Kočík Peg Perego UNO. Ste s ním spokojná?

dzanka3
12. mar 2008

Ahojte, chcem Vas poprosit o rady ohladom uvedeneho kocika 🙂
Ako ste s nim spokojna ???

janis8
29. máj 2008

Aj mne sa Peg Perego UNO velmi paci, pretoze by som chcela multifunkcny sportovy kocik, ktory je vhodny uz od narodenia, lebo babatko ma prist na svet zac. juna. Navyse v suacasnosti je taky trend, ze tie vanicky su strasne male a celkovo na horuce leto si myslim, ze sa viac oplati takyto typ.
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

Okrem toho uvazujem aj kociku Graco Vivo, tiez je vhodny od narodenia s pouzitim vloznej tasky, tiez som ho nevidela nazivo..
http://www.babetkoshop.sk/?c=detail&id=1345

Ake mate skusenosti s tymito kocikmi? Alebo aky typ by ste mi odporucali..
Na nete som pozerala uz milion kocikov a cim dlhsie hladam, tym menej sa viem rozhodnut. Navyse nazory na rozne kociky su vsade odlisne, tak ja uz absolutne neviem.. Jedno je iste, nejaky vybrat raz musim
🙂

adulator
10. júl 2008

Ahojte,mám PP UNO ,používam od narodenia asi 11m doteraz sme boli veľmi spokojný.Po 1 praní sa mi predral poťah na bočniciach tie čo sa zasúvajú do kočíka,je tam dosť ostrá umelá hmota a tenká lemovka.Dala som kočík na reklamáciu a predajca robí trošku problémy .Skúšam či má niekto podobný problém.Prosím ozvite sa.Ďakujem andrea .

majkalm
11. júl 2008

ahojky me se libi kočarek peg-perego skate, je to novinka a je užasny 🙂 dostal cenu n Koline n. Rynem jako nejlepši kačarek roku 🙂

lili91
14. júl 2008

ahojte, aj ja mam pp uno. som s nim velmi spokojna, co sa tyka manipulacie a skladania. no ako riesite nanoznik pre vacsie dietatko? ten co k nemu bol, je nam uz maly, univerzalne tam velmi nesadnu a v obchode mi povedali, ze si mozem objednat orininal od pp ale stoji 2500sk! ako sorry, ale mne sa to zda z ananoznik trochu privela...

tyli
23. júl 2008

ahojte, vie mi niekto napísať vnútorný rozmer šp. časti Peg perego Uno? Potrebovala by som vedieť šxd ľahu a hĺbku sedu. Díky.

tyli
13. aug 2008

Ahojte, chcem sa opýtať, tie čo už máte PP Uno, či nemáte problém schádzať z vyššieho chodníka. Mne sa stáva, že sa mi kolieska spriečia a neviem zísť. Taktiež keď narazím na nejaký hrbol na chodníku, prípadne aj na dlažbe napr. v obch. domoch mám problém, že sa mi spriečujú kolieska a nemožem poriadne zatočiť. Potom naklápam ako klasický kočík 😒

wighy
17. sep 2008

lili ja idem riesit tiez presne ten isty problem, mala ma 1 rok a dnes ako je zima som ju skoro s dekou do nanoznyka nenarvala to akoze co ma znamenat??? 😕 😕 😕 😕

vie niekto poradit???????

krista
20. okt 2008

janina1977 • 1d • Dnes ve 21:41
Ahojte mamičky,
má niektorá z vás tento kočík? uvažujem o kúpe športového kočíka pre dcérku a zaujal ma aj tento typ hlavne kvôli preklápacej rukoväti

lillian
15. jan 2009

Baby, takže sa na tento kočík nedá nakliknúť Navetta? Keď autosedačka sa dá... 😒

adulator
15. jan 2009

Ahojte,tak ja ho mám už od narodenia 🙂) Síce som mala s ním už teraz poviem, že menšie problémy a za ten čas som mala požičaných x kočíkov a vyšiel mi ako najlepší 🙂)Vmestím do neho 1 1/2 ročnú dceru s fusakom.
lillian a navettu nepotrebuješ 🙂)

dannynka
15. jan 2009

jeej adul ty aj zijes 🙂

adulator
15. jan 2009

danny čau 🙂 ,gratulujem k mrňuskovi.A akosi som priveľmi zaneprázdnená a kde ťa nájdem?

dannynka
15. jan 2009

asi myslis temu 😅 ,pokec pre mamicky alebo momentalne piseme ne Trencine 😉

matka131
25. jún 2009

ahojte mam na predaj kocik peg perego centro farba oranzovo seda za 100 e

matka131
25. jún 2009

kto preda kocik peg perego uno farba buble green

tyli
25. jún 2009

Ahojte,
tak opäť idem reklamovať 😠 Už mám pár mesiacov pokazenú ručnú brzdu a pred pár dňami mi v meste odpadlo koleso. Ešteže sa dalo naspäť zastrčiť a prišla som s ním domou 😝
Dúfam, že nebude problém s reklamáciou.
Ináč na kočík som si tak zvykla, že si ho určite ponechám aj na ďaľšiu zimu. V lete budeme využívať golfky.

matja
27. jún 2009

tyli (alebo aj iné dievčatá), ako sa vám chodí v zime s unom? A ako sa vám chodí, keď prehodíte rúčku, aby dieťatko šlo proti smeru jazdy?

