Kočík Quinny buzz alebo Concord neo. Poradťe prosím

jaja5
27. aug 2008

Ahojte, rozhodujem sa medzi tymito kocikmi. Vedel by mi niekto poradit, kto uz s nimi ma niake tie skusenosti?
Kocik kupujem prvy krat takze som z toho uz dost pomotana🙂
Chcela by som aj sportovu cast aj vanicku aj autosedacku. Alebo je lepsie mat dva rozne kociky?
Pripadne skuste poradit iny kocik, rozmyslala som este aj nad bugaboo.
Dakujem.

miskinadamko
17. júl 2009

na predaj je urceny bazar

zuzik007s
21. júl 2009

ahojte,ja by som sa chcela opytat na concord neo 2008.zvazujem jeho kupu,len som zvyknuta, ze mi mala leží v rovine v športovom kočíku.je to strašný skok k takémuto kočíku? a tá sieťovinová časť na strieške sa dá zakryť alebo cez ňu presvitá slnko? a ešte čosi prosím vás, z akého materiálu sú kolesá?teraz mám plastové (chicco), pre mňa čosi strašné. ďakujem

duplicka
21. júl 2009

ahoj, ja mam neo a som spokojna, pravdou je , ze dieta nie je v rovine, ale je v relaxacnej polohe, najlepsie ked si ho niekde skusis. sietovina je na vrchnej casti, krasne cez nu vidiet na dietatko(napr model 2009 ma celu ciernu striesku bez okienka-ci ze na babo nevidiet), da sa prekryt slnecnikom, pripadne ked je velmi teplo, tak odzipsovat striesku a prehnut cast striesky pod tu stieovanu cast, cize vznikne take clonitko,ktorym sa d apohybovat az do predu a vraj sa to da aj krasne prekryt slnecnou clonou z autosedacky concord ion. kolesa su take gumovo-plastove🙂, ale skusala som s nimi jazdit aj v snehovej kasi a isli v pohode a ked som zablokovala predne, tak uplna pohoda. teraz sa uz daju kupit aj nafukovacie zadne. mne kociarik nehrkoce ani na dlazbe, lahko sa s nim manevruje, super sa sklada, pod sedackou je plastenka, v obalenom madle nanoznik proti vetru a v spodnej casti kosik-zda sa maly, ale ja tam napcham kopec veci, este na zadnej strane sedacky je vrecko-tiez vyborne na uskladnenie veci a v casti pod nozickami, ktora sa polohuje,sa da do vnutra vlozit napr mala deka alebo nahradne oblecenie, bundicka,co tam vojde🙂

duplicka
31. júl 2009

ahojte,skusali ste uz niektora dat dole zo sedacky potah a oprat,ja som to prave sila a prekvapili ma v spodnej casti dve skrutky,pri nohach zo spodu. mam to odskrutkovat, obavam sa ze uz sa mi to nepodari priskrutkovat spat v tych istych miestach. poradite mi niekto? dakujem

duplicka
17. aug 2009

to vazne nik este necistil cely potah?

elule
21. aug 2009

Ahojte tak ja mam otazok par prva ohladne kolies pačia sa mi dve farby a to xenon a krypton ,no každy ma na pohlad ine kolesa aky je v nich rozdiel?Dalej sa chcem spytat či sa da vložiť do nea taška popripade ako to vyzera.
duplicka:pišeš že pod kočikom v spodnej časti je košik ja som ho ale videla len pri novej kolekcii bola by som naozaj rada ak tam je tak prosim porad.
Dakujem za odpovede

duplicka
21. aug 2009

kolesa su rovnake aj kvalitou aj materialom, len vzhladovo su odlisne. tasku vsuvaciu som nevidela nazivo a vraj sa da vlozit, ale ja by som uprednostnila vanicku bud concord proton(alebo jane vanicku-je kompatibilna)alebo skladaciu vanicku concord scout-ta je super, mam aj realne foto. co sa tyka kosika pod kociarikom niekto ponuka kociarik bez kosika a niekto ho ma v cene, to si uz musis zistit pred nakupom, kosik je maly, ale vojde do neho vela veci,kedze je zo sietkoviny, tak je pruzny. ak mas este nejake otazky napis, ak chces mam realne fotky kociarika mozem ti ich poslat na mail-posli svoj cez ip🙂

