Kočík Quinny buzz alebo Concord neo. Poradťe prosím

jaja5
27. aug 2008

Ahojte, rozhodujem sa medzi tymito kocikmi. Vedel by mi niekto poradit, kto uz s nimi ma niake tie skusenosti?
Kocik kupujem prvy krat takze som z toho uz dost pomotana🙂
Chcela by som aj sportovu cast aj vanicku aj autosedacku. Alebo je lepsie mat dva rozne kociky?
Pripadne skuste poradit iny kocik, rozmyslala som este aj nad bugaboo.
Dakujem.

jajkar
18. mar 2009

Ahojte kocky, je tu niekto aj s Concord Neo??? Ake mate skusenosti???
Dakujem!!!

caira
18. mar 2009

silvia: niceho se neboj, to vis, ze se ti do nej dite vejde 🙂 nase mala mela pri narozeni 2780g a do korbicky jsem ji davala cca do 5 mesicu porad a od peti mesicu jsem to stridala se sportakem, takze se niceho neboj 🙂

jajkar
18. mar 2009

kocky, to fakt tu nema nikto Concord Neo??? ☹ mne sa tak paci, ze uz nan setrim, ale potrebujem od niekoho vediet ake ma skusenosti, pjosííííííííímmm 🙂

danulik
18. mar 2009

jajakr - pisala som do podobnej temy, tusim sa vola concord - ale ktory typ? tak si precitaj 😉

duplicka
19. mar 2009

ahojte ja mam 4mesacneho drobca a narodil sa 56cm a 3900g, teraz mame 8kg a je dlhyy🙂 v pohode vojdeme do vanicky aj s fusakom. ozaj odporucam fusak maxi cosi cabriofix je perfektny aj do vanicky, dokonca kde tu maleho nechavam aj doma v nom spinkat pri otvorenom okne ako v spacom vaku🙂🙂, dennodenne vyuzitie. moj odhad je, ze kym bude teplo, co je mozno mesiac budeme uplne v pohode vo vanicke🙂. ozaj neo? pisala som prave do nejakej diskusie o concord neo, tak jajkar skus mrknut cez vyhladavac🙂

duplicka
19. mar 2009

Kočík Concord ale ktory typ? jajkar🙂

duplicka
20. mar 2009

ahojky je to potah!! ktory sa vymeni namiesto toho mensieho z tej pamatovej peny

midka
20. mar 2009

ahojte, chcem sa spytat, kdesi som pocula, ze buzz sportova cast sa neda polohovat na lezato, ted uplne do roviny? Je to pravda, ak ano, tak ako maximalne ho mozete dat sklopit?

gabcos
20. mar 2009

ahojík,
tak my byli v korbičče až do 8.měsíce...:-)

a sporták Buzz jde polohovat do lehu,ale mimi má pořád nožičky trochu nahoru....🙂

midka
21. mar 2009

hoci ma Petko 15 mesiacov, uvazujeme nad kupou Quinny Buzz -( mame ho moznost zohnat za neskutocne dobru cenu), chcem vediet, ci v nom moze byt babo az do 3 rokov, teda ci sa mi ho este oplati kupovat? Ako to riesite v zime, (fusak, nanoznik..) a tiez, ci ho v pohode zvladate napr. do MHD.

holis84
22. mar 2009

ahojte vsechny, doufam ze pradite. myslite ze ta korbicka je teda nutna kupovat kdyz je jen na 4 mesice? me se narodi miminko koncem srpna a na zimu stejne bude uz jen ve sportaku tak ja nevim prave co s tou korbickou kdyby aspon nebyla tak draha 😵 neblo je fakt blbost vozit miminko i kdyz nalezato ve sporacku uz od zacatku 😀

miah
22. mar 2009

ahoj holis, ja mam quinny buzz a neviem si vobec predstavit, ze by som maleho vozila od narodenia hned v sportaku 😕 zvazovala som to aj ked som ho tam zacala davat v 4roch mesiacoch 🙂 a inak, on sa este zmesti v pohode do vanicky, ide o to, ze v nej uz nechce byt 😵 😵 moja je na predaj, skoda, ze si z CR 😀 😀
midka - kukni moj album, mam tam quinny s fusakom 🙂 takto ho pouzivame teraz ked je este zima 🙂 ked kupis ten co uz ma aj to sedadlo XXL tak sa tam urcite zmesti 😉

holis84
23. mar 2009

miah ty jsi hoodna ze jsi tak poradila tak ja tedy korbicku koupim urcite, skoda ze jsi ze SK to bych ji brala hned 😀 nova je podle me zbytecna stejne je jen na chvilku ale kocarek koupim taky novy at mam jistotu 😀 mas i presne barvu co chci ja je totiz elegantni 😀 ja se tak tesim uz abych mohla buzze koupit

miah
23. mar 2009

ja som tiez dlho zvazovala farbu,kedze kolekcia 2009 ma fakt pekne farby, ale storm mi prisla taka elegantna ako hovoris 😵 tak sme sa nakoniec rozhodli pre tu 🙂 a quinny fusak tiez odporucam, zvnutra je zo strasne prijemneho materialu, maly odtial nechce ist prec 😀 😅

midka
23. mar 2009

diky miah, album si si poobzerala. Ta podlozka do vanicky nema chybu. 🙂

ramana
24. mar 2009

ahojte, tak my bábo ešte len čakáme, ale žiadny kočík ma neoslovil tak ako buzz 😅 hoci čítam aj negatívne veci hlavne ohladom vaničky. Bábo sa narodí na začiatku augusta čiže bude zimné viac menej no neodrádza ma to 😀 vďaka miah! Presne ako píšeš myslím, že také 5 mesačné bábo v lahu nejako veľmi rado sa nevozí - súdim podla skúseností kamarátok, ktoré deti majú a zhruba v tomto čase museli z hlbokej vaničky lebo dietky boli nervné že nevideli na sver...

