Kočík Quinny trojkolka. Ako ste s ním spokojné?

vladusko
3. mar 2007

Chcem Vás poprosiť, ak niekto vlastníte kočík trojkombináciu Quinny trojkolku: vanička, autosedačka, športový kočík, ako ste s ním spokojný? My máme jeden veľký problém a kočík chcú ako reklamáciu posielať až do Holandska. Dve kolieska nafukovacie veľké sú OK, ale predné dvojkoliesko, mám pocit, že je tiež gumené akosi stratilo dezén a tak sa nám na hladkých povrchoch netočí správnym smerom, ale len tak šúcha, čo je dosť nemotorné. Nemáte náhodou podobný problém? kočík drahý ako blázon, inak som s ním maximálne spokojná, len neviem, či niečo vyreklamujem...

miah
11. jún 2009

ajsa - asi myslis Quinny Speedi, ze?

nana2105
1. aug 2009

ahojte, chcem sa poradiť. Čakáme diaťatko koncom novembra a chcela by som kočík Quinny BUZZ, píšete, že vanička je malá..skúste mi poradiť ďakujem

nana2105
1. aug 2009

nie Speddy...BUZZ

nana2105
1. aug 2009

takže BUZZ nekupovať__??a tolko žien ho vychvaľuje...ale na zimu nieje tiež dobrý??

duplicka
2. aug 2009

ahoj nana,ja mam chlapceka narodeneho v novembri a kociarik quinny buzz, vanicku som pouzivala spolu s original fusakom do maxi cosi cabriofix, maly v nej bol 5,5 mesiaca-bola dost priestranna aj ked na prvy pohlad posobi ako mini🙂 a vo fusaku mu bolo teplucko, obliekala som mu iba tenky overal, som z pp,takze u nas su take zimy a metelice, ze som ho chranila, aby mu nebola zima a toto mu uplne stacilo, ale kazde babo je ine. potom na jar som ho prehodila do sportaku, mal z neho lepsi vyhlad a sportak v najnizsej polohe je v takom uhle ako keby bol v kresielku. sportova cast sa pohodlne preklapa a taktiez prehadzuje dokonca aj s babenkom, je na nom super strieska,dietatku nesvieti do tvaricky a taktiez vyborna kvalitna plastenka. ja som mala 4 mesiace s vanickou kociarik kolekciu 2007 ruzovy🙂, ale narodil sa chlapcek, tak som ho musela predat a kupit chlapcensku farbu🙂,minusom tej kolekcie 2007 bolo, ze na kociariku bola poistka proti otvoreniu,taka snurka,2008 ma na konstrukcii taky plast, do ktoreho sa zacvakne. teraz mam 2008, dokupila som si nafukovacie predne koleso, takze teraz zvladne kazdy teren a nakupny kosik, cize s buzz boxom a nakupnym mam kopec miesta a este sietku proti hmyzu a bozne clony proti vetru, je to dobry kociarik, odporucam original fusak - je mumiovy a dietatku je v nom teplucko. ak chces mozem ti poslat real fotky, staci poslat cez ip mail

duplicka
2. aug 2009

vanicku som mala ciernu🙂, nie ruzovu🙂 a este v 2007 nie je xl potah, ten je vyborny ked je uz malemu malo miesta resp. ak davas fusak, tak staci prehodit potah je priestrannejsi

nana2105
2. aug 2009

Ďakujem veľmi pekne za odporúčania...budem rada ak mi pošleš foto. Já si chcem kúpiť ten kočík len neviem z akého je roku je úplne nový a má--- vanička,športová časť a auto sedačka.Vo výbave kočíka je -pláštenka na športovú a zvlášť na hlbokú časť,fusak,pumpa na zadné kolesá,sieťka proti hmyzu,taška na príslušenstvo,prenosná taška-čierna farba, tak neviem odporúčaš__??môj mail je 17drobcek@azet.sk a vopred veľmi pekne ďakujem...

ninnaricci
2. aug 2009

nana...ja buzz len odporúčam...kupovala som ho ako druhý kočiarik...lebo drobec v 3mesiacoch už nechcel ležať vo vaničke...z prechádzky sme sa vracali s plačom...nechcel v nej spinkať...najlepšie mu bolo vo vajíčku (autosedačke) preto som sa rozhodla pre kúpu BUZZ...a som maximálne spokojná...drobček krásne spinká...materiál je krásne mäkkučký...naozaj až mu závidím 🙂 a dá sa ľahko otáčať športová časť aj s bábätkom...a to máme 8kg...akurát menšia nevýhoda je, že máme menší kufor v aute...ale dáme dole kolieska a zmestíme sa tam 😉
....podľa mňa je to skvelý kočiarik...máme BUZZ 4...

