Kočík Peg Perego Pliko 3. Ste s ním spokojné?

jananemethova
10. feb 2009

Kto z Vás má kočík PP Pliko P3 modular system on track? Dajte vedieť či s ním ste spokojní?

webka
10. feb 2009

ahoj, ja mam, co chces vediet konkretne ?

webka
10. feb 2009

som spokojna tak na 80 percent, hlboka vanicka je super, naklikava sa priamo na kociar a takisto vajicko, ale to som velmi nevyuzivala...

teraz pouzivam sportovy kociar a je fajn, jedine co mi vadi, je strieska, ktora " pada", nie je pevna...a nanoznik na sportovy kociar tiez nie je podla mojich predstav...

Podla mna - idelany kociar neexistuje, vo vseobecnosti som s nim spokojna, ale nevyskusala som ine kociare, tak neviem porovnat 😉

jananemethova
autor
10. feb 2009

Mám oň záujem, chcela by som ho kúpiť, lebo je za dobrú cenu a ja mám názor, že na rok čo sa v ňom dieťa vozí stačí. Len kamoška mi hovorila, že kolieska dosť hrkajú a či sa s ním dobre chodí a hlavne keď je trochu snehu. Dá sa dať športová verzia úplne do ľahu, keď tam dáš také 6-mesačné bábo a či je ten nánožník z hlbokej verzie dosť veľký?

jananemethova
autor
10. feb 2009

Nemáš zopár fotiek?

webka
10. feb 2009

ja som sportovy pouzivala od 4 mesiacov, da sa dat uplne do lahu...mne kolieska nehrkocu a neviem, ako sa snimi chodi po snehu, lebo my tu mame suchu zimu bez snehu

webka
10. feb 2009

no fotky si mozes najst na nete

webka
10. feb 2009

mozem poslat par fotiek do IP

jananemethova
autor
10. feb 2009

Ja viem že sú na nete, ale len od výrobcu. Tvoj malý má už vyše roka, ešte ho používate?

webka
10. feb 2009

pouzivam sportovy kociar, chces fotky ?

jananemethova
autor
10. feb 2009

To myslíš do fotoalbumu?

jananemethova
autor
10. feb 2009

Bola by som rada? Lebo ja sa skôr prikláňam k tomu kočíku, golfáče sú moja slabosť. Len manžel uvažoval aj o kočíku Cam MB X6, len mne sa moc neľúbi. Keď ja nemám žiadne skúsenosti ohľadom kočíkov.

webka
10. feb 2009

pozri si fotky v mojom albume, vecer ich zmazem

webka
10. feb 2009

viac nemam, teda nneviem kde su, ak by si mala otazky, kludne napis, musim teraz ist...

jananemethova
autor
10. feb 2009

Díky už som si kukla. Dúfam,že nebudem ľutovať. Mne stačí kočík tak na rok. A tento ma oslovil.

lenullkak.
10. feb 2009

ahojky. my sme ho kúpili teraz v nedelu a vyzerá perfektne. už doň chýba len naša Zojka, ale na ňu si počkáme do mája...
😅