svoki
26. mar 2009

Ahoj, mám takový drobný dotaz ohledně výběru kočárku Quinny Buzz, adaptéry jsou tam jedny pro korbičku a maxi-cosi sedačku nebo každký má jiné? Moc děkuji za odpověď a přeji všem krásný den. 😉

maldives11
26. mar 2009

ahoj, na kocik Quiny Buzz su rovnake adapery aj na sedacku aj na vajicko,mala som aj buzz aj concord neo a musim povedat ze Neo mi pride vacsi, Buzz som musela predat uz po roku lebo mala sa tam nevosla a ona je dost drobucka takze teraz sa vozieme v neo a je to uplna bomba

svoki
26. mar 2009

Děkuji ti za odpověď, ještě to zvážím, zajímavý je i ABC Design. Každopádně kouknu i na concord neo.

caira
26. mar 2009

my buzz mame a i kdyz ho stridame s golfacema to, ze vanicka je mala neni vubec pravda!

schvalne jsem si premerila korbicku pred tim, nez jsme ho koupili a porovnala to s ostatnima korbickama - jane, concodr, casualplay atd a je uplne ale uplne stejne dlouha jako vsechny ostatni, ale je pravda, ze opticky mensi vypada, me se do ni mala vesla uplne s prehledem v sesti mesicich 😉

Jinak sportak u buzze mi ale prijde uzsi nez jine kocarky, ale ty novejsi kolekce uz maji dva potahy, jeden do 18 mesicu a pak sirsi od 18ti...
😉

duplicka
26. mar 2009

ahojte, pridavam sa k tvrdeniam, ze vnutro vaniciek je rovnake iba zovnajsok posobi ako vacsi. skusala som vybrat matrac z vanicky quinny a vlozit do concord scout , dlzka je rovnaka, quinny ma vnutro tvar 8 a scout obdlznik. ja mam quinny buzz a som spokojna, ale zapacil sa mi aj neo ked som videla a aj skusila jeho +🙂. ziadne adaptery, na konstrukciu krasne sadne vanicka, sportova cast a autosedacka sa odpaja na rucke jednym tlacidlom , polohovanie sedacky sa prestavuje na zadnej strane sedacky, pod sedackou vrecko na plastenku, v obalenom madle nanoznik proti vetru,zlozeny aj so sedackou je mensi,lahsie sa s nim brzdi, vo vybave nakupny kosik, ulozne vrecko na zadnej casti sedacky, uzsia zadna naprava,sirsia sedacka a da sa dokupit skejtik, skusala som s nim jazdit v snehovej kasi a po zaaretovani prednych koliesok isiel uplne plynulo. takze mam teraz velku dilemu buzz alebo neo🙂. k neo sa uz daju dokupit aj nafukovacky🙂 ale iba zadne🙂. no a hlavne ten skejtik pre druhe babo alebo pre to co sa vozi🙂 ked vymysla a nechce sediet🙂

duplicka
30. apr 2009

mate niekto skejtik ku kociariku concord neo?

duplicka
10. júl 2009

ahojte, tak ja uz mam skejtik cca mesic a som max. spokojna, jednoducho sa uchytava a maly je z neho paff a hlavne se super rychly, odporucam🙂

duplicka
10. júl 2009

oprava🙂ahojte, tak ja uz mam skejtik cca mesiac a som max. spokojna, jednoducho sa uchytava a maly je z neho paff a hlavne sme super rychly, odporucam🙂

miskinadamko
10. júl 2009

takze my sme mali aj quinny buzz aj concord neo,rozhodne je neo lepsi,po kazdej stranke, a je vhodný aj pre vacsie dieta,ja som s nim velmi spokojna s buzzom som nebola spokojna vobec

duplicka
11. júl 2009

no presne, neo je super🙂

duplicka
15. júl 2009

ahojte mate niekto original slnecnik concord, mne sa moj sice inej znacky zlomil a zvazujem kupu originalu avsak nevidela osm ho nikde realne, nemate niekto fotku, dakuuujeemm

miskinadamko
15. júl 2009

duplicka ja mam. co ja viem, nie je zly, ale za tie peniaze asi ani nie. skor odporucam slnecnu clonu, ja ju mam na golfacoch a pohoda, pri slnecniku, stale len stelujem, polohujem, potom mi to nedrzi, kym to nastelujem tak slnko svieti zase inde

duplicka
16. júl 2009

nemate nahodou niekto fotku, ako je osadeny na konstrukcii concord neo,dakujem

miskinadamko
16. júl 2009

duplicka Ip,ale ak to zaujima aj iných tak tam klasicky daný tým ze sa toci zavit