Kočík Quinny buzz alebo Concord neo. Poradťe prosím

jaja5
27. aug 2008

Ahojte, rozhodujem sa medzi tymito kocikmi. Vedel by mi niekto poradit, kto uz s nimi ma niake tie skusenosti?
Kocik kupujem prvy krat takze som z toho uz dost pomotana🙂
Chcela by som aj sportovu cast aj vanicku aj autosedacku. Alebo je lepsie mat dva rozne kociky?
Pripadne skuste poradit iny kocik, rozmyslala som este aj nad bugaboo.
Dakujem.

kikimaruska
18. feb 2009

Kamarádka měla Buzze a byla nadšená, že ho nikdy nedá, a když malá vyrostla z korbičky, šel pryč, jelikož sporták byl prý moc otevřený, skoro vůbec krytý...A to ho vytahovala právě v období jako je ted, vítr, sníh apod. Sporták se prý hodí spíš na jaro, léto...protože korbička skoro nekryje dítě...Pořídila si Bugabooo a je spokojená. Na mě je tento kočárek drahý a do našeho terénu i nevhodný...ale jim vyhovuje 😉

kikimaruska
18. feb 2009

...korbička-myslím tedy boudička na sportáku... 😉

miah
19. feb 2009

bertica - na nasej vanicke to ide normalne, najprv stlacim obidva tie sede gombiky smerom dole a oni zostanu take stlacene a potom normalne rukou dam dole striesku, a ked to davam hore tak len silno potiahnem kym to tak cvakne a tie gombiky vyskocia hore 😀 😀 😀 dufam, ze zrozumitelne 😀 ale ked som prvykrat rozbalila kocik, tak som sa to tiez bala 😀 a co sa tyka striesky na sportovej casti tak to ide straaasne tazko, myslela som ze to dolamem, ale to sa iba zdaaaa 😵 😵 😵

miah
19. feb 2009

baby, ktore mate buzz - odkedy ste babo davali do sportiaka?? 🙂
lebo na nete som nasla, ze od 6mesiacov, ale vhodna aj pre mensie babo, ked to sklopite do lahu 🙂
tak neviem, ked je to sklopene, tak babo predsa nesedi, ale lezi, hmm? co myslite? 🙂 🙂 🙂

mammina
19. feb 2009

Ahojte.
Ja som mala tiez Buzz. Maly bol v sportovej casti uz od 4,5 mesiaca. Je to super kocik, mozem odporucit.A tie tohtorocne farby-NADHERNE!!

miah
21. feb 2009

ahojte, este sa chcem opytat tych co maju sportovu cast Quinny Buzz, ked polohujete tu spodnu cast, cize tam kde si babo dava nozicky, ked ju date dole tiez to cvakne alebo to zostane volne?? 😕 😕 Snad, budete vediet co myslim 😀 😀 😀

bertica.h
22. feb 2009

Baby,už som v tom vymakaná.

Už to vieme ako sa to urobí..ja som to predtým hlavne točila 😅 😅 ,manža naučilo.Stlačím dole,drží to a krásne potom ide rukou,nie hlavou strieška dole 😀 😀 😀

Snád to vydrží.
V utrook mi príde aj športák,som hrozne zvedavá.
🙂 🙂

petrasafr
22. feb 2009

Dobrý den. Nebyla by prosím fotka toho XL sporťáku. Nikde na Internetu ho nemůžu najít, jak vypadá.

petrasafr
22. feb 2009

Nemůžete mi, prosím, některá z majitelek ještě změřit průměr předních koleček?

hanynka
24. feb 2009

Dobré poledne,zkušenosti s kočárkem concord nemam,ale buzze vlastnim a uz bych ho znovu nekoupila...urcite ne v trikolove verzi...predni kolecko je krajne neprakticke...jako novy super...po nejake dobe uzivani se zacalo zasekavat,hlavně na hladkem povrchu, treba v obchode...bydlime v centru mesta a i presto se v zime stava,ze se dostaneme na misto,kde neni snih odklizeny s buzzem neni sance takovym terenm projet jinak nez po dvou zadnich koleckach (coz se treba s malym miminkem vubec neda)...taky polohovani sedacky,ktere me ze zacatku uchvatilo je docela neprakticke...uz bych zvolila spis prehazovaci rukojet a klasicke polohovani...treba kdyz slunicko sviti ditěti do oci...uz je trochu vetsi...je naprosto hrozne vyndavat dite ze sedacky,nebo i se sedackou a otacet ji na druhou stranu...jine problemy s kocarkem nemam,ale tyto me utvrdily v tom,ze tento kocarek uz dale nechci...