elule
21. aug 2009

Dakujem duplicka a nevieš mi poradit či sa košik neda dokupiť dik pošlem mail

elule
24. aug 2009

Ahojte,tak už mam doma concord neo je super som z neho nadšena už sa tešim ako budem nakupovať všetky doplnky k nemu mam v plane odkladaciu tašku a fusak zatial.Neviete kde sa daju najlacnejšis kupiť?Diki

maximilian
24. aug 2009

Elule ja som kupovala komlplet kočik v madarsku aj s fusakom,, vysiel asi o 12000 Sk lacnejsie ako u nas.

elule
24. aug 2009

maximilian:Ahoj ja viem že vydu lacnejšie aj som nad tym uvažovala že pôjdem tam kupiť no nakoniec som našla inzerat jednej pani pre ktoru to bol nevhodny darček a tak mi novy šporťak predala za 230 eur my už vaničku moc neužijeme maly ma 9 kil a meria 80cm tak už behame len v športovom ,ale sme snim maximalne spokojny

maximilian
25. aug 2009

aha elule, no tak potom pobrus po nete a najdi kde su dopnky najlacnejšie. 🙂

bobket
1. júl 2010

Ahojte!
Chcem sa opytat ci mate niektora z vas quinny buzz 2007, ide mi strasne zle predne koliesko 😒 neviete mi poradit ci to staci namazat alebo treba kupit predne uplne nove? dakujem vam za odpoved, je to pre mna dolezite, strasne zle sa ovlada 😔

sakura77
1. júl 2010

@bobket ja mam 2009 ,zatial vpohode,ale v obchode s kocikmi mi poradili na udrzbu kocika,taky sprej WD40 maju ho v tescu napr a to je na zasekavajuce sa veci,take olejove nieco,aj proti vrzganiu a tak...skus

bobket
2. júl 2010

@sakura77 dakujem skusim,ale ked som si tak pozerala kocik tak je mi do placu,kupila som macku vo vreci a ta pani sa mi ani neozyva,ale ved naco ked kocik predala vsak? Potreboval by generalku,ale ze to sa posiela do ciech, ved to by az tak nevadilo ako ze nemam sajn kolko stoji po zarucny servis,neviete s tym niekto pomoct?

dosa
2. júl 2010

@bobket - skus sa popytat tu: info@libfin.sk - je to distributor kocikov quinny. ja som si tam tiez pisala o novy potah na buzza, ale maju dodaciu lehotu 8 tyzdnov a to je teda dost. vraj to nespada pod servis a take veci na sklade nedrzia... ale co sa tyka servisu, tak to by nemal byt problem. inak si myslim, ze uplne by ti stacilo koliesko vycistit a premazat, WD 40 pouzivam aj ja, uplne super na vsetko. zrejme tam bude nejaka necistota, ktora brani koliesku sa hladko otacat, aj ked sa ti to nezda, ale staci zrnko piesku, prach...

bobket
2. júl 2010

@dosa mam este jednu otazku ak budes taka mila, dost sa mi kyve ta sportova cast hore dole je to normalne? a kde je brzda na zadne kolesa lebo ako sa pozeram nic nevidim skusala som stlacat take tlacitka pri kolesach jedno je sede a druhe oranzove ale nic!No od manzela nemozem cakat pomoc lebo on ten kocik nechcel a teraz ked som kupila taky rozbity kocik tak len zazera... 😠 ja by som ho dala na generalnu opravu aj ten dovozca co pisesm mi odpisal, ze sa to u nich da, teda ze to ide do ciech ale cenu nenapisal...ak by to malo byt viac ako ma vysiel kocik.... boze som taka nestastna z tejto kupi kocika ze ani nespim, vyhodila som peniaze von oknom ☹

