Kočík - poraďte prosím

terezka044
16. mar 2009

Ahojte,
nakolko som mlada a neskusena buduca mamina, uz pomaly riesime, ze aky kocik kupit 😅
vobec sa nevyznam.. presla som sice zopar tem tu, pozerala som si tipy "ako kupit kocik", ale teda pravdupovediac, je to pre mna stale spanielska dedina.
Chcela by som preto poprosit skusenejsie maminy, ci by mi pomohli, ako vybrat kocik.
Neviem co vsetko k tomu treba ale tak zatial par informacii zakladnych asi...
babo sa narodi na zaciatku juna, byvame v Bratislave, je tu vela betonu 😀 ale zas, chcem s nim chodit do prirody - horsky park, zelezna studnicka, este kam sa da...? Taktiez ho budeme bravat na chatu do Povazskeho Inovca, tak aby bol skladny. Teda nie prilis velky.
Videla som take typy kocikov, ktore boli pre male babatka, a potom sa upravili na taky mensi kocik, pre vacsie deti - to by bolo fajn.
Ku kociku nepotrebujem autosedacku, lebo tu mame, po bratovi, takze to tam je zbytocne pre mna... A dalej neviem ☹
cenova relacia, tu este neviem kolko bude, zatial som pozerala kociky okolo 10-15tisic, neviem ci to nie je vela/malo ?
Popripade mozete hodit aj nejaka tipy ak mate. bolo by to super.

tonka61
12. dec 2012

ja som si vybrala zo stranky www.predieta.sk, zvazovala som Elipso alebo Elnino a rozhodla som sa pre Elipso. Nemám najmensi problem a som s nim spokojna. Lahucka hlinikova konstrukcia a dobry aj do terenu.

katkatomas2
12. dec 2012

Ahoj my mame Concord Fusion a som s nim nadmieru spokojna. Pouzivame uz sportovu cast a myslim, ze patri k jednym z najkomfortnejsich pre babatko. Pozri na nete.. je sice drahsi ale ak budes hladat najdes aj za 700€. Oplati sa ;) a k tej sedacke len tolko, ze potrebujes vajicko pre male mimi, ale asi si autosedackou myslela vajicko. Mozno uznaju aj ine maminky, ze je najlepsie aj sa vajicko da nakliknut na konstrukciu kocika v pripade ze soferujes a ides len na nakup alebo z auta k doktorke. Pretoze sa babatku velmi nebude pacit ak ho behom pol hodinky prelozis z vajka do kocika a spat 🙂

sandrika1986
8. okt 2013

Pri oboch deťoch som mala kočík Bambino a bola som veľmi spokojná 😉

graziela
2. nov 2013

Babenky, ak by ste mali niektora zaujem, tak ponukam na predaj kocik Atlantic Espiro, po 1 dietatku, je vo vybornom stave, akurat na taske su nefunckne cvoky, inac perfektny stav.
My sme s nim boli veli spokojni, vanicka nam postacila do 8mesiacov (v zime aj s fusakom), ma velke nafukovacie kolesa, vpredu rotacne, vhodny aj do terenu, v zime do snehu.
Pisala som svoje skusenosti s nim uz v predoslych komentaroch. Viac foto mam aj v mojom bazariku. Cena dohodou.Odber najlepsie osobne v NO.