ináč sa tlačí lahúčko.🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miskinadamko
20. okt 2009

janyka, tento kocik sa uz nevyraba,a ani nie je v predaji, co si myslim ze je skoda 😒 . tak asi preto tu diskusia nie je taka ako pri novsích modeloch

aleela
15. júl 2010

ak by niekot chcel tento kocik, velmi odporucam. kupili sme ho z druhej ruky, je velky, ma velke kolesa, prejdem s nimi po luke aj po polnej ceste. Predtym sme mali polsky kocik, taky hupaci s velkymi kolesami, ten bol do terenu lepsi, ale aj tento je dobry. Ked vidim ako sa kamosky s ich kociarmi nevedia dostat nikde......... 😉
mozem len odporucit, ma velky nakupny kosik, da sa do neho dostat aj ked babo spinka. odporucam!

uhlopriecka
27. sep 2011

na Peg Perego AT4 z druhej ruky som prave nasla inzerat na bazosovi, za 169EUR:
http://deti.bazos.sk/inzerat/10415343/super-koi...

martinka30
15. apr 2015

@december ahoj mohla by som poprosit kde ste zohnali madlo na pegperego AT4 sa kamaratke zlomilo v klbe kde sa zdviha kocik dakujem

applede
15. apr 2015

@martinka30 ta diskusia je 6 rokov stara...myslim ze bud v bazare inak uz asi nikde..

december
15. apr 2015

@martinka30 ahoj.v bratislave v auparku je predajna peg perego

december
15. apr 2015

@martinka30 tam skus zavolat.mozno na ne pasuju madla z PP. Gt 3

valeria_pavlikova
5. jún 2015

MAdlá sú rovnaké. Mám AT4 aj GT3 a keď sa pokazila tá gumová rúčka poslali mi tú z GT3.