Kočík Peg Perego UNO. Ste s ním spokojná?

dzanka3
12. mar 2008

Ahojte, chcem Vas poprosit o rady ohladom uvedeneho kocika 🙂
Ako ste s nim spokojna ???

mucher
25. mar 2010

Dievčatá neviete kde sa daju zohnať náhradné kolesá na pp uno??????? ☹

sixtine
3. júl 2010

Ahojte, prosim o radu. Mame trojkombinaciu pliko p3, ale chceme este jeden sportak. Mame tri poziadavky: uplne sklopenie opierky do lezata (malinka ma este len 3 mesiace, ale vyrasta nam z hlbokeho plika), prehadzovaciu rucku a tak trochu "terenne" kolieska, ktore na rozdiel od golfaca zvladnu v pohode zimu aj na strednom Slovensku a nerovnejsi teren (macacie hlavy v Ba - Starom meste, Horsky park a pod.). Viaceri predajcovia nam na zaklade tychto poziadaviek odporucaju PP Uno. Tak, ze golfac pliko na leto a uno na zimu a do terenu. Zvlada tento kocik teren a zimu v pohode? Vobec nemam skusenost s kombinaciou velke + male kolecka...

manika77
4. júl 2010

@sixtine ahoj ja som mala uno v zime a bola som spokojna ziaden problem nebol po ziadnom terene..kocik je paradne velky dieta tam ma dost priestoru no proste spokojnost 😉

modra1
5. júl 2010

Ja mám UNO asi mesiac, klasický hlboký kočík s veľkými nafukovacími kolesami som už predala, ale dieťa ešte vozím naležato. Rozhodne sa však kočík lepšie ovláda keď má rúčku prehodenú ako šporťák, čiže keď sú vpredu malé kolieska. Ak ju prehodím na hlbokú časť, teda vpredu sú veľké, tak o tie malé zakopávam a kočík nejde tak plynule ako na športovej časti a ťažko sa s ním prechádza cez cestu (obrubníky, koľajnice). Ja som ale rýchly chodec, tak možno preto. Na zimu som tiež zvedavá, ale keď manika píše, že bez problémov, a to bola posledaná zima snehová, tak by to malo byť ok. UNO je zvnútra dosť tvrdé a keďže nie je odpružené ako hlboký kočík, používam pod dieťa asi 1,5 cm molitanovú podložku. Pre mňa je UNO kompromis, som limitovaná rozmermi nájazdov do paneláku (vzdialenosť koliesok). Preto som si nemohla kúpiť kočík, ktorý som chcela (PP GT3, alebo PP AT4 alebo Gesslein Future)

gabika7706
12. júl 2010

Ahojte, kupila som si UNO pred tyzdnom, no neviem sa s nim nejako "zzit" 😒 Ked mam maleho otoceneho tvarou k sebe, teda velke kolieska su vpredu, mam presne ten isty problem ako @modra1, zakopavam o kolesa, na obrubnik tazko, cez kolajnice problem, neviem ani do vytahu z bytu vytocit poriadne, kedze perovanie na malych nie je a tie sa sice tocia, ale kym o vytocim tak, aby som do vytahu vosla... 😖 Skoda, ze som na tuto diskusiu nenatrafila skor.

tinucha
18. jan 2011

Ahojte. Prosím vás dá sa dať na PP uno vajíčko? Ak áno, tak v akom smere, resp. či sa vtedy s kočíkom manipuluje ťažko alebo ľahko, keďže sa tu písalo, že ak sú vpredu širšie kolieska, tak ide kočík ťažšie. Ďakujem.🙂

gabika7706
18. jan 2011

@tinucha pozeram navod, tak da sa, neviem, ci len ta konkretna, pisu Primo Viaggio. Ale ak je kociar otoceny velkymi kolesami dopredu, naozaj sa s nim zle manipuluje, ci tam je sedacka, alebo nie je...

tinucha
18. jan 2011

Ďakujem Gabika veľmi pekne.🙂

modra1
18. jan 2011

Sedačka netuším či ide. Každopádne, odkedy používam kočík ako športový, som veľmi spokojná, je super, aj v snehu som v pohode prešla, malá v ňom pekne zaspí, šikovne sa polohuje. Pre mňa dobrý kup.

janika84
18. okt 2011

ahojte dievcata.nechce niektora vymenit moj oranzovy potah za inu farbu?

noracz
16. jan 2012

Ahojte, mozete mi poradit? Da sa pripnut vanicka navetta na kocik uno? niekto tvrdi, ze nie, ini zase hovoria ze sa da. Nema s tym niekto skusenosti?
Viem, ze sa da z una urobit navicku, ale zda sa mi to velmi nizke, aby tam to babytko lezalo... preto by som tam pridala este vanicku, aby aspon prve mesiace nelezalo to babatko na zemi.. 🙂
viete mi poradit?

leuska1985
12. apr 2013

ja som ho kupila tu na MK a som veeelmi spokojna, na obrubnik v pohode vyjdete, aj ked je dieta v protismere, len musite stupit na to madielko na nohy a vytlacit a chodenie je len o zvyku, mne to trvalo par minut, kym som si zvykla, ako sa s nim "keruje" 🙂 takze odporucam 🙂 bala som sa muzovej reakcie, ci ma nezjazdi za kupu, ze s nim nevie kerovat a on ze: "to je super, jak vysokozdvizny vozik, aha takto, toto s tym druhym nikdy nevytocis " 🙂