tyli
28. jún 2009

ahoj matja,
ja som kupovala pp uno vlastne kôli tej rúčke a nakoniec som mala malého k sebe otočeného len pár krát.
keď som mala malého otočeného k sebe, zakopávala som o tie menšie otoč. kolieska a kočík mi behal do bokov. keď som ich zafixovala, nedalo sa mi poriadne zatočiť do zákruty 😒
taktiež som nevedela naklopiť kočík pri vychádzaní na obrubník.
čo mi vyhovuje, je to že mierne péruje a nieje tak ťažký oproti iným šp. kočíkom (cca. 10kg)
nieviem posúdiť kvalitu. ja už mám tretiu závadu na kočíku (najprv zlé ložiská na pred. kolieskach po cca. 3mesiacoch. teraz vôbec nebrzdí ruč. brzda a vypadlopadlo mi v meste zadné koleso), možno mám iba smolu 😕

lili91
2. júl 2009

matja, v zime sa mi s nim chodilo v pohode, aj ked my byvame na juhu, snehu v zime minimum...a s tou preklopenou ruckou? no, podla mna sila zvyku...trochu inak treba vyberat zakruty alebo, ked chces nieco obist, ale mylsim, ze sa na to da zvyknut...len vyst na chodnik sa velmi tak neda, ja som vtedy vacsinou cely kocik otocila a "vytiahla" som ho na chodnik. ale mala bola spokojna a to bolo pre nas hlavne 😅 teraz mame uz aj tak iny kocik 😎

katren
4. júl 2009

My sme chceli tiež s prehadzovacou rúčkou PP Uno, ale odpudila nás tá príšerne veľká brzda v strede rúčky. 😒 Tak váhame medzi PP Pliko Switch a PP Skate. Obidva sa dajú naklikávať aj opačne...

manika77
24. júl 2009

ahojte dievcata, prave mi prisiel peg perego uno kolekcia 2007 s tymi kruhmi cierny s bielimi..samozrejme nie novy 😉 a neposlala mi ta kocka k tomu navod ak ho niekto ma mozete sa mi prosim ozvat cez IP dakujem..

katyl
21. sep 2009

kuk na stranku www.pegperego.com
uz tam je katalog novej kolekcie 2010 😉

lenka2304
20. nov 2009

Ahojte,ja mám PP uno a s kočíkom som spokojná,kedže som pred tým mala starší ,vačší a tažší kočík.Ale treba okrem výhod/je ľahký,jednoducho ovládateľný,veľmi dobre sa skladá,má prehadzovaciu rúčku/ rátať aj s nevýhodami /dosť úzky priestor vaničky a komplikácie pri vychádzaní na obrubníky/.inak kočík je fantastický,len si treba naň zvyknúť-ale zase sto ľudí,sto chutí. 😉

manika77
20. nov 2009

ahoj pri tych komplikaciach na obrubnik si prehod rukovat..hm? 😒

lenka2304
22. nov 2009

Ahoj ,Manika,ved som to skusala,len mne sa prave lepsie keruje prave na tej strane ,kde sa tazsie vychadza na obrubnik,skusala som tak aj onak,zatial sa zabehavam.A ty si do koca vopchala maleho aj s fusakom aj s dekou?Dokedy si ho vlastne naplno vyuzivala ten kocik?

manika77
22. nov 2009

aha tak ho vytiahni na obrubnik 😉 niee mala som len fusak..myslim ze ked ho das do fusaku a das nanoznik tak ta deka je tam aj tak zbytocna.. 🙂 a teraz ked je marko uz velky tak mam kaiser fusak ...a dala som dole pultik zmenisla som to ...a nanoznik uz nepouzivam kedze tieto fusaky ani nepremoknu ani neprefukaju 😉

lenka2304
23. nov 2009

aha,dik za radu 🙂 .ja som furt v strese,ci jej nebude zima...chapes-prve decko 😀 .ahoj

manika77
23. nov 2009

neboj prides do toho 😉

lenka2304
5. feb 2010

Vraciam sa spat k teme po necelych 4 mesiacoch pouzivania kocika PP uno.Musim povedat,ze tento kocik je podla mna fantasticky/perfektne spojenie kocika pre novorodenca prechod na sportovy/,ale ma jednu obrovsku nevyhodu,ktoru uz niektore baby spominali-je strasne tvrdy.Chodim denne na dlhsie prechadzky a pokial idete klasika po ulici,chodniku,nic lepsie ako tento kocik si predtsavit neviem.Aj z autobusu a do autobusu bez problemov zvladnete naskocit-kocik je lahucky.Ale potom pride sneh a lad a kocik straca svoje caro.Hrkoce,tak ze vyzera ze sa rozpadne a po cerstvo napadanom snehu presmykuje. ☹ Takze keby bol tento kocik s pruzenim a nafukovacimi kolesami,bol by podla mna najsuper.takto bohuzial cakame na jar,aby sme zase nelutovali jeho kupu.

lenecka2
23. feb 2010

pouzival jste prosim nekdo PP UNO od narozeni? Davali jste vloznou tasku, nebo jste mimi ukladali jen tak? Nevadi, ze polohovani neni do 100% lehu? Jinak mimco budu mit v cervnu, takze snad i ve vlozne tasce by bylo mista dost... dekuju.