Kočík Quinny trojkolka. Ako ste s ním spokojné?

vladusko
3. mar 2007

Chcem Vás poprosiť, ak niekto vlastníte kočík trojkombináciu Quinny trojkolku: vanička, autosedačka, športový kočík, ako ste s ním spokojný? My máme jeden veľký problém a kočík chcú ako reklamáciu posielať až do Holandska. Dve kolieska nafukovacie veľké sú OK, ale predné dvojkoliesko, mám pocit, že je tiež gumené akosi stratilo dezén a tak sa nám na hladkých povrchoch netočí správnym smerom, ale len tak šúcha, čo je dosť nemotorné. Nemáte náhodou podobný problém? kočík drahý ako blázon, inak som s ním maximálne spokojná, len neviem, či niečo vyreklamujem...

vladkaz1
26. jan 2011

@briketa ja som nakoniec kupila jane 🙂

katrin31
17. máj 2011

prosim vas tie co mate quinny buzz 3 nezda sa vam ze ked je babo v polohe lezmo tak je ako keby kusok dole hlavou? neviem ci je to na kazdom alebo ja mam pokazeny kocik..budem vdacna ak mi niekto odpovie

dosa
17. máj 2011

@katrin31 a nezda sa ti to len? ono to tak mozno vyzera, ze ten kovovy ram sedacky ide dole hlavou, ale mal by byt skoro rovnobezny so zemou a ritka ide potom este kusok dolu, takze dole hlavou by babo urcite lezat nemalo... skus odfotit...

katrin31
17. máj 2011

ked sa zobudi tak odfotim..lebo uz mam na to nervy..ked sa pozriem z boku tak sa mi nezda ale ked sa pozriem z vrchu tak je to ako keby dole hlavou..a uz mi to povedalo viac ludi, ci nie je dole hlavou

katrin31
17. máj 2011

a nemate aj vy nejaku fotku v lahu? velmi by som vam bola vdacna..

megg
17. máj 2011

@katrin31 no my sme akurat dnes tak spinkali a nie je dole hlavou. Nie je to tym, ze ked das kociar do polohy lezmo - tak je dole hlavou, ale musis ho este tak cvaknut a tym padom sa da hlavicka vyssie. akoby si ho zaistila - to cvaknutie. A potom uz nemas problem 🙂

katrin31
17. máj 2011

to som nevedela, vyskusam to..maleho som este neodfotila, zajtra odfotim..ale som z toho strasne zufala..dakujem ze rady, zajtra pridam foto a aj napisem ci pomohlo daco

dosa
17. máj 2011

@katrin31 - no pozri, tu su moje foto v lahu - konstrukcia sa moze zdat, ze by sla dole hlavou, ale chrbatik ide pekne smerom dole, takze zadok je nizzsie ako hlava, ak to mas takto tak je to dobre... este sa moze stat, ze si sedacku nenacvakla na kocik ked boli otvory na adapter v smere kolmo hore a mozno ti to naozaj ide dozadu... vyskusaj vytiahnut sedacku, ale sedacka sa vytahuje ked je v polohe lezmo, a potom ju znova nasad a ked polohujes, tak az kym nezacvakne...

megg
18. máj 2011

Inak ked mam kocik uplne v lahu, vela ludi pozera ze co to za cudo kocik 🙂Ale to pokial viem vyzera tak aj Bugaboo Cameleon a ine tipy kociarikov, takze ide aj o zvyk 🙂

katrin31
18. máj 2011

pridavam fotky,ale na fotkach to vobec nevidno..ale vsetci sa ma to pytaju ci ho nemam dole hlavou..ja uz neviem, zacinam byt z toho chora..inak je ten kocik uzasny..

megg
18. máj 2011

@katrin31 hm, no na fotkach to tak aj mierne dolu vyzera. Vyskusam to doma zajtra a dam ti vediet, lebo ja mam vacsinou stale maleho otoceneho k sebe a tam v uplnom lahu urcite hlavu dolu nema. Takto som ho este neviezla.

katrin31
18. máj 2011

@megg aj moj v opacnom smere nema hlavu dole, tam je to ok..ale vacsinou ked ho mam otoceneho smerom ku mne tak nezaspi ☹ a tebe tak v pohode zaspi?

