Kočík quinny freestyle 3xl comfort

lulla
22. júl 2008

ahojte maminy a buduce maminy🙂

chcela by som vas poziadat o pomoc - vyberame kocik a konecne som nasla nieco - co sa mi celkom paci "quinny freestyle 3xl comfort". Mate prosim niekto skusenosti s tymto kocikom ? Je to tusim model 2007, ale stale sa da kupit. Jedina nevyhoda bude asi ze je tazsi nez novsia kolekcia 2008 - jeho vaha je az 15kg a asi nie je najspratnejsi.
Vyhody : brzda na rucke, nafukovacie kolesa, prehadzovacia sportova verzia v smere aj proti smeru jazdy.
Nevyhody: velkost, vaha.
Ak mate niekto priamu skusenost s tymto modelom - velmi by mi to ulahcilo konecne rozhodnutie ..Vopred vdaka. 🙂

dosa
19. máj 2011

@denisocka ake packy???

denisocka
19. máj 2011

@dosa take červene dole,ako su ručky ...

denisocka
19. máj 2011

baby,mne brzdi len prava strana,nemaju obe?ked su tam lanka z brzdy?

dosa
19. máj 2011

@denisocka dievca, neviem ktore cervene packy myslis, a brzdit by mali obe, to sa da nastavit na tych lankach, ako na bickli... je tam taky srobik a ten potocis... alebo vyber koleso a mrkni znutra na tu brzdu, ci je v poriadku a ked zabrzdis, ako reaguje...

denisocka
19. máj 2011

@dosa packy odfotim.akurat skusam 3,5r.vozit

denisocka
19. máj 2011

brzda opravena,stacilo povolit. Este nejaky vylepsovak na zapinanie aby som nemusela 5bod.pasy davat.

dosa
19. máj 2011

@denisocka ja som v nom raz viezla oboch, starsia mala 4, mala nieco s nohou, sadla do kocika, mladsi mal rok, dala si ho pred seba, potrebovala som ist do mesta, tak sme isli ako ragados banda 😀 😀 😀

a 5 body ja nikde na kociku nepouzivam, na tomto je to tam spravene, ze sa to neda zvesit dolu, tak som to zapinala tak popod pazuchy...

denisocka
20. máj 2011

@dosa tieto pačky ..........a a zasielam testovanie 3,5 ročným

a ako sa sklada kočár ?

dosa
20. máj 2011

@denisocka jak odtaaaaal 😀

tie packy su poistka na adaptery na vanicku a vajicko... drzi adapter aby nevypadol, ked ho ides dat prec, treba tu cervenu packu odistit... kocik sa sklada tak, ze potiahnes k sebe tie dva haciky co su hned pod klbom rukovate... tenna pravej strane je blokovany, treba to podvihnut hore, potiahnut k sebe obe naraz, a "zlomit" smerom hore...

denisocka
20. máj 2011

@dosa no,uvidime kolko u nás pobudne, mam dojem že oj stary Nomad je proste naj 😅 , už som aj stihal inzeraty na Nomada

blanka.k
20. máj 2011

@denisocka Do auta (menší kombík) skládáme takto:
napřed odděláme sportovní část , pak ještě musíme přední kolo (na to je tam takový čudlík nahoře, jak je to připevněno ke konstuekci) a jedno bočníkolečko (boční jdou lehce, jen se zmáčkne ten prostředek uvnitř kola...nevím, jak se tomu správně říká). A pak když stojíš ke kočáru jak kdybys ho chtěla vozit, tak na pravé "tyči" je taková platová pojistka, tu je potřeba nezvednout a pak je tam na nadzvednutí taková páčka (jakoby dole na té tyči....na té tvojí poslední fotce je to asi 10cm nad malýho levou rukou), já s tím teda upřímně bojuju, kočár jsem naštěstí skládala asi 3x v životě , to se tam něco povolí a pak to jde jak kdyby složit. A ještě pak skládáme tu rukojeť, to se jen z boku zmáčknou ty "klouby" ....tak netuším jeslti to pochopíš, no snad jo 😔

denisocka
20. máj 2011

@blanka.k chcem ho zložit tak,ako mi prišiel

blanka.k
20. máj 2011

Tak to je tou páčkou kousek od toho co má tvůj malej ruce na kočárku naposeldní fotce...ta napravo má ještě pojistku, ta se musí nazvednout a pak už to jde na obou stranách nazvednout, no jako moc lehce mi to nejde, pak se to jak kdyby překlopí ta konstrukce. no a nakonec se v těch kloubek "složí" to madlo

denisocka
3. jún 2011

pridávam fotky s novou clonou,myslím že pasuje 😉

denisocka
12. jún 2011

baby skuste poradit,kamoska kupila quinyho a zistila,ze s nim nevoje do vytahu.mate nato nejaky grif?