hanynka
24. feb 2009

Precitala jsem si tu nazory a musim rict, ze mala sice v kocarku usnem ale vzhuru seji tam sedet nechce vubec...my buzze prevazime v berlingumprotoze tam se vleze neslozeny...1.zabira opravdu dost mista na to jak vsichni tvrdi ze je skladny a za 2. nez ho vzdycky slozim tak jsem uplne nepricetna,protoze bohuzel nemam cas kazdou chvili promazavat tu hlavni tycku konstrukce...a co se tyce toho ze u buzze chybi takova zakladni vec jako je nanoznik,to je opravdu velky nedostatek...uz jen to,ze se do dneska nenamahali je zacit vyrabet...
Predni kolo je plastove prirovnala bych ho ke kolecku klasickych golfacu...

"usim rict,ze buzz byl muj vysneny kocaek...moc se mi libil davno predtim, nez jsem vubec otehotnela, ale naprosto me zklamal...je tezky, spatne manipulovatelny (jako novy jezdil skvele, ale casem cisteni a mazani nepomaha)...

duplicka
24. feb 2009

ahojky, tak ja mam buzz a som spokojna. predne koliesko som si kupila nafukovacie, takze problem v terene nemam a ani v hlbokom snehu!!!, ktory je u nas prevazne staale. podla mna sa jednoducho sklada a dokonca na modely 2008,2009 je uz poistka proti otvoreniu priamo na konstrukcii, ked ho skladam, tak tak zacvakne, cize sa v ziadnom pripade sam neotvori. podla mna aj co sa tyka rozmerov zlozenia je fajn, a ked ho potrebujem max zmensit tak odoberiem kolesa a je to placka, rychlo sa kolesa nahadzuju spat a otvaranie je vyborne. dokonca sa da zlozit so sedackou, ked je otocena smerom vpred. co sa tyka prehadzovania sedacky, skusala som to s drobcom a ide to v pohode, mozno narocnejsie s tazkym dietatom, avsak vtedy je uz otocene vacsinou dopredu. co sa tyka slniecka, jednoduche riesenie slnecik🙂, podla toho ako svieti slniecko sa da jednoducho dieta pred nim ochranit🙂. ja mam aj tu xl vlozku ale nemam to nafotene, zatial nepotrebujem prehodit, ale je to taky material ako strieska ale nie je tak velmi polstrovany ako ta mensia sedacka. no a kedy dat dorbca do buzzu, podla mna do tej sportovej casti sa da dat kludne aj 4 mes babo, nakolko ked dam don maleho tak skoro lezi, minimalne vyvyseny. mozem poslat foto, ak budete chciet niektora vidiet aka je to poloha.

bertica.h
24. feb 2009

baby ,ne zajtra príde športák🙂)

nie nový,používaný.Mamička mi k nemu pridala aj nové dve koelčká..aj jedno dvojkolečko..nemáte skusenosti?aké to je v predu s dvomi kolečkami?ona si to nevie vynachváliť.že sa s tým manipuluje kočík oveľa lahšie.

duplicka
24. feb 2009

JA MAM NA PREDAJ NOVY QUINNY CAPRI ZA 380EUR

bertica.h
26. feb 2009

halo.ste tu niektorá ??
potrebovala by som trošku poradiť ešte raz 😅 😅 😅

evuliki
26. feb 2009

No ahoj,opat som tu ja 😉

miah
2. mar 2009

majitelky buzzu, ste tu niektora?? 🙂

bertica.h
2. mar 2009

miah ja som 🙂 🙂 🙂 aj ked len čerstvá🙂

evuliki ..prepáč..potom som prišla na to,čo som potrebovala a zbudla mrknuť na koníka.. 😔 😔 😅 😅

miah
2. mar 2009

ahoj bertica, chcela som sa spytat otazocku ohladom sportaku 🙂 uz som to tu pisala ale nikto neodpisal ☹
ta opierka noh ma dve pozicie, chcela som vediet ci aj v tej pozicii to zacvakne alebo zostane volne? 🙂 snad budes vediet co myslim 🙂

bertica.h
2. mar 2009

miah..no popravde neviem čo myslíš..ja mám teraz nasadenu hlboku korbu,ale volné neostane nič..bud to máš rovno a drží,alebo to máš dole a drží 😅 😅
či si myslela niečo iné? 😔

miah
2. mar 2009

myslela som na sportaku to kde si dava dietatko nohy 🙂 ma to dve polohy, len sa pytam ci sa ti to v oboch zacvakne????? 🙂🙂

bertica.h
2. mar 2009

ja viem,že myslíš na sportáku,ja ale ho mám teraz schovaný..takže neviem vyskušať,ale polohov.nožičiek je napevno v oboch polohách.."necvakne"to,ale drží 😉
či ešte stále nechápem??? 😒 😅