megg
18. máj 2011

@katrin31 ja to mam opacne. strasne rad zaspi, ked sa vidime. Ked ho mam otoceneho tak neustale nieco pozera, takze nehrozi ze zaspi 🙂

katrin31
18. máj 2011

@megg budem to musiet asi aj ja vyskusat..mozem ta poprosit ak by si na to zajtra myslela skusis ho dat do lahu aj na tej opacnej strane ci to mas aj ty tak? ked sa pozriem z boku tak sa mi to nezda dole hlavou, ale ked sa pozriem na maleho tak ano..

megg
18. máj 2011

@katrin31 jasne vyskusam a aj ti to cvaknem. Uvidim, tiez ma to zaujima.

katrin31
18. máj 2011

@megg dakujem, budem cakat 🙂

megg
25. máj 2011

@katrin31 tak som to skusala, ale nie je dole hlavou, je to v poriadku. kuk foto.

lenka1108
2. jún 2011

ahojte kocky.poprosila by som o radu.cakame babo v novembri a rozhodujem sa medzi quinny buzz a casual play s4.co si myslite? oba mozem mat za super cenu .dakujem velmi pekne...

dosa
2. jún 2011

@lenka1108 ja som jednoznacne za buzz - ma otocne sedenie (teda v pripade ze myslis klasicky casualplay) a sportak buzz ma vyssiu opierku chrbta, takze sa ti nemoze stat, ako mojej kamoske, ze jej mala v zime sa nezmestila pod striesku CP...

lenka1108
2. jún 2011

@dosa dakujem za nazor... neviem sa naozaj rozhodnut

dosa
2. jún 2011

@lenka1108 - keby si sa opytala majiteliek buzzov aj casualov, tak kazda si bude chvalit ten svoj, to je iste, ale ja uz som mala viac kocikov a buzz bol pre mna jednotka... mala som s dvomi kolesami vpredu a bol super, nemam mu co vytknut... sportak bol krasne polstrovany a rieseny tak, ze uz 4 mesacne babo don mozes dat a mat ho otocene k sebe a neskor mozes zmenit sedak za xxl a v pohode vyuzijes ten kocik dlho... ale je pravda, ze casualplay som nemala, ale ani som nikdy po nom netuzila, mne osobne nic zaujimave neponuka...

sakura77
3. jún 2011

@lenka1108 aj ja ti doporucujem buzza,hlavne na jar ocenis ked uz bude chciet vykukovat,das ho uz do sportoveho a naklopis a male aj ked v podstate lezi tak aj vidí 🙂ja som ho kupovala ked mala malinka 5 mesiacov,hlavne na to prechodne obdobie medzi lezanim a samostatnym sedenim je super🙂 fakt doporucujem,keby mam tretie babo (co teda neplanujem😀) tak idem donho zas🙂

denisece
9. jún 2011

baby, viete mi niektora poradit, kde by som kupila predne koliesko na quinny xs? dakujem 😵

dosa
9. jún 2011

@denisece a to je ktory xs? v kazdom pripade quinny dovaza libfin, tak sa spytaj tam 😉

denisece
10. jún 2011

@dosa dakujem, je to speedy...

denisece
10. jún 2011

noo libfin mi odpisal ze doba dodania je 6-8 tyzdnov, tak parada... 😖

hajanka
10. jún 2011

@denisece no oni to tiez len objednavaju zo zahranicia, tak si to odtial mozes rovno objednat sama a budes to mat este aj rychlejsie 🙂

dosa
10. jún 2011

@denisece ahaaaaa, to ma nenapadlo, lebo speedi je SX. ja som myslela, ze XS je nejaky iny 😀 😀 😀

a to chces cele koleso? alebo len plast? alebo dusu? nejake nahradne diely na kociky by si aj tu zohnala: http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k...

denisece
10. jún 2011

@dosa staci plast a dusa 🙂 dakujem, nooo myslela som XS 😉
inak si mi velmi pomohla, ja kym by som to vyguglila tak amen tma...

zuzikkaa
10. jún 2011

@denisece ahoj,,a neskusala sinormalny obchod s bicyklami?? ja som mala defekt na quinny freestyle a tam mito vymenili aj dusu aj plast 😉 aspon sa tam spytaj,,za to nic nedas 😅