Kočík quinny freestyle 3xl comfort

lulla
22. júl 2008

ahojte maminy a buduce maminy🙂

chcela by som vas poziadat o pomoc - vyberame kocik a konecne som nasla nieco - co sa mi celkom paci "quinny freestyle 3xl comfort". Mate prosim niekto skusenosti s tymto kocikom ? Je to tusim model 2007, ale stale sa da kupit. Jedina nevyhoda bude asi ze je tazsi nez novsia kolekcia 2008 - jeho vaha je az 15kg a asi nie je najspratnejsi.
Vyhody : brzda na rucke, nafukovacie kolesa, prehadzovacia sportova verzia v smere aj proti smeru jazdy.
Nevyhody: velkost, vaha.
Ak mate niekto priamu skusenost s tymto modelom - velmi by mi to ulahcilo konecne rozhodnutie ..Vopred vdaka. 🙂

blanka.k
3. okt 2011

@zdeniii já myslím, že jo, protože mi říkali, že pak můžu korbičku prodat i pro M.Cosi, a snad i na Xlandery se dělá nějaký adaptér. A právědnes jsem tu měla jednu paní a má právě M.Cosi, to byla taky značka co jsem chtěli, ale sporťáky nás nezaujaly, ale měla fajn korbičku, není jak ty Quinny uprostřed zůžená, jsem jí koukla pod plínku a prozkoumala to 😀
Já nesu za týden korbičku a autosedačku na bazar tady v místě, Autosedakčy se prodávají dobře, ale ty korbičky, budu ráda, když ji udám za pár stovek, a to je používaná 3 měsíce (od 14 dní malýho do 3,5m) 😔

dosa
3. okt 2011

@zdeniii urcite ano, ked pasuju vsetky vajicka maxi cosi na rozne podvozky quinny, musia pasovat aj vanicky... si myslim 😉

zdeniii
3. okt 2011

@blanka.k jenom tak málo, jakpak to??

zdeniii
3. okt 2011

@dosa já si to taky myslím, akorát koupit ještě nějaké ty adaptéry 🙂

blanka.k
3. okt 2011

@zdeniii Netuším, jsem se koukala tady do bazaru a jinde na netu a noá cena 4500, baza 1000-1500 😔 Dražší inzeráty tam visí X měsíců 😔 No uvidíme, si říkám, že zase ona je fakt jak nová, žádný poškození, škráanec, žmolek, když jsem loni viděla, co tam loni prodávají za kočárky (jo jako komplet za 800,-, ale fakt oškubané, rezavé, bych do toho nedala ani panenku na hraní 😝 )

zdeniii
3. okt 2011

@blanka.k myslela jeakže tam byl malý jen do 3,5 měsíce 🙂

blanka.k
3. okt 2011

@zdeniii a jo 😀 Ono mu to bylo úzký uprostřed jak je to kvůli adaptérům zůžené 😔 Takže ležel a ruce místo vedle sebe, tak měl položený na sobě. V půlce září když jsem mu dala svetr, tak už to nešlo...vůbec netroufám odhadnout, jak by to bylo, kdyby byla zima...ale je fakt, že on byl dost XL, v 5,5m měl skoro 9kg....váha ně úplně extremní, ale on nebyl ani vysoký, takže spíš do šířky než do výšky 😀

zdeniii
4. okt 2011

@blanka.k tak to potom chápu 🙂)

hannah08
4. okt 2011

@blanka.k obyčejná duše koupená v cykloservisu nebo prodejně jízdních kol,přibližně 50,- až 100,- kč.

blanka.k
6. okt 2011

Holky, díky všem za rady. Duše opravená sprejem na pneu u aut nevydržela, včera jsem udělala rychlou otočku v Lidlu, zatížená malým + nákupem a prdla znovu.... takže chlap vyrazil do cykloservisu, a konečně "přezuto" za nové za 80,-, takže oproti originálu z kam.obchodu ušetřeno cca 400,- a min. 14 dní čekání 😝

blanka.k
11. okt 2011

Ještě jeden dotaz, na jaké značky kočárků je možné nasadit korbičku Dreeami (s adaptéry)? Zítra nesu kočár na bazar, ať vím co vše tam napsat.

