Kočík Quinny Speedi 2009. Máte ho niekto?

tobi08
1. feb 2009

Má niekto ten kočík?
Aký je?

mondulinka
9. aug 2009

jeste by me zajimalo, jestli nektera nevite, jestli jde pridelat korbicka maxi cosi mura na podvozek quinny... autosedacky na nej jdou... a ta korbicka je o neco vetsi nez dreemi... 🙂

lucenek
9. aug 2009

mon mura MC na quinny nejde ale opačně...čili dreami na muru jde

mondulinka
9. aug 2009

lucenek: diky, ten maxi cosi mura je dost tezkej jsem cetla, takze to neprichazi v uvahu... myslis, ze by se to nedalo vyresit ani adapterama?

lucenek
9. aug 2009

adaptery nebudou sedět v muře....pro jsitotu pisni klucinovi co tu chodi má nick michal.spuntik, má obchod s kočárkama, tyhle info někde už psal....a ten peg perego completo gt 3 se nelíbí...já bych do quinnyho už nešla po roce co jej mám ne

soanpe
12. aug 2009

mně se v emitexu sofí do korbičky vešla ještě v březnu, je listopadka a není žádný drobek 😉
jinak to,že je fusak tenký, neznamená,že nebude hřát 😉
moderní bundy na lyže jsou jen slabé jako větrovky,ale memnrány a goretex úprava nedovolí, aby unikalo teplo a takový je i origoš fusak.otázka je, jak dlouho ho užiješ,protože se mi zdá malý,ale to je můj názor 😉

mondulinka
14. aug 2009

diky za nazory, ja spis premyslim o tom Emitexovym... uz jen z toho duvodu, ze ho uziju jak v autosedacce, tak v korbicce... pouzivaly jste ho taky misto nanozniku nebo ten se musi pak koupit zvlast...

soanpe
24. sep 2009

Tak se potvrdilo,co jsem říkala 😠 že kolekce 2009 je šméčko. Jak jsem ráda, že jsem sehnala novej ze starší kolekce v barvě oceanic refl.
http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clane...

mondulinka
24. sep 2009

me udivuje, ze je tam barva chilli... to je preci o rukojeti a ne o barve... kazdopadne ja ho jdu teda vratit :-P

leryl
25. sep 2009

mám kolekci 2006, ale předpokládám, že materiály jsou pořád stejné.Aspon, že madlo není origoš

evcafrank
25. sep 2009
mondulinka
25. sep 2009

nevim, co si o tom myslet teda :-P je jasny, ze nereknou, jo jsou tam jedy... ale zase jsou na trhu 20 let a jak tam pisou, maji treba i striktnejsi normy nez jsou zapotrebi...

pajinkaa
25. sep 2009

Monduli - a Ty máš tu CHilli? Já mám černou Raven, ale nejradši bych to vrátila taky.. přece madlo pro dítě a madlo pro rodiče je všude to stejné, ne???
ach jo, to jsou starosti.. ☹

já se ptala u svého prodejce, ale on zatím o ničem "neví" a jestli prý chci, můžu to reklamovat a bude to měsíc trvat..

vendy05
25. sep 2009

pajinko jedna se o madla, ne o barvy ☹ takze to je jedno, jestli cerveny, cerny ☹
ja cekam na vyjadreni prodejce a primo dovozce, tak uvidime 😒

vendy05
25. sep 2009

paji jinak teda urcite to madlo bude spatne i u mutsyho, protoze to je stejny vyrobce jako quiny, maxi cosi

pajinkaa
25. sep 2009

Vendy děkuju - právě, taky si to myslím. Volala jsem to manželovi a ten hned řekl, ať to nachystám, že to jdem prostě reklamovat hned!! nečekáme na vyjádření. Než zas vymyslí, jak se z toho dostat. Tak uvidím, jak pochodíme. Ale už je slyším, jak se budou odvolávat na Chilli barvu - ale jak říkáš, je to nesmysl. Madla jsou všude stejný, černý ☹ 😢

a to jsem byla ráda, že bylo madlo už zabudované v kočárku ☹

vendy05
25. sep 2009

Pajinko jeste nema cenu to resit, oni ti ho sice na reklamacku vezmou, ale jak distibutor tak vyrobce, cekaji na vyjadreni coi, jeste zadne nedostali, pani z obchodu mi da hned vedet, abychom to rychle vyresili.....