nana2105
2. aug 2009

noo, tak po tomto ho asi kúpim...len by ma zaujímala ešte jedna maličkosť..čo sa týka výšky. V rodine sme všetci dosť vysoký a bojím sa aby nebol príliš nízky..neviete mi povedať do akej výšky sa dá nastaviť tá rúčka.??

ninnaricci
2. aug 2009

nana...ja som dosť vysoká...179cm a rúčku mám nevytiahnutú...myslím, že aj vyšší s ním nebudú mať problém
...a nemôžeš si ho prezrieť niekde v predajni?
...ja som ho síce kupovala bez toho aby som si ho obzrela naživo...mne dosť pomohli prezentácie na youtube...skús pozrieť tam
...ja si myslím, že s ním budeš spokojná 😉

ketkous
3. aug 2009

ahojte aj ja mam zaujem o kupu kociarika Quinny,no jedna vec,co ma trocha odradza je to,ze v predu nema nafukovacie kolesa,a sportova cast je dole troska vyzdvihnuta,cize ked babo spi ma nohy mierne hore.
Co si o tom myslite?Dikes

ninnaricci
3. aug 2009

predné nafukovacie kolieska sa dajú dokúpiť...ja som zatial nedokupovala...zdá sa mi to zbytočné...uvidím časom...ale mne tie umelé v predu nevadia...
...a k tomu polohovaniu...ja si myslím, že je to v pohode...náš drobec sa vie niekedy taaak pekne rozvaliť 😉

kate123
11. aug 2009

Ahojte babulky, ja mozem Quinny Buzz 2008 model len odporucit!!! Bohuzial ho musim predat , nakolko cakame baby cislo 2 a kupili sme Phil&Teds 🙂 Takze ak mate niektora zaujem o Quinny, je ciernej farby, vyzera ako novy, ziadne skrabance, predavam sportovu cast , vanicku, original Quinny fusak, proti dazdu kryt, pridam aj dazdnik proti slniecku. Sportova cast ma specialnu vlozku , ked je baby malicke, potom sa vyberie a je viac miesta v kociku. Ak mate niektora zaujem - napiste , poslem foto, cenu a ostatne info 😉))) adkinkatulka@yahoo.com

andrealv
14. aug 2009

na predaj sluzi bazar

andrealv
16. aug 2009

zaujimave ze ine mozu predavat a ja nemam firmu,neviem odkial ste to zobrali.

ninnaricci
2. sep 2009

ahojte...chcem sa opýtať...kto má fusak na Buzz z kolekcie 2009?
Je dosť teplý? ...neviete z akého je materiálu...nepremokne?
...velmi by mi pomohli info...kedže naživo ho nemám možnosť vidieť...ďakujeem

nikiarudi
6. sep 2009

ahojte kočky, mám na vás prosbičku. Neviete nejaké internetové stránky s kočíkmi Quinny v Poľsku?Budem vám veeeeeeľmi vďačná..

vladkaz1
8. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=KJIgMXKGsaE

baby stalo sa vam to uz niekomu ?, este by ma zaujimalo ked je vacsie dieta ci kocik nema dendenciu naklanat sa do zadu deta resp. prevracat sa.. diki moc za odpovede hladam kocik pre druhe zvazujem mozne aj nemozne info diki 🙂

duplicka
8. sep 2009

ahoj, mne sa to sice nestalo, ale stava sa to na tom prednom koliesku nejake mamky pisali v nejakom fore, ked je koliesko vyjazdene-opotrebovane, tak sa zle otaca na hladkych povrchoch. avsak teraz sa uz predava aj predne nafukovacie, cize sa tomu da jednoducho predist. ja prave predavam buzz, ale len koli tomu, ze sa na neho neda uchytit skejt pre druhe dieta. odporucam kupit model, pri ktorom mas aj xl potah, cize prehodis ten co je na sedacke za tensi, je to super, ked je zima a chces pouzivat fusak🙂. modely 2008,2009 maju aj bezpecnostnu poistku riesenu na kontrukcii tak, ze sa kociar bezpecne zacvakne,aby sa neotvoril, starsie modely a aj 2007 mali taku snurku, ktoru trebalo potiahnut k takej strutke, dost pracne🙂.kociarik je stabilny, neprevracia sa do zadu.

