Na kočíku Petite&Mars Easy vypadáva zadné koliesko

radka93
28. mar 2019

Dobrý deň, kúpili sme cez internet kočík petite&mars easy so sestrou sme ho poskladali ale počas prechádzky mi aj tri krát vypadne zadné koliesko. Už sme ho skúsili rozobrať a nasadiť znovu ale nepomohlo. Tak len som sa chcela skúsiť opýtať aj tu či ste náhodou nemali takúto skúsenosť. Vopred ďakujem za rady

mamickadusicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
masenkamedvedova
28. mar 2019

Ahoj ja ho mam zatiaľ je dobrý kolieska držia určite reklamovať. Ja som brala posledný kus z predajne dosť sa predávajú.

libuska11
28. mar 2019

@radka93 Ja mám tento kočiar už rok, používame ho skoro denne na prechádzky a som spokojná, kolesá sú v poriadku, prezimovali sme aj pri rôznom počasí, v rôznych terénoch mesta😊často s nim nakupujem, čiže aj pri zátaží je zatiaľ všetko o. k.
Takze za mňa max. spokojnosť, určite riešiť reklamáciou....

radka93
autor
28. mar 2019

Ďakujem vám všetkým za rady, kupovali sme ho cez stránku mall.sk, mne sa veľmi páčil a tiež som sa len samé chvály o ňom dočítala. Asi mi iné neostáva len to reklamovať 😕

renimac
28. mar 2019

@radka93 tak my sme kúpili cez bazár, čiže reklamovať mi nepomôže, ale deje sa mi to isté :/. Do rici, inak by bol dokonalý ☹.

radka93
autor
28. mar 2019

@renimac ja som ešte rozmýšľala či sme tie plastové časti nejako slabo nenasadili a preto sa to deje, písala som výrobcom tak mi odporučili koliesko rozobrať vyčistiť a premazať, skúste či toto nepomôže

renimac
28. mar 2019

@radka93 Ďakujem, skúsime 😉

radka93
autor
28. mar 2019

@renimac musím sa priznať 🙈 my dve trúby s mojou sestrou sme tie zadné kolieska dali zle, ten plastový závit sme dali naopak a preto mali kolieska aj veľkú vôľu, dnes sa na to pozrel môj manžel a opravil tak skúste keď tak aj ten závit pozrieť či tiež nieje naopak🙉

renimac
28. mar 2019

@radka93 skúsime 😁

tinuska92
10. feb 2020

Ahojte Žienky chcem sa opýtať dajú sa kúpiť aj náhradné kolesá pre tento typ kočíka?