miah
2. mar 2009

hej, to som myslela, lebo v tej polohe hore sa mi to zacvakne a v tej dole nie, tak som nevedelas ci to tak ma byt 😕

nikka.vo
11. mar 2009

Gabcos 😀 to je příjemný zjištění, co? Taky bych to nevěděla 😅 😅 😅

Já jako milovnice Buzze nemůžu souhlasit s tím,že třeba oproti jiným kočárkům se s ním nedá jezdit ve sněhu, protože já s ním ve sněhu jedila (bez nafukovacího předního kolečka) a kolečko se nějak extra nebořilo a troufnu si říct, že se jede se všema kočárkama ve sněhu stejně blbě 😅 Mě asi vadilo jen to, že mi na tom sněhu ujížděl do strany, když jsem ho táhla do kopce, ale to by vám ujížděl jakýkoliv jiný kočár. No a když je fakt hodně, hodně, hodně sněhu? Do takového terénu bych prostě nejela s žádnou károu 😉

Miah, ta podnožka necvakne při změně polohy 😉

Skladný mi prostě přijde, to bych se klidně hádala 😀 , když sundáte kolečka, tak nevim kolik se najde skladnějších kočárků ... nějaký určitě, ale ne tak krásný 😅 😀

No a synovi budou v květnu 2 roky a po nánožníku jsem si nikdy neposteskla 😕 , když byl menší, tak měl v zimě fusak a a na jaře deku 😉 Když jsme koupili golfky, tak u nich nánožník byl a občas jsem ho na Buzze připla (myslim, že tam pasuje jakkýkoliv univrezální 😉 ) Já jsem z kočárku nadšená stále, už třeba jen ta připěvněná taška dole a žádné ověšené madlo 😵 Stále zažívám, že si náš kočárek prohlížejí chlapi (znáte chlapy😀 ) ) který projíždí kolem nás s jiným kočárkem 😀 a zkoumají konstukci 😀

Nová kolekce má teda podle mně fakt blbou tu stříšku, je malinká, takže ten vítr se tam asi fakt dostane snadno 😖 proč to udělali tak blbě, to nechápu 😕 Já ani pláštěnku kolikrát nepotřebovala, jen jsem přetáhla pořádně boudičku (kolekce 2007) A když foukal jóóó vítr a pršelo přesně proti nám do sporťáku, tak jsem boudičku vzadu odepla a přetáhla jsem mu jí uplně dopředu 😅 což je dobré i když usne v létě v kočárku a svítilo by mu sluníčko do obličeje, tak tu boudu odepnu vzadu a dám doprostřed třeba...jemu to tam luftuje a nesvítí do obličeje. Doufám, že mě chápete jak to myslim 😕 😅

Jinak přendavám sportovní sedačku ještě dneska proti směru, když potřebuju aby si přes poledne syn dáchnul venku (pokud lítám po městě) a ikdyž váží přes 12 kilo tak to zvládám 😉 Ale v tomhle pak záleží na tom, jakou kdo má sílu v rukou, no 😉

duplicka
18. mar 2009

ahojte ja som spokojna s buzzom len sa k nemu neda napojit skejtik pre druhe dieta, tak zvazujem ked maly podrastie nad vymenou za neo. mate skusenosyi s neo a skejtikkom?

eandy
18. mar 2009

Ahoj.poradite mi nektera kde bych mohla sehnat navod ke quinny buzz?koupila sem starsi a nevim, jak polohovat sportak a kdyz tam nasadim hl.korbu,tak je hlavickou dolu.
diky za radu.

gabcos
18. mar 2009

eandy...co mrknout na návod na youtube??? kořárky tam předvádejí detailně,co jsem koukala, myslím, ze ti to pomůže... 😉

miah
18. mar 2009

eandy - ako by som ti to vysvetlila 😀 skus pokukat youtube ako radi gabcos, urcite na to prides 🙂

silvia.t
18. mar 2009

Ahojte citam vase prispevky a natrafila som na to ze sa do tej korbicky dreami buzz nevojde 4mesacne babo ☹ my uz sme kociar objednali q.buzz 4kolka a babo cakam v maji 20-24. myslite ze si vystacime do takeho 6mesiaca v korbicke?alebo nam uz bude mala? od kedy sa moze zacat pouzivat sportova cast?

miah
18. mar 2009

ahoj silvia, ked sa Patrik narodil mal 2740gramov a do dreami mu bola tesna a nechcel tam byt uz od 4teho mesiaca
od 4,5 mesiaca ho vozim v sportaku, ale mam ho na lezato 🙂