vladkaz1
8. sep 2009

duplicka diki za info som zevdava ako uspejem s MM lom, ale mame na to este cas este necakame ,no to si ma zarazila s info ze nejde na to skejt 😕 no taka si nic pre mna lebo mam skoro 2 rocku dcerku .. hmm neviem teda
chcela som bugaboo paci sa mi a MM mi ho hned zamietol ci mi sisi a chce x lander ten sme mali ale ja uz nechcem lebo ten XA sa mi nepaci ..
baby a ako v snehu ide vam dobre? alebo je namaha s nim prejst? Este by ma zaujimalo ,pohodlie pre dieta hlavne v sportaku zda sa mi dost maly .. a to polohovanie ci je to vyriesene dobre ze sa to len sklopi v celku? ,viete s v tom predstavit aj vacsie dieta ? nad 2R? alebo budem musiet potom zas kupovak karicku? Asi hlupe otazky ale dost podstatne pre mna ..A este jedna otazocka strieska neni moc otvorena?

ikon
4. okt 2009

ahojte

chcem sa opýtať, že ak mám quinny speedi sx, k tomu som kupila vaničku s adaptermi (dreami) a teraz idem kupit autosedačku maxi cosi cabriofix - tiež potrebujem ďalšie adaptéry alebo mi stačia tie, ktoré su k vaničke? dik

maatkka
23. nov 2009

ahojte maminy
neviete mi prosiiim poradit ci sa da niekde dokupit madlo (dufam ze je to to co myslim 😀 take to co je vpredu aby dietatko nevypadlo ked je v sede 😀 😀 😀 ) na kocik quinny freestyle???
dakujem...

tilly
25. nov 2009

ikon, stačia ti jedy adaptéry...

baby, súrne by som potrebovala, ak niekto máte adaptéry k freestylu na dreami, kúpim, súrne, dííík, na speedi a ostatné idú iné adaptéry, na freestyle idú iné, predávajú sa len so športovým kočíkom, takže ak niekto máte len športiak, nebudete chcieť vaničku a adaptéry sú vám na dve veci, veeľmi rada ich odkúpim 😉
kontaktujte ma prosííím cez IP 😉

k.a.t.k.a.
9. jan 2010

ahojte, neskusala niektora z vas Lascal buggy board? na svojej stranke pisu ze je aj na Quinny buzz 😨
http://www.buggyboard.info/page.php?buggy=237

ninnaricci
27. jan 2010

ahojte...nemá niekto záujem...predávam Quinny Buzz 4 aj s doplnkami

danula2
25. jan 2011

ahojte kocky co mate quinny a pouzivali ste fusak quinny
ake mate s nim skusenosti? nie je moc tenky, a ked aj je, je dostatocne teply?
zhanam vo farbe raccoon, nepoznate niekoho kto predava?
dakujem za kazdu radu

bebel
26. jan 2011

Čaute baby, rada by som ponúkla na výmenu čisto nové s bločikom originál quinny madlo na speedi sx, kúpené dnes v Prémaman za chicco multiway. Mojou jedinou podmienkou je, aby bolo nezničené a čisté. 🙂

ivett1
26. jan 2011

@danula2 ahoj ja mám quinny speedi a originál fusak a som spokojná...či je dosť teplý?...mne sa zdá dosť...vrch je nepremokavý (nylon) a vnútro je fleece, medzitým je ešte výplň (termo) 😉 ...ale tiež mám v zálohe aj nánožník...ja mám už väčšie detičky a tento kočík používame už len ako šporťák...(pred dvoma rokmi v zime som používala do vaničky dreami fusak z ovčieho rúna...vééééľmi teplý...)... tak a teraz neviem, či som ti poradila 😅...

briketa
26. jan 2011

@danula2 tiez mam quinos fusak, ked sa ideme lyzovat a teply je dost.

briketa
26. jan 2011

@vladkaz1 nie, nikdy sa mi nestal problem s rovnovahou. mam Freestyle 3xl z 2005 nikdy som s nim nemala ziadny problem, nikdy som nemusela pouzit ani nahradnu pneumatiku (mam este nafukovacie)