Kočík Quinny Speedi 2009. Máte ho niekto?

tobi08
1. feb 2009

Má niekto ten kočík?
Aký je?

leniccka
2. feb 2009

to je trosku problem lebo som doma na rizikovom 😒 ale do BA pojdeme, lenze v nedelu ked nie je vela obchodov otvorenych... ale asi to odtial objednam...
a nenasla som daku prebalovaciu tasku k tomu bebe... inac vyzera dobre, porozmyslame... si mi nasadila chrobaka do hlavy teraz mam nad cim uvazovat... 😵

sisstin
2. feb 2009

lenicka: no k tomu bebe jsou origoš věci, ale ty jsou teda doooost drahé, myslím, že v poho poslouží i univerzal věci od Emitexu 😉 jinak Speedaka měli myslim v Poluse..ale nejsem si jistá 😕

tobi08
autor
2. feb 2009

leniccka, kde na SR je lacnejší? na akých www si ho našla?
ja pozerávam iba české stránky, lebo na SR sa mi zdá všetko strááášne predražené.
Ešte by som ho išla rada pozrieť do Rakúska, ktovie koľko stojí tam.

leniccka
2. feb 2009

tobi kukni na www.enikibeniki.sk tam som nasla najlacnejsi quinny... teda o hodne lacnejsi ako v BB

veronikahel
2. feb 2009

leniccka, vidím, že si z BB, tak odtial máme aj my kočík... a bol tam fakt drahý 😝

leryl
2. feb 2009

já jsem kupovala kočárek v bazaru a měla jsem jen jednu pláštěnku,kterou používám na hlub.korbu a příjde mi,že půjde i na sporták

lucenek
2. feb 2009

leryl to určitě nepujde když máš korbu teda ůeda že bys měla nějakou šílenou univerzál pláštěnku
ale zvlášt origo na korbu a na sporťák
souhlas se sis, je super to zapínání a tak

leryl
2. feb 2009

mám orig.quinny, koukala jsem ted na net a všude nabízejí tu co mám já a je vyobrazená na sportáku.Leda,že by vypadaly stejně,ale lišily by se velikostí

veronikahel
3. feb 2009

leryl, určite nie su rovnake, ta na šporťak je prispôsobená jeho tvaru a ma hore pri strieške a rúčke zipsy...
myslim, že som raz videla jenu pani a mala pláštenku na šporťaku, takú malú, asi to mala z vaničky, ale ta bola pekne napraskana... musela mať zdvihnutý nánožník až dohora, keď už ti bude mimčo sedieť s nohami dole, tak by si ju tam nenatiahla...

lucenek
3. feb 2009

leryl fakt věř nám 😀

veronikahel
3. feb 2009

tu je plaštenka za dobru cenu http://www.predeti.sk/?idmenu=277&idbrand=60

romanakatka
3. feb 2009

halo je tu niekto?

romanakatka
3. feb 2009

môj drahý išiel dnes do Poľska obzrieť kočíky pretože sme mali vybratý xlander... práve mi volal, že sa už vracia s kočíkom quinny speedy... páčil sa nám, ale pre cenu som ho veľmi neobzerala... v poľsku ho vyšiel asi len o dve tisícky viac ako xlander a predavač ho naň teda nahovoril... že je lepší... vanička, šporťák, vajíčko, fusak a taška stálo 16 tis. verím, že cena je super, ale mám teraz trošku obavy, či sa neuponáhľal ... drobec sa má narodiť okolo 15. apríla, trošku mám strach z rozmerov, či nebude kočík malý... na jednej strane sa teším no na druhej ma to trošku zaskočilo, keďže som ho tam vyslala len obzrieť 😅 myslíte, že budem spokojná?

veronikahel
3. feb 2009

romanakatka, quinny speedi je oveľa väčší než x-lander, aj vanička, aj športová časť... vaňu využiješ tak cca 6 mesiacov, mimčo ti aj tak nebude chcieť byť dlho len na chrbte 🙂
speedi je lepšia volba ako x-lander...
ak by si sa nahodou zlakla fusaku, že je tenky, tak sa báť nemusíš, pretože je z materialu goratex a ten drží teplo a neprefukne...
a ak sa ti zda, že ho mate príliš skoro, tak si ho uskladni u rodičov, svokrovcov, kamaratov.... ak veríš na povery 😉
potom daj vedieť, ako si spokojná 😎

romanakatka
3. feb 2009

veronika, ďakujem krásne, ani si nevieš predstaviť ako som čakala na nejakú správičku 😵 takže sa môžem začať tešiť 😵 😵 😵
Viem, že každý kočík má nejaké nedostatky ... s tým som počítala 😅 no si ma upokojila, keď vravíš, že je to lepšia voľba ako xlander, ešte raz vďaka 😵 už sa teším keď bude doma a rozbalíme ho, dám potom vedieť aké sú dojmy 😵 😵 😵

tobi08
autor
3. feb 2009

Romona, to máš super kočík, keď bábo príde v apríli. akurát na leto, to sa tam určite vojdete. A v zime bude vo fusaku a v šporťáku. Máš tú novú verziu aj s madlom? a akú farbu?

