Kočík Peg perego pliko alebo Cam mb X6. Poraďte

jvo
11. nov 2008

Ahojte kocky zaciname rozmyslat aky kocik kupit, zatial som uz presla od modernych vychytavok typu Quinny buzz k troska klasickejsim a praktickejsim a skoncila som na dileme tychto dvoch. Chceli by sme 3 kombinaciu sedacka, hlboky a sportovy kocik, zatial moje pre ma PP koli vahe a mozno lepsej skladatelnosti, cam ma mozno troska lepsiu cenu a vacsie kolieska ale urcite vela z vas ma skusenosti s oboma. Viem ze ziaden kocik nie je dokonaly preto budem rada asi hlavne aj negativnym skusenostiam a radam na co si davat pozor, dakujem.

soficianna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soficianna
11. nov 2008

spis si na papier pre a proti oboch kociarov, rozhodni sa co je pre Teba prioritou, pretoze pre druhych to moze byt nieco ine a podla toho najdes rozne subjektivne nazory ludi. Vybrala si si 2 takmer rozvnocenne kociare, ale predsa sa u nich lisi dizajn, s tym spojene farebne prevedenia, tak uz zalezi na Tebe 😉

soficianna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jvo
autor
11. nov 2008

soficianna dakujem za info ale obavam sa ze ta cena nie je za celu 3 kombinaciu je to tam tak zvlastne napisane, 3 kombinacia tam stoji vyse 22 000

soficianna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jvo
autor
11. nov 2008

aha tak potom je to super cena len ked mne sa paci ten gulickovy zeleny 😀

simca246
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melany_s
13. nov 2008

Myslim ze podstatny rozdiel medzi tymito kocikmi je v tom, ze na Peregu sa neda otacat sportova cast proti smeru jazdy, takze na dieta nevidis. Ak Ti to nevadi, cenovo vyhodnejsie je Perego. Ja idem kupovat Cam, prave kvoli tej otacacej sportovej casti. A najlepsie ceny som nasla tu:

http://www.matko.sk/baby-shop/kocik-cam-mb-x6-t...

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

jvo
autor
13. nov 2008

ahoj melany na Peg Perego Pliko Switch Tri-Fix sa da sportova cast otacat aj v smere jazdy takze uz ani to nie je rozdiel...

melany_s
14. nov 2008

ahoj jvo, ja som myslela Pliko P3 Modular System On Track. Switch Tri-Fix sa mi už zdá príliš drahý...

webka
14. nov 2008

simca - ja mam presne ten isty PP pliko on track...

chcela som sa ta opytat, nemas problem s nanoznikom na sportovy koziar, lebo mne sa zda nemozny ☹
a este vec s ktoru, nie som spokojna je strieska, je starsne labilna 😒

inak je to dobry kociar !!!

jvo
autor
14. nov 2008

kocky a tie co mate PP pliko nemate problem s tym ze koliecka nie su odpruzene lebo v jednom obchode ma odhovarali ze potom sa s nim tazko jazdi, ja som ho nasla na nete za vybornu cenu takze potrebujem uz len vediet ci je v pohode :

http://www.primimesi.com/product.php?id_product=36 nasla som ho cez aj ebay, postovne na slovensko je 58,5 eur takze spolu stoji na nase cca 16 800,- a to je kolekcia 2009

melany_s
22. nov 2008

Tak my sme práve kupili Cam MB X6 a nelutujem. Vyzera velmi dobre, lahucko sa sklada, vanicka je dost velka aj pre dieta vo fusaku. Trochu som sa bala tych plastovych koliesok, ale su v pohode, su o dost vacsie ako vyzeraju na obrazku. A aj cena bola dobra, o chvilu bude nova kolekcia, takze obchody tieto kociky zlacnuju.

horalka7
23. nov 2008

Peregácke kočíky sa mi zdajú elegantnejšie ako CAM, ale tú lacnejšiu verziu ON TRACK ani zadarmo...kamoška ho má a najradšej by šmarila do koša, vkuse niečo rieši so strieškou...

