Kočík Quinny buzz alebo Concord neo. Poradťe prosím

jaja5
27. aug 2008

Ahojte, rozhodujem sa medzi tymito kocikmi. Vedel by mi niekto poradit, kto uz s nimi ma niake tie skusenosti?
Kocik kupujem prvy krat takze som z toho uz dost pomotana🙂
Chcela by som aj sportovu cast aj vanicku aj autosedacku. Alebo je lepsie mat dva rozne kociky?
Pripadne skuste poradit iny kocik, rozmyslala som este aj nad bugaboo.
Dakujem.

maximilian
6. feb 2009

http://www.biga.sk/sportove-kociky/quinny-buzz-...

tu to poisuju zase ako XL poťah na sedačku

nikka.vo
6. feb 2009

maxmilian, ale tam píšou jen XL potah na sedačku, ale už tam nepíšou nic o tom, že by byly dvě varianty, nebo že by se dal ten polstr vyndat a mít to pak pro větší a tak.Nebo jsem slepá? Kdyby to tak bylo, tak bych našeho Buzze prodala a koupila pro druhé ten novější 😕

maximilian
6. feb 2009

nikka tak som študovala a popisuju to ako nahrdy vacsi potah na sedčku, ale najlepšie sa bude popýtať priamo niekde v obchode alebo zavolať.

bertica.h
7. feb 2009

ja som videla nový buzz včera..jeden je aj vpredu s dvoma samostatnými kolečkami,vobec sa mi nepáčil.
A maju otras sedačku..na pohľad pekná,ale je to akoby molytán v látke potiahnutý,neľmi(pre mna)nepríjemné na dotyk.
Takže kupujeme použitú,staršiu kolekciu,ktroá mi je oveľa sympatickejšia. 😵

uankab
7. feb 2009

ahojte, my tiez vyberame kociarik (resp. budeme za niekolko mesiacov) a buzz je moj favorit. novsie kolekcie (2008 a 2009) maju dve sedacky, jedna je makucka urcena pre mensie babo a ta druha je tvrdsia - XL velkost urcena pre dieta vraj az do 3-4 rokov... su to dve samostatne sedacky a je to zahrnute v cene... a mne ten potah tej vacsej sedacky neprisiel neprijemny na dotyk, aj ked som ho zasa podrobne nestudovala...

duplicka
7. feb 2009

ahojte, ja mam buzz 2008, sedacka pre mensie dieta je podla mna velmi prijemna a je z materialu 3m scothgard - co znamena, ze je odolna voci spineniu, je velmi pohodlna a ta vacsia xl je tvrdsia a je z takeho materialu ako je strieska na kociarika. ja som s buzzom tiez velmi spokojna, ocenujem na nom skladanie, fakt super a taktiez jednosuchu manipulaciu a super lahku jazdu. dokazem ist s nim po kolajnickach jednou rukou, v druhej mam druheho synceka.🙂. pri starsom som mala quinny zapp a aj ked je nepolohovatelny je super!!!!! a preto som sa rozhodla aj teraz pre znacku quinny. mne nevrzgal ani zapp a doposial ani buzz a ak by nahodou staci namazat.🙂 ja odporucam !!

nikka.vo
7. feb 2009

Tak to je super zpráva 😵 😵 😵 Asi budu uvažovat nad novou kolekcí 😅 Díky za info 🙂

nikka.vo
8. feb 2009

andy, tohle dělá, ale stačí to kolečko promazat 😉

aloki
12. feb 2009

Ahojky holky. můžu se zeptat jestli jezdíte jen ve městě nebo i v mírném terénu? Mě se Buzz moc líbí, ale mám strach z toho malého předního kolečka, třeba při jízdě ve sněhu. Rozhoduji se mezi Buzzem a Speedym. Děkuji 😉

danona
12. feb 2009

aloki-na Buzz se jiz da dokoupit i predni kolecko vetsi - nafukovaci - do snehu.. 😉 ja nad nim premyslela, ale uz kocarek vyrustame, tak jsem to nechala tak.. 😀

gabcos
12. feb 2009

nikka.vo: tak buzze mám rok a teď jsem se díky tobě dozvěděla o té kapsičce na té dolné tašce..hned jem to musel a jít omrknout a fakt tam ten kryt na tašku je... 😀 😀 😀 😀 dííííííky moc!!

