Kočík quinny freestyle 3xl comfort

lulla
22. júl 2008

ahojte maminy a buduce maminy🙂

chcela by som vas poziadat o pomoc - vyberame kocik a konecne som nasla nieco - co sa mi celkom paci "quinny freestyle 3xl comfort". Mate prosim niekto skusenosti s tymto kocikom ? Je to tusim model 2007, ale stale sa da kupit. Jedina nevyhoda bude asi ze je tazsi nez novsia kolekcia 2008 - jeho vaha je az 15kg a asi nie je najspratnejsi.
Vyhody : brzda na rucke, nafukovacie kolesa, prehadzovacia sportova verzia v smere aj proti smeru jazdy.
Nevyhody: velkost, vaha.
Ak mate niekto priamu skusenost s tymto modelom - velmi by mi to ulahcilo konecne rozhodnutie ..Vopred vdaka. 🙂

zdeniii
3. nov 2010

Huráá tak mám kočáárek doma :_)
@blanka.k teda vůbec mi nepřijde malej, ba právě naopak 🙂) je dloouhej a širokej parádně, mám z něj opravdu radost 🙂

blanka.k
3. nov 2010

@zdeniii tak gratuluji...mě malej taky nepřišel, dokud jsem do něj nedala synka 😀 (právě odtud odcházela kamarádka, která jako všichni ostatní ohodnotila, že na svůj věk je nějaký "přerostlý" 😀 )
A jakou máš barvu?????

zdeniii
3. nov 2010

@blanka.k Helenka tam má ještě fisak a na tom kožešinku a místa dost, ale mně zas říkají že je drobná tak nevím.. lidi toho namluví 😀
Mám modrý 🙂 jen se chcu zeptat, jde odendat to madlo u nožiček? A taky když ho skládáš myslím stříšku tak tak praská? nebo to dělám špatně ? 😉

blanka.k
3. nov 2010

@zdeniii 😅 😅 tak to máme stejný problém 😅 Madlo mi jde odendat jen jak kdyby z té jedné strany, asi úplně nejde (teda nezkoušela jsem na to hrubou sílu 😀 ) a střecha...zkoumalo to už plno lidí (jak přijde mamina s kočárkem na návštěvu, tak jí dám bojovku, zkusit to sundat), a nepřišli jsme na to jak to udělat jinak než hrubou silou kdy v tom strašně lupe a jde to ztěžka... 😅 😅 😅

zdeniii
3. nov 2010

@blanka.k tak v tom případě to tak asi prostě je 🙂
a odendavací to zřejmě není, asi druh dalšího jištění 🙂 jen mi ještě přide že tyx popruhy u pásů jsou málo povolit. Nebo se dají povolit na víc místech? 😀 😎

blanka.k
3. nov 2010

@zdeniii takt o nevím, Tom vůbec ještě nesedí, takže já ho vozím na ležato a ve fusaku místo deky, takže ho pásat nemusím, zatím nevypadne...zkoušela jsem to jednou ,ale hrozně řval , nebyl zvyklý v kočárku být tak natěsno...ale už si to nepamatuju, jak moc to měl utažené 😅

zdeniii
3. nov 2010

@blanka.k ahááá, tak to budu muset prohlídnout 🙂 Mně se tam děsně mrská takže pásat musím :_D

blanka.k
6. nov 2010

@zdeniii tak jsem byla v obchodě, kde jsme kočárek koupili a prý stříšku sklápíme dobře, že fakt hrubou silou a má v tom tak praskat. Malej zrovna spal, tak to nechtěla zkoušet, a Freestyle tam zrovna neměli, ale ukazovala mi to na Maxi Cosi a tam to bylo podobné 😉 Prý se toho nemám bát. A ptala se jak jsem spokojená, prý tyhle kočárky mají hned pryč, jak se nějaký objeví na prodejně, prý je o ně dost zájem, ale že teď budou ža někdy na jaře nejdřív....tak jsem jí popravdě říkala, že je nám úzký, tak koukala do kočárku a řekla, že fakt je "malej" kus chlapa 😅 😝