dudri
24. nov 2008

som uplne spokojna s kocikom cam MB X6 pooooohoda

denisab32
25. nov 2008

Celkovo s Cam MBX6 i s jej trojkolkovou verziou je spokojnosť, vzhľadom aj na funkčnosť...
Ak PP tak radšej TRIFIX, to čo hodila link Jvo je úplne super cena, nebývajú reklamácie, len sa treba postarať o kolieska - vyčistiť a premazať občas 😉 , no do terénu to kočík nie je, skôr do mesta....

jvo
autor
25. nov 2008

denisab32 zda sa ze si odbornicka dakujem za info uz sa na necho chystam este si ho troska okukam nazivo u nas v obchodoch a asi je rozhodnute 😀

luciaj
25. nov 2008

ja mam tiez cam, hoci trojkolku a som s nim absolutne spokojna. ma podla mna viacero prednosti:
1. je to kocik so vsetkymi casttami aj pre vacsie dieta,
2. autosedacka patri medzi najvacsie vajicka na nasom trhu, takze do nej das aj v pohode dietatko aj naobliekane v zime; moja dcerka ma uz takmer 15 mes. a kedze patri k mensim detom, este stale sa bez problemov vozi vo vajicku a to aj teraz v zime, ked uz ma na sebe aj zimnu kombinezu,
3. vanicka je tiez takmer najvacsia aka sa na trhu predava (samozrejme v ramci 3-kombinacii, myslim, ze rovnako velku vanicku ma aj Jane), takze dieta sa tam pohodlne vyspi aj vo fusaku; my sme vanicku pouzivali do 8mes; ma polohovatelny chrbatik, takze ak babatko nechce spinkat, mozes ho podvihnut, aby videlo na svet; my sme to pouzivali dost casto, a mala pri takom pozerani na svet pekne zabuvala a ja som ju pohodlne spustila dole; vyhodou je aj to, ze po dokupeni auto kitu mozes vanicku pozuzivat aj ako autosedacku, co sa mne strasne pacilo v prvych mesiacoch, lebo som malu vozila vzadu vo vanicke a ona tam spokojne buvala, hlavne na dlhe cesty je to dobre, ked nemusi byt take male miminko v polosede v autosedacke,
4. sportovy kocik sa da otacat proti smeru jazdy, co my vyuzivame do dnes; moja mala neche byt moc otocena tak, aby na mna nevidela, takze viem, ze je to pre mna 100% dobra kupa; aj sportova cast je dost velka, takze moja mala sa v nej straca aj teraz, ked mame fusak 🙂

toto boli moje preferencie, preco vyhral cam pred PP.

beke
25. nov 2008

aj ja som si vybrala Cam mb x6...dúfam, že budem spokojná 🙂

beke
20. jan 2009

Kočík už máme doma, veľmi sa mi páči...už len vyskúšať 😉

maminka12
27. júl 2009

Ahojte baby, vie mi niekto poradit aky zimny fusak mám kúpiť do kočíka peg perego pliko switch tri fix? pozerala som na nete Zimný fusak IGLU THERMO FLEECE (Kaiser) na stránke http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro..., ale mne sa zdá neako priveľký. Malinký bude mať5mesiacov, ked ho budeme potrebovať.Máte niekto skúsenosť s týmto fusakom do peg perega (zatiaľ len do vaničky navetta)? Dakujem

loulik
26. aug 2009

Ak vieš odpoveď, prosím, poraď aj mne, mám ten istý problém. Ďakujem,

maky@szm.sk

tiguik
11. sep 2009

Ahojte baby, ste spokojne s kocikom peg perego pliko switch tri fix? Prave vyberame kocik a nevieme sa rozhodnut.. Babätko sa nam narodi pravdepodobne na zaciatku decembra, tak by ma tiez zaujimalo, ci sa vmesti do vanicky aj s fusakom... Dakujem 🙂

mmacko
14. sep 2009

Tiguik, ja som tiez switch chcela, ale ako som ho videla v obchode, pride mi divne, ked ma taky golfac otocenu sedacku k sebe, podla mna sa to bude divne soferovat. A na zimu by som volila skor nejaky "teranak".

yucca81
12. nov 2009

ahoj jvo, ak môžem doporučiť tak peg perego, lebo cam už nebývajú také kvalitné ako volakedy. Pred 8 rokmi som mala cam, chcela som si ho zakúpiť aj teraz ale odhovorili ma. Kúpili sm e perego a som spokojná, až na košík - mám ho po 8. mesiacoch úplne dotrhaný....