Kočík Peg Perego GT3. Zmestí sa do malého výťahu?

zuzana_sam
7. mar 2008

Ahojte, vcera som si objednala kocik PP GT 3 a neviem ci sa zmesti do maleho vytahu. V obchode sice povedali, ze vojde uplne na tesno, ale ked sme to s manzelom merali tak nam to nijako nevychadzalo. Byvame v Petrzalke a mame iba maly vytah. ☹ 😒

ivka22
10. mar 2008

Ahoj Zuzka,
po nasej skusenosti ti mozem povedat, ze do klasickeho maleho vytahu /napr aj v Petrzalke/ sa nezmestis... 😒
My byvame sice v Ruzinove a mame k dispozicii 2 velke vytahy, takze ja s tym problem nemam...no ked idem ku kamoske na navstevu, alebo k svokrovcom...a je tam maly vytah, tak mam problem...
Vanicka musi ist dole a konstrukcia sa zlozit, inak sa nezmestime... 😠

dzanka3
10. mar 2008

zuzka ja vyberam kocik podla vytahu - aj 😀 😀 😀
pretoze mame vytah 100cm dlhy a dvere maju sirku 70cm....
a toto PP GT 3 vyzera ze je nejake aj moc dlhe 132 cm a siroke 62,5cm - to uz dost ?
ja mam zatial vybraty PP centro completo - aj ked ma zatial myli to, ze model 2008 uz neexistuje - posledne su z minuleho roka - ale co sa tyka paramatrov zatial sa mi zda najlepsi na trhu - aj vaha aj sirka aj dlzka....

dominica
10. mar 2008

zuzana, neviem, aké rozmery má GT3 a aké váš výťah, ale GT3 je trojkolka, že?
My máme Cam cortinu - 3kolku a výťah, no neviem, nemerala som ho, nie je veľký a navyše má vnútorné zatváracie dvere a zmestím sa, ale do šikma. Predné koliesko musí ísť do rohu a rukovať si sklopím. A naši majú tiež malý výťah, ale bez vnútorných dverí a zmestím sa tam tiež tak isto a len, len. Tak skús pomerať šikminu, či ti to náhodou nevýde...
Ja by som sa nevošla s klasickým 4kolesovým.

misenka21
11. mar 2008

ahoj zuzka, ja mam PP GT3 a zatial som sa s nim zmestila do kazdeho vytahu. Nasi maju klasicky panelakovy vytah - a ked nastavim rucku a dam kocik sikmo tak vojdem - sice tesne, ale zmestim sa 😉

micaba
11. mar 2008

ahojte maminy, chcem sa spytat, ci mi viete niektora poradit, pri kupe kociku, s parametrami, ktroy moze byt lepsi, peg perego pliko p3 completo alebo peg perego centro completo?..hlavne co sa tyka koliesok a polohovatelnej striesky ale aj ostatnych skusenosti.. dakujem
🙂

zuzana_sam
autor
12. mar 2008

dievcata trochu ste ma ukludnili, lebo to je kocar ktory chcem a povedala som, ze aj keby sa do toho vytahu nezmestil tak ja ho tam narvem. Problem bol v tom, ze sa mi zda velmi neprakticke skladat kocar pred kazdym nastupom do vytahu alebo ho nechavat dole niekde v kocikarni a malu vzdy vybrat a na rukach doniest domov. Inac Misenka ako si s tym kocarom spokojna?

zucha
12. mar 2008

zuzana, ja ta nepotesim. Byvam v klasickom panelaku a bola ma pozriet kamaratka a ta ho ma (trojkolku). Nezmestila sa, tak sme to riesili tak, ze ja som isla s dietatom prva a ona potom zobrala iba podvozok. Ja mam bugabo a okrem kocara sa do vytahu zmestim aj ja aj moj muz, ktory ma mimochodom 100kg.

zuzana_sam
autor
12. mar 2008

Zucha, to si ma teda fakt nepotesila. No teraz neviem, lebo niekto tvrdi, ze sa zmesti a niekto nie. Kocar by mi mal prist na predajnu koncom tohto tyzdna, prip. buduci tyzden. Tak to vyskusam do toho vytahu narvat a uvidim ako dopadnem. Ked sa nezmesti tak ma porazi.

ivka22
12. mar 2008

Zuzka,
ano, PP GT3 zmestis do maleho vytahu, ale naozaj ho tam musis narvat a zlozit minimalne rucku.../tak to robim, ked idem k svokrovcom, maju klasicky vytah - rozmery neviem/
Ale ak idem k segre, ale ku kamoske, vid vyssie Zucha, nezmestim sa, museli sme zlozit kocik...ale zrejme su tie rozdiely aj v normalnych klasikych vytahoch, hoci len par cm, ale aj to spravi dost....
Kazdopadne zalezi od teba, aky kocik potrebujes a chces, aky mas vytah atd atd...
Pokial mate doma vytah do ktoreho sa zmestis, nevidim problem...myslim, ze na tu navstevu si raz za cas aj kocik zlozis, ako napr ja..