pajinkaa
25. sep 2009

Díky Vendy, ale přesto tam zajedem. Ten měsíc mě až tak netrápí... mám už koupenej i golfáč Chicco Multiway, takže zatím se bude vozit tam.
a koukala jsem i na stránky čoiky - je to tam taky v akualitách, takže je jen asi otázka pár dní, kdy nějaké info dostanou a sami radí - reklamovat.

lodicka30
25. sep 2009

Ouinny speedi chilli zakázala ČOI okamžitě ztahuje z prodeje. Potvrdili se ty německý testy.

zahara
26. sep 2009

ahoj maminy, my sme kupili tiez speediho - akurat, ze uz pouzivany 2007, ale myslim, ze je to aj tak takmer to iste, takze by som tie skusenejsie rada poprosila o radu - myslite, ze sa mi do neho oplati kupovat tento fusak?
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co... viem, ze na autosedacku maxi cosi sadne urcite, no mam obavy, ci drobca narvem s nim aj do vanicky 😒

soanpe
26. sep 2009

ze zkušeností v podnikání v oblasti spotř.zboží vím, že dnes se snaží obchodníci ušetřit, tak si zaletí do Číny,tam ve fabrice ukážou muster něčeho, co potřebujou vyrobit za laciné peníze a je jim jedno z jakého materiálu 😝
známý objednával velkou zakázku zahradních růčů, měl požadavek na kvalitu násady, tloušťku plechu atd. ale čínští soudruzi udělali to,že plech nahradili nějakou slitinou a desetitisíce rejčů bylo na nic 😝
takže třeba ty starý kolekce byly OK.už jen když porovnáte textilii na kolekci 2007 a níž s tou 2009 ,tak je to značný rozdíl.chybí tam i ta stříbrná izolační vrstva.

jituskak
29. sep 2009

ahojky, můžete mi někdo napsat, jaký rozměr má zádová opěrka u sporťáku, máme malýho obra a začínáme mít problémy...

elias0605
16. jan 2010

ahojky, ja jsem teda technicky antitalent... kompletuju Speedyho s autosedačkou a nechapu to ukotveni na adaptery... s korbou sem to taky nezkoušela, měli jsme dosud jen sporták, na druhý mimi sem kombinace prikoupila, protoze, znate tenhle kocar- je supr na jezdení! Prosím vás, poslete mi nekdo na to návod, dekuju- termín se blíži...

lucenek
16. jan 2010

elias musíš mít holou konstrukci bez sporťáku a na bocích jsou takové černé plastové krytky, tam, kde se "zlomí" konstrukce když to skládáš, je tam šedý ťuplík který zamáčkneš držíš a tu černou plastovou část suneš dolů a dáj ji fuš a na to míst přijde ten adaptér a na něj klikneš sedačku v úrovni zvednutého madla, tak nějak to musí nasednout a cvaknout

jerryjanka
16. jan 2010

lucenek a vieš že nemusiš mať holu konštrukciu? adaptery tam daš aj bez toho aby si davala preč športak 😉

lucenek
16. jan 2010

jerry fakt???? a jak to pak vypadá? 😀

jerryjanka
16. jan 2010

daj mail pošlem ti fotku

jerryjanka
16. jan 2010

alebo si ma najdi na skype ako jerryjanku

verisek
18. jan 2010

ahoj holky, chtela jsem se zeptat jestli je nejaky rozdil mezi hlubkou korbickou na quinny buzz a quinny speedy, nebo jsou uplne stejne?

jerryjanka
18. jan 2010

verisek - len dizajnový inak je myslim uplne rovnaka 😉

verisek
18. jan 2010

aha, takze korbicku ze speeda muzu dat na buzze, jeste je nejaka korbicka carcot, to uz jsem uplne ztracena 😅