zdeniii
6. nov 2010

@blanka.k tý helet fakt je vám úzkej? já jsem ted koukala na náš kočárek a je to quinny freestyle xl 😀 a velikej je fakt dost 😉 hoď mi fotku at můžu posoudit, vždyt širší kočárky snad už nejsou 😀

blanka.k
6. nov 2010

@zdeniii Je to XL, ale fakt má jen 27cm na šířku, což je nic moc, bych spíš řekla, že užší jsou jen golfky 😀 na dálku je krásně dlouhý, to by byl asi problém najít delší....ale ta šířka...dnes jsem byla v dalších asi 4 obchodech s kočárkama (potřebnovala jsem zkouknout jídelní židličku a větší autosedačku) a existuje spousta širších 😅 Jeslti si zítra vzpomenu, tak ho v kočárku vyfotím 😉 V pátek jsem čekala na MHD a šla okolo asi 70letá babička a malej se na ni smál, tak se zastavila a rozplývala se nad ním a pak že prý k ní natahuje ruku, tak jsem jí při tom nechala, přece jí nebudu říkat, že ony mu tak "trčí" normálně, protože se mu do kočárku vedle něj nevlezou 😅
A kolik Helenka teď meří a váží?
Jo a paní v tom obchodě mi říkala, že ten Freestyle je prostě úzký kočárek, že to je fakt 🙂

zdeniii
6. nov 2010

@blanka.k tak to já ho zítra taky změřím 🙂
NU holt jsou klucí velikáni, to Helenka je "normální" 🙂)) Naposledy měla 7 kilo, tak nevím kolik má teď, ale nic moc cvalda to není 🙂

blanka.k
6. nov 2010

@zdeniii aha, tak Tom měl naposledy (tj. ve 4m skoro 8kg), teď by podle grafu, kdyby takto rostl dál měl mít 9.3, ale teď byl nemocnej, tak to bude určitě míň ...doufám. Ksdyby bylo léto, tak je to ok, ale dám mu mikinu a bundu a dám ho do fusaku a je tam jak sardinka....ať už je jaro 😀 😀 😀 😀

zdeniii
6. nov 2010

@blanka.k 😅 wow tak to je kluk jako hrom .-) mu dáváš šlehačku .-)) Helenka byla velké miminko to měla 4, 15kg ale ted si jede růstovou pohodičku 😀

zdeniii
19. nov 2010

@blanka.k ahojky, máš na kočík original pláštěnku? Nějak nechápu jak tam patří a pak taky nechápu kam se zacvakává ten nánožník 😀 poradíš prosím? 🙂

blanka.k
20. nov 2010

@zdeniii Ahoj, bohužel nemám, místo originálu za 1400,- jsem si koupila Emitex za 250,- a nemám problém 😝 A nánožník mám taky Emitex 😅

zdeniii
20. nov 2010

@blanka.k Aháá, já to dostala ke kočárku když jse ho teď kupovala z druhé ruky... tak nějak nevím co s tím, pláštěnka je plná zipů a ten nánožník nevím kap zacvaknout -🙂 tak to musímnějak vykoumat 🙂) jetět že mám fusak 😀

zuzikkaa
25. dec 2010

ahoj baby,,chcem sa zapojit do diskusie.mam tento kocik a neviem si ho vynachvalit!!! ocenujem hlavne to,ze si sedacku mozem otocit v oboch smeroch,zatial hlavne maleho TVAROU K SEBE!!! je to dobre hlavne pre dieta ze na vas vidi...
je pravda ze je tazky a siroky-ale byvame na prizemi takze neriesim vytah 🙂) inak nieje problem vybrat koleso...jedina vec co by som malinko vytkla ,ze je uzsi nez ostatne kociky,ale zatial to neja nepocitujeme.maly sa krasne vyspi.
kocik sa super lahucko ovlada aj jednou rukou a veeeelmi veeeelmi ocenujem velky nakupny kosik podlozeny konstrukciou takze v poho aj nieco tazsie-TOTO VYUZIVAM CASTO
fusak original nemam-pouzivam HAUCK kde sa daju prevliect ak pasy takze krpec je stale priputany!!!nanoznik mam EMITEX,,takze kocik rozhodne odporucam.u nas v meste su totiz rozbombardovane chodniky tak velke nafukovacie kolesa su obrovska vyhoda,zvlast ked sa ponahlate...pri tlaceni kocika mam pocit ze sa ho iba drzim a on ide sam 😀 😀 😀 tlacim ho iba do kopca.TAK NEVAHAJTE a nedajte sa odradit vahou pokial ho nemusite denne 4x skladat do auta to nema cenu...inak je perfektnyyyyyyyyyyyyy 😎 😎 😎