dosa
2. júl 2010

@bobket - nezufaj, aj ta brzda bude zrejme len zanesena prachom a blatom, uplne by to stacilo prestreknut vapkou - keby si mala po ruke - ja ked chodim okolo poziarnikov ked umyvaju auta, tak mi kamarat presplechne kolesa, hlavne tam okolo tej brzdy a potom tam dam zase trocha WD-cka a slape to. tiez som to dlhsie necistila a potom neslo zabrzdit. to cervene, alebo oranzove pri kolese je brzda, ked na to zatlacis nohou, mala by brzdit a to sive ked zatlacis malo by odbrzdit... sedacka sa asi kyve na vsetkych kocikoch, nie len na buzze, to je normalne. hlavne ked maly zacne divocit 😉

inak, ak poziarnici dlho neumyvaju, beriem kocik do vane a sprchu si nastavim tak, aby co najvacsim tlakom striekala a vsetok bordel odtial povychadza 😉

bobket
2. júl 2010

@dosa dakujem za podporu, mozno sa mi zda taky lebo ho porovnavam s jane slalom ten ide strasne lahko ovladat, tak neviem ale aj manzel nie je z neho nadseny ☹ to WD 40 mame doma som to nasla, tak skusim co to urobi,xixi

myskapipiska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viridisa
26. júl 2010

@bobket Ahoj, my sme mali Buzz 2007 a kupovali sme nove koliesko z Maderny - nebolo ani take drahe - cca 30 eur. Neviem odkial si, predajna je v Kosiciach, ale da sa objednat aj od nich cez internet. Ale myslim, ze niekto predava to koliesko nove na mimibazary. Ja som inac vrzganie odstranovala silikonovym sprejom a pomohlo to. Ja som bola s kociarikom velmi spokojna a pojdem do neho aj pri druhom babatku :o)). Nezufaj, urcite to das do poriadku! :o)). A podla mna je ovela lepsi ako slalom.

didakuku
27. júl 2010

ahojky, prosím kdo má concord neo, jak jste s ním spokojené? díky 🙂

zajo79
29. júl 2010

urcite radsej quinny buzz. kvalitovo nieje o com. concord neo su same reklamacie, kazdy to predava.... malokto je spokojny.

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/1e5n/nov... nasla som tento inzerat... zeby som zacala predsalen uvazovat nad dalsim dietatom? 😅

zajo79
29. júl 2010

@didakuku napis ema_nz ta ti poradi...ze nikdy viac. 😅

viridisa
30. júl 2010

@zajo79 Ta kolekcia Henrik Vibskov vysla asi 2 mesiace po tom, co sme uz kupili Buzz pre nasu dcerku :o). Tak som chvilu bola nahnevana...ale vtedy len samotny Buzz holy bosy stal cca 1200 eur a vanicka asi 550 eur...takze nie lacny spas. Ale teraz je ta cena bezkonkurencna a je to nadhera!!! Keby som cakala druhe tak ...ach ani nedopoviem :oDD.

viridisa
30. júl 2010

Ale na jeho oficialnej stranke ten Buzz este stale stoji 770 eur...a pingu fusak 180....

didakuku
30. júl 2010

@zajo79 díky, ty máš neo? Buzz se mi nelíbí.

avanka
31. júl 2010

@zajo79 dovolim si nesuhlasit, my mame neo a spokojnost po kazdej stranke zatial

duplicka
31. júl 2010

@avanka a nemas na nom kolesa na krivo vrch smerom dnu a spodna cast smerom von,ako na voze, lebo mne sa to urobilo a preto isiel z domu ☹ nebol pokazeny ani nic,ale toto mi vadilo sa normalne vyjazdil a pozor u nas po meste behaju asi 4 a presne to iste 😒

esperka
24. aug 2010

@avanka

ahoj , ako dlho ho máte a ktorú kolekciu /myslím rok/? Dakujem