Ale osobne by som asi PP GT3 nemenila.../hoci su urcite aj skladnejsie a lahsie kociky, napr bugabo 😉 / je to o tom, co ti najviac vyhovuje a aky mas vkus...ceny su myslim u tych kvalitnejsich kocikov rovnake, takze tam nevidim problem...

sonyay
12. mar 2008

Ja ti asi veľmi neporadím, tiež máme malý výťah a mám Cortinu -trojkolku s ktorou sa zmestím tak ako písala Dominica, koliesko musí ísť do rohu. Čo som však chcela povedať, suseda ktorá práve čaká bábo si tiež objednala Peg Perego a merali výťah a merali aj kočík a vraj sa nezmestí, je dlhší ako Cam. Jej to nevadí, bude tu bývať len tri mesiace ale osobne ja mám problém kočík vynášať a znášať ( výťah je na medziposchodí) neviem si ho predstaviť skladať a keď ho budeš rozkladať dieťa dáš kam? Môžeš ho dať do vaničky kým je malé ale až bude v športiaku a nebude vedieť chodiť ani stáť tak máš problém. Poprípade ho môžeš parkovať v aute ale je to náročné ( zniesť dieťa v autosedačke, dať do auta, vytiahnuť kočík, vložiť dieťa, atd atd) Inak bývam v Petržalke v osemposchoďáku, myslím že tie malé výťahy sú v Petržke v klasických panelákoch rovnaké.

katulka11
12. mar 2008

Ahojky maminky, nehnevajte sa že takto od podstaty témy, ale ja zháňam presne taký kočiarik. Nenájde sa niektorá z vás, ktorá ho ponúkne... ???? 😉
Vďaka!!! 🙂

zucha
13. mar 2008

zuzka, ak mas niekoho v okoli, alebo kamaratku, ktora ma ten kocik, tak to jednoducho vyskusaj na nom 😉

zuzana_sam
autor
14. mar 2008

Ahojte maminy, takze ten zazrak uz mam doma a do vytahu sa nakoniec zmestil s tym, ze rucku musim mat nastavenu na najvyssiu polohu. Inac mozem odporucit, lebo je nadherny. Dakujem Vam velmi pekne za vsetky reakcie. Pekny den.

ivka22
15. mar 2008

Zuzi som rada, ze ho uz mate doma a hlavne, ze sa ti zmesti do vytahu...
Budes s nim spokojna, uvidis...ja by som ho nemenila a urcite svoju volbu pre PP GT3 nelutujem...
Tak nech vam dobre posluzi.... 😵 😵 😵

misenka21
15. mar 2008

zuzi, ja citam az teraz a tiez som s nim strasne spokojna a kupila by som si ho znovu, a kazdemu len odporucam 😉 ja ho pouzivam nieco vyse roka a zatial s nim nebol ziadny problem.
tak sa tesim ze ho mas doma a ze sa zmestil do vytahu
pozdravujem

mihanka
16. mar 2008

zuzi ja ta asi nepotesim... opatrovala som dievcatko a mala GT3 a do toho maleho vytahu sme sa zmestili, ale musela som dat bud dole rucku, alebo ho nadvihnut, ja som nemala s tym problem ale Terezkina starka to nezvladla a zasprajcovala sa jej rucka do vytahu a tahala ho takto dva poschodia, cela rucka dolamana a vyhnuta... 😖 ale inak je ten kocik super... 😉

ivka22
16. mar 2008

Zuzka, skus dat tu rucku na najnizsiu polohu a zabere ti to este menej miesta vo vytahu 😉 😉 😉
Mam to odskusane.... 😀
A neboj, budes spokojna...

kaby
27. mar 2012

ahojte, počula som, že tento kočík je dost tazky a nezmesti sa do kazdeho auta... aku mate skusenost ? a este ma zaujíma, ci vam nevadi na nom, ze nevidite na dietatko? dakujem za odpovede

pralinka25
29. mar 2012

my mame tiez GT a bohuzial sa nezmestime do vytahu ale na to sme prisli neskoro 😅
tiez ho tam narvem do sikma ale musm ho jednou rukou podrzat vyssie aby sa zavreli dvere coz je s malym vo vnutri dost fuska ale robim to denne uz skoro dva roky. je to super kocik ale fakt nie vsade vlezie. povodne som chcela nechat ze ak bude druhe dieta ale budem ho musiet predat a kupit iny lebo s dvomi detmi by som s nim do vytahu nevosla uz vobec.

janettka86
5. sep 2012

Ahojte, mamičky ktoré máte kočik PP gt3 mala by som k vam prosbu. Plánujeme kúpiť tento kočík a chcela by som vedieť koľko meria športový kočík v lahu. Prosím mohli by ste ho odmeriať. Ďakujem pekne.

andreaa1981
22. feb 2014

Ahojte byvam v petrzalke v osem poschodovom panelaku nemate niekto skusenost ci sa zmesti GT3 do takehoto vytahu? Vopred vdaka za odpoved

ivka911
22. apr 2014

Ahojte, momentalne riesime rovnaky problem... hladame vhodny kocik, ktory by sa vosiel do klasickeho panelakoveho vytahu so zatvaracimi dverami (širka cca 70 x dlžka 100). Ide o to či vôbec dokážem zatvoriť dvere keď tam vojdem s kočíkom. Velmi sa mi páči Cam Cortina x3 Evolution a PP gt3 no neviem či do takého výťahu vojde. Poradite prosím?

veronch
15. máj 2014

@ivka911 nam gt3 vošiel v pohode do výťahu, dokonca aj staršia dcérka sa tam pichla s motorkou.....chystam sa kočík predavat, nemáte zaujem? je síce starši, po dvoch deťoch, ale určite este čo to vydrží.....

ivka911
16. máj 2014

Už to nie je aktuálne, vyriešili sme Jane slalom pro,dakujeme za ponuku 🙂

kattyy123
22. apr 2016

@zuzana_sam dobry deň a aký ma rozmer váš výťah aby som vedela porovnať