Kočík podobný Bertini X2. Viete poradiť?

chamomille
19. okt 2009

Ahojte,
už vyše týždňa surfujem na nete kvôli kočíkom, naštastie nás čas netlačí tak máme čas pozbierať informácie. V Kočíkove v Ivanke pri Dunaji sme si boli pozrieť ponuku kočíkov, najviac nám vyhovuje Bertini X2, ale tá cena sa nám zda tak trocha veľa - 700,- EUR za trojkombináciu. Vedeli by ste poradiť kde by som našla kočík podobných parametrov (nafukvacie veľké kolesa, v športovej verzii polohovateľný chrbátik a nôžky + ľahká konštrukcia) za menej EUR?
Vopred ďakujem.

katyl
19. okt 2009

chamomille, ci je podobny na trhu neviem,bertini je dost specificky, ale ked si kupis bertini na inzerat nejaky uz pouzity, cena sa ti scvrkne na polovicu 😉 a v podstate ne nom nie je co znicit, ja som ho tak kupila a nenasla som na nom chybu, myslim sposobenu predoslou majitelkou. Dnes sa kociky predavaju po par mesiacoch pouzitia, da sa natrafit aj na taky, kde bola pouzivana iba vanicka a sportak sa vobec nepouzival 😉

lucrezia
19. okt 2009

no, ja by som povedala, že tá konštrukcia až taká ľahká nie je. naozaj, bertini nepatrí práve medzi najľahšie kočíky.

chamomille
autor
23. okt 2009

ďakujem za inzerat, škoda že vanička je čiernej farby, babätko bude v nej hlavne v lete, tak tá farba mi vadí. Ale ešte nad tým rozmýšľam.

dosa
23. okt 2009

videla som tvoju temu na lahky kocik - bertini teda rozhodne nie je lahky, X2 mam, ked by si ho chcela nosit tak jedine po castiach. ja byvam na tretom poschodi, vytah tiez nemame, ale nastastie mame peknu udrziavanu kocikaren, tak tam nechavam podvozok a s vanickou chodim hore. zatial s vanickou, maly ma tri mesiace, ale uz je to makacka, na kazdom poschodi robim pauzy, ked bol mensi, vysla som to na jeden sup 😀 ale ked osadim sportak, tak uz bude ostavat komplet v kocikarni, lebo to uz nie je take usposobene na jednoduche prenasanie. inak, tiez mam inzerat na predaj bertini X2 - vana zelena, sprotak oranzovy, pouzivame ho tri mesiace a ziada sa mi zmena 😉

chamomille
autor
23. okt 2009

Dosa: dakujem za postreh, v predajni sme povedali že chcem lahký kočík a ponúkli bertini X2. teraz rozmýšľam či to chceli silou mocou predať alebo nič ľahšie nemali.
Eeste uvazujem nad Nurse Look, vsetci svorne súhlasia ze je to lahke. ale este zistujem kolesa - nikde som sa nedočítala či sú nafukovacie alebo z plastu.

dosa
23. okt 2009

nurse look nema nafukovacky, aspon ten kamskin, neviem ci robia aj ine varianty. ma ich take gumove. ale hmotnost sportaku je pisana 13,8 kg, kdezto bertini X2 ma 16,1 kg, takze rozdiel je. ja teda som nepotrebovala kocik na vynasanie, ani do schodov, ani na HMD a dokonca som ho este ani neskladala (len ked mi to ukazovali), lebo do auta mame zase iny... ja som mala ine kriteria a pacil sa mi 🙂
inak moja znama vynasa kocik domov po schodoch tak, ze taka za rucku a po zadnych kolesach ide po schodoch. neviem ci vies ako to myslim. a dole tiez tak - aj tak sa da 😉

ma76
23. okt 2009

ahojte,mala som bertini X2 nepodarok....predala som po 3m. použivania.Je krasny ale maly vo všetkom vana a športak ani nehovorim,Bacha na to mamainky!!!

dosa
24. okt 2009

ja by som teda netvrdila ze je maly, ked sme ho kupovali, skusali sme ho s mojou 3 rocnou dcerou a v pohode sa vosla do sportaku. sedelo sa jej tam dobre, no na spanie to uz nebolo, ale v takom veku uz pochybujem, ze dieta spava v kociku. a vanicky som videla aj mensie, ale aj vacsie 😉