Kočík Quinny Buzz. Čo s krátkymi popruhmi?

renatam
11. mar 2008

Prosím poradte mi, ako ste to riešili vy. Máme Quinny Buzz kočík , malá nemá ani rok, okolo 10,5kg a sú nám krátke popruhy. A to aj ked nie je velmi naobliekaná. V overaliku ju zapnut vobec nemožem.
pEKNÝ DEŇ VŠETKÝM MAMINKÁM.

prasiatko30
11. mar 2008

ja malu zapinam len cez pas - tiez mame quinny buzz a kedze mame taky fusak co nema otvory na 5bodovy pas nakoniec som to musela riesit tak ze odopinam tu cas na spodku a potom jej to uz len obopnem okolo pasu a je to - tak by ti ju malo zapnut - len problem je to ze uz to nie je take bezpecne - ja mam stastie ze dcera nie je velmi nervozna a ani nezvykne vyskakovat z kocika tak si to viac menej mozme dovolit.

lenkakusi
13. mar 2008

renatam s popruhami by nemal byt problem, dobre si ich uvolnila pod tymi vankusikmi na pleciach?
my pouzivame este len dreamy vanicku ale znama ma buzz a 18 mesacneho syna a maly tam v pohode sedi a ma urcite viac jak 10 kil.
Ak je to naozaj kratke a neda sa to uvolnit, by som reklamovala.
Daj nam potom vediet kde bola chyba.

renatam
autor
17. mar 2008

Malá je zatial vo fusaku, tak nemože vyskočiť z kočika. A tračky so uplne uvolnila, a pod+a mna sú krátke. Kočík - keby sme ho reklamovali, v čom by som vozila malú??. Uvidím na jar- bez fusaku.