zdeniii
20. jan 2012

Holky nevíte jaký skate ke quinny freestyle pořídit? čekáme druhé a bude ho muset přenechat mladšímu 🙂

blanka.k
6. feb 2012

Také mám dotaz, jde korbička Dreami s adaptéry na Freestyle nasadit na Buzze? Mám zajemkyni o korbičku a fakt netuším 😅

zdeniii
7. feb 2012

@blanka.k já myslím, že jo, mělo by to být všechno kompaktní s jakýmkoliv quinny, jen je potřeba mít ty správné adaptéry...

tilly
7. feb 2012

@blanka.k ano, da 100%, ja som mala naraz free aj buzz, len kazdy ma ine adaptery, ale tie sa davaju k sportovemu kociku, nie k vanicke... cize ak ma adapter na autosedacku, ma aj na vanicku, ak nema, v bazaroch ich predavaju dost casto...

tilly
7. feb 2012

ked si pozriete moj album od tejto fotky, tak tam mam vselijak poprehadzovanu korbu aj sedacku na free a buzz
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/tilly/album/...

blanka.k
7. feb 2012

Holky, diky moc, pani si nakonec korbicku vzala i tak, ze kdyztak dokoupi adaptery, ale ze nejaky adapter by mela mit (buzze ma taky jeteho), tak snad bude spokojena 🙂) konecne je ten velky kram z domu 😀

renatedj
13. júl 2012

dievcence existuje nanoznik na quinny freestyle?

zuzikkaa
14. júl 2012

@renatedj ano,,od emitexu mam na freestajla 😅

blanka.k
19. júl 2012

@renatedj taky mám od Emitexu (nějaký "de luxe" to mělo pojmenování), originál jsem nekoupila nic, dávat 1500,- za pláštěnku, když seženu kvalitní od Emitexu za 300, atd? 😝 Jediné co bych už znovu nechtěla, byl ten známý 3v1 zimní fusak Emitex, na ležící dítko ok, ale sedící, to blbě drželo, divný tvar, extra teplý mi to teda nepřišlo, a po pár dnech se rozbil zip 😒

sesilia
4. nov 2012

neviet mi prosim niekto poradit aky je rozdiel medzi verziou xl a 3xl? dakujem

dosa
4. nov 2012

@sesilia 3xl ma predne koleso otocne okolo svojej osi a sed sa da otocit do protsimeru. u xl je to predne koleso len take naklapacie, netoci sa okolo osi a nie je reverzny...

blanka.k
5. nov 2012

@sesilia Mám tu verzi co popisuje @dosa jako 3XL ( i tak byla a stále je značená na webu prodejce, mám z Babyparku),ale na kočárku (na těch štítcích na sportovní verzi) je psáno jen "Freestyle XL" , ale kolečko je úplně otočné kolem osy a sporťák má otočnou sedačku.
Vyhledávač taky v tom má zmatek...tohle je psáno jako 3XL a přitom to je ta verze s neotočným předním kolem 😅
http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://strol...

sesilia
5. nov 2012

@blanka.k
@dosa dakujem, takze som zistila, ze tiez mám 3xl.

zuzikkaa
16. nov 2012

zimna podlozka z flísu do freestajla 😉

penelopa
29. jan 2013

Nepredáva niekto quinny free style,náhodou 🙂 :

sesilia
30. jan 2013

@penelopa ja predavam kocik v ciernej farbe .

zuzikkaa
31. jan 2013

quinny freestyle v hnedej farbe + nejaké tie doplnky ,,aktuálne tak apríl -máj 2013 😉

penelopa
6. feb 2013

A v červenom prevedení....nepredáva niekto 😉 ?
Díkesky.

mariast
28. feb 2013

Ahoj dievcata, ja som si kupila tento kocik ale mne pride strasne uzky-maly sa mi tam vo fusak lodger skoro nezmestil-je tam ako husenica, ale teraz bude leto, tak to bude snad lepsie, inak je super aj ked kosik je maly a tiez je problem ked zavesim na rucku tasku a chcem dat maleho do lahu, tak tam zavadzia, nepoznate nieco ako taska na tento kocik, ktora by nezavazdzala????