blanka.k
12. jún 2011

@denisocka clona vypadá fakt super!
My máme nový velký výtah pro 8 osob, takže problém nemám, ale mám problém v pitomým Albertu, kde jsou u pokladen takové ty bezpečnostní rámy proti krádeži, tak holt musíme oddělat jedno zadní kolečko a projet to bez něj (i to je tak tak, ale i těch pár cm stačí, on je přece jen Quinny jeden z nejširších kočárků, co se vzdálenosti zadních lek týče...většina majitelek klasických čtyřkolek tvrdí, jak mají hrozně široký kočár, ale to se jen zdá, Freestyle je většinou ještě širší 😔 ). JInak vím, že si na to majitely stěžují, portože kočát vybíral chlap (a četl recenze) a hned běžel meřit dveře do výtahu, že si přečetl několik příspěvků (na jiných serverech), že ve výtahu je problém 😅 ještě se nevlezu v Bille mezi pokladny, jen pro vozíčkáře, v Lidlu taky musím zadním kolem přejet ty spodní poličky u pokladen s čokoládama atd. 😝

hannah08
12. jún 2011

do malých výtahů jsem vždy vjela po předním - ale zaaretovaném!! - kolečku,obě boční jsem sundala,jde to velmi rychle a dobře,a ještě jsem stáhla úplně dolů madlo,abych do výtahu vešla i já 🙂 🙂 🙂
také jsem měla problém v některých obchodech projet mezï pokladnami,ale vždy jsem to vyřešila sundáním bočního kola nebo obou,a bylo po problému.
kočárek je to perfektní,pro mimi velmi pohodlný,i pro toho,kdo vozí,kvalitní,velmi dobře se udržuje,stabilní,prostorný,vozila jsem v něm svoji i 20kg holčičku a co se týče skládání,chce to jen praxi a pak to půjde samo 🙂 😉

denisocka
13. jún 2011

@hannah08
@blanka.k a tie deti kde mate,ked tie koleiska sundavate dole ??? sedia v kočiku? v ed to musi balansovat?

zuzikkaa
13. jún 2011

@denisocka nebalansuje ked mas to predne zaaretovane

hannah08
13. jún 2011

dítě nebo děti sedí v kočárku,kočárek buď stojí na místě - výtah anebo s ním jen minimálně popojedete - třeba mezi pokladnami,což je akce trvající zhruba 20 vteřin,včetně sundání a nasazení koleček... 😉
přední kolo musí být zaaretované!!!! 😉 😉 😉

blanka.k
13. jún 2011

@denisocka i s dítětem....je to i pohodlnější než balancovat s kočárkem + druhou rukou chytat dítě běžící okamžitě pryč 😀

denisocka
13. jún 2011

@blanka.k tak to idem skopčit kamoške ,

diky moc baby, a keby niekto chcel tu čiernu clonu ,tak ju predavam

a ked som tu,tak by som vas poprosila o podporu,ak vas to neurazi,že otravujem https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-presov/

blanka.k
2. okt 2011

@dosa
@hannah08
@zuzikkaa
@susik77
@zdeniii
Holky, nevíte kde koupit levně a rychle náhradní duše a pneu na Freestyle? Je to terénní kočárek, takže s ním tak jezdím, často se někam nevedu, dnes jsem během asi minuty 3x narazila bokem o obrubník, když jsem nadšeně malýmu ukazovala něco na zemi a kolo to nevydrželo a pneu je prázdná. V obchodě, kde jsme to kupovali nám řekli, že když to bude skladem, tak ho dodají za cca 14 dní 😖 Na cenu jsem se neptala, kdekoliv jinde to bude levnější, je to nedražší ocbhod s dětskýma věcma tady a dodání 14 dní je děs 😝 Manžel kooupil cosi na pneu u auta, nastříkal to tam a uvidím zítra, ale radši do zásoby chci nakoupit náhradní duši. nepasuje na to něco neznačkového?

zuzikkaa
3. okt 2011

@blanka.k ja som si defekt davala opravit v klasickom obchode s bicyklami.Zanes tam koleso a oni ti to spravia 😉 velkost kolesa je v podstate ako koleso na malom detskom bicykli takze by nemal byt problem s velkostou 🙂

blanka.k
3. okt 2011

@zuzikkaa děkuji, vyzkouším ty cykloobchody , i to bude určo levnější než originál 😉

zdeniii
3. okt 2011

@blanka.k ahojky, objednávala jsem originál přes internet, vydrž zkusím to dohledat.

zdeniii
3. okt 2011

@blanka.k objednávala jsem tady http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k... měla jsem to snad do 3 dnů ani ne... akorát už nevím co přesně to bylo, napiš tam mail co potřebuješ a na jaký kočárek a pán ti v mžiku poradí. Fakt můžu doporučit.

blanka.k
3. okt 2011

@zdeniii děkuji 🙂
Jinak ťuk, ťuk, sprej z teska za 120,- zatím funguje. Chlap neměl nářadí na oddělání penumatiky a zkouknutí duše, co jí je, tak to prostě do ní nastříkal a bylo. tak snad to vydrží než koupíme novou 😀

zdeniii
3. okt 2011

@blanka.k taky dobrej nápad!!! 🙂 já bouchla duši na benzínce když jsem si ji chtěla dofouknout 😀

zdeniii
3. okt 2011

JInak holky nevíte jestli na tenhle kočárek jsou všechny hluboké korbičky od Maxi cosi? BUdu ji potřebovat, ale kupovala jsem jen sporťák...