Kočík Quinny Buzz. Poraďte o ňom bližšie info

denisocka
18. okt 2008

baby,maly ma 10m a ja chcem iny kočík,niečo spratnejšie ako je Jane Noamd a aby to bolo aj na dedinske cesty

mam možnosť vzaiť quinny buzz .ja viem že tu o quinny tema je,ale potrebujem surne ešte dnes vedieť ----- KTO HO OZAJ MA -------- či tam vojde aj take ročne dieťa s tým origoš fusakom v zime, a vlastne či sa da používať aj do 2 rokov,poprípade aj dlhšie-kedže tam píšu do 4rokov

plís plís poradte

denisocka
autor
18. okt 2008

sorry, tak PORADTE - nejaky preklep v titulke 😀

julia225
18. okt 2008

myslim, ze pre velke deti existuje xl sportova korba, tam sa ti maly isto vojde aj s fusakom, moja kamoska ho ma a byvame na dedine, a pohodka 😉

denisocka
autor
18. okt 2008

n ja by som už teda nechcela dokupovať nejaku XL korbu

mam teraz možnosť od ruky,model asi 2007 tak sa musim friško rozhodnuť

tucika
18. okt 2008

Moja kamoska mala Quinny Buzz 2006 a je dost priestranny, urcite sa ti tam stuplik zmesti aj s fusakom. Celkovo s nim bola velmi spokojna! On tam uz teraz nechce byt, on nebol nikdy moc kocikovy, tak ho predala, ale ako 2rocny sa tam v pohodke zmestil 😉

denisocka
autor
18. okt 2008

dík,a manevruje sa s ním dobre?

julia225
18. okt 2008

velmi dobre 😉

tucika
18. okt 2008

Manevruje sa s nim vyborne!

denisocka
autor
18. okt 2008

no nič,už to nechám tak - som sa dozvedela že sa sklada tak,že sa musi odobrať ta sedačka a zložiť len konštrukcia-takže žiadna vyhra,chcela som viac miesta v kufri a heto zaprata aj zvyšok auta 😔

veronikahel
18. okt 2008

denisočka, ovláda sa dobre, ale myslím, že kolekcia 2006 mala väčšie sedačky, ako su tie novšie. Videla som v ňom sedieť dieťa, malo rok a dva mesiace, bolo to cez leto a malo tam pokrčené nohy... Myslím si, že je dobrý tak do roka a na leto... my máme speedi tam je miesta dosť, aj s fusakom.

capricieux
18. okt 2008

denisocka
mam buzz 06 a ten je dost priestranny, kolekcia 07 je uz uzsia, takze podla mna nevhodna
a nie je pravda ze musis sedacku odobrat, normalne sa sklada aj s nou 😉

capricieux
18. okt 2008

v 06 tiez miesta dost aj s fusakom 😉

kykynka
18. okt 2008

Holky nevíte jaké autosedačky pasuji na quinny buzz
maxi cosi cabrio,cabriofix,citi,x-lander/x-car/ a ještě nějaká pasuje na tento typ? 😖 Díky

cicushka
18. okt 2008

denisocka, to stym skladanim nie je pravda...vies ho zlozit aj ked je sedacka na konstrukcii, avsak iba v jednej polohe. Quinny buzz 2007 som mala. AK sa dobre pamatam, bola to pozicia smerom od rodica a co najviac v sede. Vtedy zlozis aj so sedackou. Dokonca to bolo aj v navode.
Co sa tyka manevrovania..bola som spokojna, avsak nechodila som s nim po terene ani po dedine...ale po Bratislave..ale aj to je niekedy teren dost dobry 😀. Co sa tyka predneho kolieksa, na ktore sa dost casto "nadava" ze casom zacne nepretacat a po hladkych povrchoch iba suchat, da sa to vyriesit velmi jednoducho a to tak, ze koliecko das dole, vycistis lozisko od spiny (vzdy tam bolo namotanych vela vlasov), namazes a ide to znova super.
Pravda je, ze kolekcia 2007 ma trosku plytsie sedenie ako 2006, avsak 2008 ma zas dve sedadla, klasicke a potom hlbsie, pre vacsie dieta. Da sa to vacsie dokupit za cca 5000 Sk a pasuje aj na model kocika z roku 2007. Informovala som sa na to, ked som ho este vlastnila.
Co sa tyka kocika a skladania...super vec..hlavne, ked si casto v pohybe. Co sa ale mozno nezda,aj ked je kocik po zlozeni "maly", jeho podvozok je dost siroky a zabral mi cely kufor auta na sirku.
Ale aj napriek tomu kocik dostava odomna 1*.

cicushka
18. okt 2008

Kykynka) maxi cosi cabriofix urcite. Dokonca mam doma este adaptery na Quinny buzz a maxicosi cabriofix. Ak by si potrebovala, moze ti ich darovat. 😉

kykynka
19. okt 2008

Jeeeeeeeeeee cicuškoy ty jsi pusinka já scháním hlavně autosedačku ale néééé exroverně drahou bo ty ceny za nic jsou přehnané ☹

cicushka
19. okt 2008

kykynka) a hladas to pre ake stare dietatko? pozeram, ze tvoje deticky su uz dost velke na vajicko. lebo mam kamosku, ktora predava maxi cosi cabrio fix...v modrej farbe..urcite za super cenu.

kykynka
19. okt 2008

pro kamarádku čeká miminečko 😉

cicushka
19. okt 2008

kykynka) no a chlapceka alebo dievcatko? lebo ak by mala zaujem o tu sedacku, viem to cele dohodnut s nou. Ako som uz pisala, je to maxi cosi cabrio fix, konkretne tato..

http://www.preauto.sk/maxi-cosi-cabrio-fix-ocea...

v super stave. Adaptery ku quinny buzz by som ti pridala k tomu ja zadarmo. A na cene by sa urcite dohodli. 😉

kykynka
19. okt 2008

no to nechám na ní ale fakt né přehnaná cena ☹ ona není přímo na tom dobře pujčila jsem jí buzze. 😉

cicushka
19. okt 2008

tak mam sa je spytat na tu cenu?

denisocka
autor
19. okt 2008

tak som kupila chicco liteway 😀

kykynka
19. okt 2008

Čičinečko ano budu za to ráda děkuji mocinky moc