aloki
12. feb 2009

Danona, opravdu nafukovaci?? Anevíš jak je velké a kde bysem ho mohla vidět? Děkuji za info 😉

danona
13. feb 2009

aloka-ano,nafukovaci, je to novinka..prumer nevim-ja volala do www.bambini.sk, jsou tam moc mili, zjistovali mi cenu...jsem vdana na Sk, proto ten obchod...ale pokud to maji tu, tak o tom musi vedet i www.libfin.cz co je oficiální dovozce quinny... 🙂 zkus tam, urcite ti poradi... 😉

miah
13. feb 2009

ajhote baby, my mame kociarik Quinny Buzz 2009 a musím povedať, že sme s ním zatiaľ veľmi spokojný 🙂
ako pisala duplicka su tam dve sedačky, jedna makksia, ktora sa da snat a potom ta XL, ked uz je babatko vacsie 🙂 Kedze my mame zatial len 3mesiačiky vozíme sa vo vaničke a v autosedačke, ale skúšali sme už aj šporťák a podľa mňa je to skvelý kočík 🙂

bertica.h
17. feb 2009

Mamičky...pomoooc🙂
Práve nám prišla prekrásna korba na Buzz..je použitá,ale nádherná..no..a tak som sa s nou hrala🙂)
a neviem tu budičku dať dole..teda sklopiť..neporadíte mi,prosíma ko na to? 😅 😅 😅

Ďakujem

bertica.h
17. feb 2009

babyyyyyyyyyy... 😖

lenkakusi
17. feb 2009

ahoj, no na vanicke mas take 2 cupliky (asi sede, teda na nasom ciernom su) to musis stlacit ...

bertica.h
17. feb 2009

ale nejde mi to ani tak..

a jak to mám stlačit a zároven aj tu striešku dať dole??mám len 2ruky 😀 😀 😀

bertica.h
17. feb 2009

skúšaM SKUSAM ale ma to enchce pustit a bojím sa aby som to nezlomila.. 😖

evuliki
17. feb 2009

bertica.h na vonkajsej strane striesky su dva "cupliky",musis ich naraz stlacit a pak dat dole striesku.Je to "zabavne"-oboma rukami stlacas a hlavou tu striesku zloz-teda my sme to tak robili 😅

bertica.h
17. feb 2009

ja viem..také tie sivé...no ale nejde to..je to také tvrdé..nepoddajné... 😅 😕

bertica.h
17. feb 2009

to fakt hlavou??? 😀 😀 😀 😀 😀

evuliki
17. feb 2009

No co,podarilo sa?Je to fakt odveci-hlavne vonku 😅 Ten system im moc nevysiel 😝 Alebo mas striesku zle "zaklapnutu",skus s nou trosku pomykat,hlavne ju viac rozprestriet,mozno nie je uplne otvorena a zasekla sa ti 😉

lenkakusi
17. feb 2009

musis skusat, ani mne to neslo este dlho ako sme kupili kociar 😝

bertica.h
17. feb 2009

no..už to je..ale teda to sa mi vobec nepáči 😅

sa mi to zdá že to snád aj zlomím takýmto sposobom.. 😒

takže nie vnutorné cuplíky ale vonkajšie stláčať,áno?taký zvuk to vydá,akoby sa to zlomilo...

evuliki
17. feb 2009

Vnutorne su na to,ked vyberas vanicku z konstrukcie kociara 😉 A tiez stlacas obama rukami naraz-palcami a vytiahnes z konstrukcie.To uz ide o nieco lahsie...A uz mas aj sportak?

bertica.h
17. feb 2009

sporták ideme kupiť asi v sobotu..bude mi pasovat staršia vanička na novu konštrukciu,že?adaptéry mám..

teraz som tak trocha sklamaná.. 😖 ja neviem jak to budem robť..sa bojím,že to zlomím.. 😒

´Dakujem Vám tisíc krát🙂

duplicka
17. feb 2009

AHOJTE, NA TEJ VANICKE TO MNE IDE LAHKO, VONKAJSIE SIVE TLACIDLA PRITLACIM SMEROM DOLE, ONI SA UVOLNIA A KRASNE ZLOZIM STRIESKU. SKUS SA POZRIET V NAVODE, TAM JE UKAZANE AKYM SMEROM, HMMM A KED TO ANI TAK NEJDE TAK MOZNO SU POKAZENE.

bertica.h
17. feb 2009

duplicka dík,už to ide.návod nemám,kupila som použitý kočík a bez návodu som ho dostala,preto som si nevedela poradiť.ale už viem 🙂