susik77
16. jan 2011

Ahojte, chcem sa spytat, aku mate skusenost s noznou brzdou. Mne sa teraa hrozne zle brzdi-hlavne v zime, ked mam mokre topanky od snehu. Navyse ta brzda fakt ide hrozne tazko zabrzdit.

blanka.k
16. jan 2011

@susik77 souhalsím, že ta "destička" by mohl abýt větší, a někdy musím dost zabrat 😅 Třeba v MHD si sednu, stáhnu rukojeť a dám kočárek co nejvíc k sobě, takže tašku mám někde na rukojeti pod nohama a když chci vystupovat a odbrdit, tak poslepu těžce pátrám nohama a odbržďuju....není to sice zase nic hrozného, že by mě to štvalo, ale trošku to kazí celkový dojem 😅
jinak chlap zjistil, že přední kolečko má ten střed nějaký dost rezavý, tak jsem zvědavá, jak dlouho ještě vydrží 😅

susik77
22. jan 2011

@blanka.k - tak som sa dozvedela tento tyzden od kamaratky, ze vraj ta brzda ide povolit, ze jej to mm urobil a uz je v poho. tak super! Inak mi ho kamaratky a okoliduci chvalia, ze aky je pekny a super terenny. Velmi elegantna je ta kozena rukojet🙂
@zuzikkaa - myslim, ze za tie peniaze je to fakt uzasny kocik!

denisocka
17. máj 2011

tak som si už aj ja zadovážila freestyle.mam doma Nomada , som zvyknuta na jeho lahkost,ale stale som chcela 3 kolku. Slaom mi z fin.dovodov nevyšiel 😠 a tak som na iXtý krát pokukovala po freestyle a zrazu sa tu jeden objavil a ja ho za 2 dni čakám doma. syn ma 9m , trochu sa bojím zimy, neviem či mu tam nebude uzko . mate nejaku radu, aka podložka do toho pasuje ? niečo čo nieje moc drahe,niečo univerzálne 😀

denisocka
18. máj 2011

@tilly
@blanka.k neporadite nejaku vložku do q.freestyle ?

denisocka
18. máj 2011
dosa
18. máj 2011

@denisocka - ja som mala vo free univerzalnu podlozku, ktoru pouzivam aj do inych kocikov... kedze bol kocik tmavy, tak sme si ho trocha rozveselili... ale ked by som si davala robit novu, tak asi bez tych bocnic, lebo v tomto kociku dost zavadzali 🙂

denisocka
18. máj 2011

dik,tak si asi usijem. A uz nemas kocar?

dosa
18. máj 2011

@denisocka vymenila som ho za speedi... ale velky kocik uz je nam zbytocny, pouzivam uz len goflky, aj tie vacsinou tlacim prazdne, alebo si do nich odlozim nakup 😉

denisocka
18. máj 2011

@dosa jaj,ja som tak nedockava az mam strach

dosa
18. máj 2011

@denisocka - neboj, urcite budes spokojna, je to s prepacenim hova.. kocik, ale naaadherne lahucko a super sa ovlada. a znesie vela, idealny na vylety, my sme s nim poslapali polovicu kopcov u nas (ale zase u nas ich moc nie je a aj tie nie su vysoke 😀 ) som zvedava, pridem potom precitat, ako si spokojna...

tilly
18. máj 2011

@denisocka mne tam sila pani marina z ceskeho mmb... http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=561793