Kočík quinny freestyle 3xl comfort

lulla
22. júl 2008

ahojte maminy a buduce maminy🙂

chcela by som vas poziadat o pomoc - vyberame kocik a konecne som nasla nieco - co sa mi celkom paci "quinny freestyle 3xl comfort". Mate prosim niekto skusenosti s tymto kocikom ? Je to tusim model 2007, ale stale sa da kupit. Jedina nevyhoda bude asi ze je tazsi nez novsia kolekcia 2008 - jeho vaha je az 15kg a asi nie je najspratnejsi.
Vyhody : brzda na rucke, nafukovacie kolesa, prehadzovacia sportova verzia v smere aj proti smeru jazdy.
Nevyhody: velkost, vaha.
Ak mate niekto priamu skusenost s tymto modelom - velmi by mi to ulahcilo konecne rozhodnutie ..Vopred vdaka. 🙂

blanka.k
3. mar 2013

@mariast Jak máš staré dítko? Já měla depku z té šířky,když měl syn kolem 6m (09/2010 ve svých 4 měsících šel do sporťáku, protože byla úzká korbička), teď bude mít 3 roky a ještě do příští zimy budu vozit (nechci auto a jezdívám hodně na celodenní výlety po ČR vlakem), první rok to bylo nejhorší, teď se nějak vytáhl a "zhubul" a pasuje mu to víc. S tou taškou to řeším tak, že ji nemám zapuntou na ty patentky, co bývají aby se to nehýbalo a drželo na madle, takže ten ppopruh je delší a taška je pod jeho zády, mám nějakou univerzální z Aukra a vyjde mi to délkově až pod tu opěrku....nebo druhá varianta, že tu tašku zaháknu za krátké "uši" (za ty krátké,co jsou na nošení v rukou, jeslti tvoje taška má) za ruční brzdu, takže taška je přímo pod madlem a nad dítětem (to dělám když malej sedí třeba při silném větru směrem ke mě a taška by mu stála na nohách)....

mariast
3. mar 2013

@blanka.k dakujem za radu... no poviem este raz, ze naozaj je kocik uzky, aj som ho chcela predat a kupit novy, ale cim dalej maleho v nom vozim tym som presvedcena, ze je super, je stabilny, aj napriek tomu ze je 3jkolka... no nastastie mam na zimu iny fusak a v tom ho tam narvem, ale ani sa nehybe..🙂)

penelopa
7. jún 2013

Dajte doň tenší fusák...........naša má 88cm 12 kg a celú zimu sa v ňom vozila na zimu super...leto máme iny aj jeseň a podobne.O))).

nufanek
16. sep 2013

@blanka.k ahoj, uvazujem kupit pre 13 mesacneho drobca freestyla, ide mi hlavne o zimu, mam vsak obavy, ci mi tam vobec vojde. Tie boky na chrbtovej opierke du pevne? Neda sa s nimi nieco spravit, aby tam dieta vliezlo pohodlnejsie? Dost ste ma tu naplasili s tou sirkou 🙂

blanka.k
17. sep 2013

@nufanek Ahopj, opěrky jsou bohužel napevno. Musím říct, že malej měl největší problém fakt tu první první zimu (to bylo kolem 7.měs. = 10kg), druhá zima byla nejlepší, to už seděl a hýbal se dopředu a nějak to nevadilo a teď 3.zimu neměl ani fusak, max.nánožník, protože stejně spíš běhal...Jako jo, větší šířka by byla fajn, ale furt bych si jiný kočárek nevybrala
Zrovna dnes jsem přidala inzerát na tento kočárek a mám tam syna vyfoceného, ale aktuálně, tj. ve 3,5letech (pro předtsavu, jak v tom vypadá velké dítě 😀

nufanek
25. sep 2013

@blanka.k prosim ta vedela by si mi premerat sirku a hlbku sedenia? Niekde som to uz citala, ale netusim kde. Dakujem.

blanka.k
26. sep 2013

@nufanek takže:
"sezení" - šířka 29, hloubka 28
opěrka š.27, délka 50

nufanek
8. nov 2013

Zienky, chcem sa poradit, neviem ci poznate quinny milenium 2000 je to taka bugina, v podstate nic moc 🙂 ale neviete mi poradit, ci by sa na to nedal nakliknut sportak quinny freestyle, nasla som na nom nakliknutu vanicku, takze by to mohlo ist, pridam foto
@blanka.k

blanka.k
10. nov 2013

@nufanek u Freestyle se vanička naklikává na takové plastové adaptéry, sportovní část se dávala přímo na podvozek, na kovovou část....tady u toho tvého není vidět na tom malinkém přesně jak je ta konstrukce, ale přijde mi jiná než u Frest.
nevím, jak moc to bude vidět na mém foto:
To s červeným čudlíken je právě ten adaptér na vaničku (už netuším, jeslti i na to se ještě nasadil další plastový adaptér, nebo to bylo u autosedačky?...)
a ta sportovní část se nasazavala o kousek níž, jak je podtím ta černá kovová část a má tam proti sobě vidět 2+2 stříbrné "šrouby".... sportovní sedačka má totiž zespodu takové "kleštičky" které zapadnou přesně na ty šroubky.., takže "sedí" přímo na podvozku.
Omlouvám se za popis, líp mi to nejde vysvětlit 😀