jerryjanka
3. feb 2009

ahojte nerada ruším vaše kruhy - babulky povedzte mi niektorá vnutornú dlžku vaničky na speedi 😵

romanakatka
4. feb 2009

No ahojte holky, kočík je doma a vytešujeme sa z neho 😵 😵 😵 aj keď sme boli nastavení na iný... Jedine čo mi vadí je, že to polohovanie má taký systém ako má... príde mi to trošku nemotorné... ale snáď si rýchlo zvykneme... no a dúfam, že v zime drobčekovi nebude doňho fúkať 😖
Tobi, vyzerá to tak, že kúpil minuloročnú verziu, lebo madlo nemá ... ale už som zistila, že sa dá prikúpiť tak ako budeme musieť kúpiť nánožník... to ma dosť prekvapilo, že k šporťáku nie je... 😒 no a farba mala byť zelená, keďže ho nemali rozbalený iba v sklade, tak sa drahý bál zobrať či sa nám bude páčiť a tak zvolil neutrálnu ... šedo-čiernu... ale nakoniec je aj táto farba dobrá 😉 aspoň na nej nebude vidieť hneď špinu 😀
Jerry, vanička má vnútorný rozmer 74 cm, zdá sa mi celkom veľká 😉

sisstin
4. feb 2009

romanakatka: to polohování je úplně dementní, já jsem si koupila pás, cvakačky..a bud to mám do úplnýho lehu nebo sedu, jiný poloho nevyužívam 😉

romanakatka
4. feb 2009

sisstin, aký pás a cvakačky to myslíš??? Máš nejaký link, kde by som to mohla vidieť??? 😕

lucenek
4. feb 2009

roman když dovolíš a sis dovolí poslala i mě fotku jak se dá udělat úplný sed s dovolením si ji dám do alba tak kukni
díky sis ještě jednou 😀

sisstin
4. feb 2009

Luci, tak jestli tu fotku někde máš, tak ji dej do alba..ja to nemůžu najít 😔 😔

lucenek
4. feb 2009

jj sis je tam chceš ji poslat, nebo si ji stáhni 😉

leryl
4. feb 2009

sisstin:prosím Tě a uplný leh uděláš jak?

lucenek
4. feb 2009

povolíš ty spony na konstrukci

romanakatka
5. feb 2009

maminy, ďakujem pekne, ste vynaliezavé 😉

mondulinka
6. aug 2009

Ahoj holky, uvazuju o tohmle kocarku a to rovnou v trojkombinaci... ale dostala jsem info, ze fusak je dost slaby a ze by byl asi lepsi nejaky s berankem... ale vim, ze pani v krame me upozornovala, ze jiny nez origos se tam spatne sklada a zebe dost mista... jaky na to mate nazor? mam mit maleho v rijnu, takze fusak bude urcite potreba... ale zase si rikam, ze dele jak pul roku ho tam asni bez fusaku neudrzim a stejne prejdu na sportak... jen me to nejak zvyklalo ☹ a nam se s manzou taaak libi 😵

lundova123
7. aug 2009

pro Mondulinka
do kočárku doporučím fusak od firmy Emitex Combi, můžete ho mít jak do hl. korby s malým miminkem tak i do sportovního kočárku se starším dítětem, je super a navíc jde aji do autosedačky 0 - 13kg
Hezký večer Lída

mondulinka
8. aug 2009

lundova: diky za radu, taky nad nim uvazuju.... ale pani v obchode mi rikala, ze pak se muze korbicka o hodne zmensit.. ale zase nevim, jestli ji muzu verit, ona chce prodat zbozi, ze?! 😝 mimi cekam v rijnu a bude to kluk a jestli bude po manzovi, kterej mel pri porodu vahu pres 4 kila, tak nevim, jak se mi tam pak vleze 😅 😕

lucenek
8. aug 2009

holky já ám speeda trojkomb a nešla bych do ně....vzala bych radši peg perego completo gt3, oproti speedovi má polohování zad do úplného lehu, o trochu delší korbičku, polstrování sporťáku, nánořník v ceně, sporťák jde po i proti směru, užší rozchod kol, tři stupně úrovně tlumičů a velký koš...... fakt je lepší...ale nechci odrazovat 😉