Kočík Quinny trojkolka. Ako ste s ním spokojné?

vladusko
3. mar 2007

Chcem Vás poprosiť, ak niekto vlastníte kočík trojkombináciu Quinny trojkolku: vanička, autosedačka, športový kočík, ako ste s ním spokojný? My máme jeden veľký problém a kočík chcú ako reklamáciu posielať až do Holandska. Dve kolieska nafukovacie veľké sú OK, ale predné dvojkoliesko, mám pocit, že je tiež gumené akosi stratilo dezén a tak sa nám na hladkých povrchoch netočí správnym smerom, ale len tak šúcha, čo je dosť nemotorné. Nemáte náhodou podobný problém? kočík drahý ako blázon, inak som s ním maximálne spokojná, len neviem, či niečo vyreklamujem...

sakura77
16. sep 2011

@dosa juj,ten je krasny🙂

yuyka28
16. sep 2011

@dosa krasa...

yuyka28
16. sep 2011

@dosa @hajanka @radlinka baby myslite ze ten Car cot 2011 sa bude dat nakliknut aj na Buzz 4 2010?

hajanka
16. sep 2011

@yuyka28 my sme mali Buzz 2010 a bola moznosto dokupit car cot, len neviem ci je nejaky rozdiel v car cot 2010 a 2011, mozno len vo farbach, takze si myslim, ze by sa mal dat nakliknut na 2010-tku, adaptery sa nemenili, vlastne medzi kolekciou 2010 a 2011 nie je ziaden rozdiel, okrem farieb a tych sedakov (2010 mala aj xl sedak).

dosa
16. sep 2011

@yuyka28 adpatery su stale tie iste, odkedy sa buzz vyraba a pasuju nan vajicka maxi cosi tiez roznych rocnikov, aj vanicky zo starsich pasuju na nove podlozky a naopak, takze uplne v pohode mozes kombinovat rozne rocniky...

radlinka
16. sep 2011

@yuyka28 myslim ze ano. Ale kludne sa spytaj u predajcov (su povinni ta informovat), alebo chod skusit priamo do predajne ak sa da...my mame tiez kolekciu 2010 + XL sedatko a adaptery sa nemenili, takze by nemal byt problem s nakliknutim. 😉

dosa
16. sep 2011

@yuyka28 hi-hi, teraz citam, jaku kravinu som napisala, ze pasuju na nove podlozky 😀 😀 no samozrejme, ze tam malo byt podvozky 😀

radlinka
20. sep 2011

Viete co som sa chcela spytat ? ci pouzivate aj nejaku ochranu proti vetru, ked tak stasne fuka, mne by sa nieco take hodilo na striesku, videla som to niekde tusim na ebay. 🙂

radlinka
20. sep 2011

@dosa vies co, ja som si to vobec nevsimla v tej rychlosti citania 😀

dosa
20. sep 2011

@radlinka ja som mala na striesku tie vetrolamy, pekne to zvacsilo striesku a nefucalo z boku do kocika... predava sa to ako sada do neprizniveho pocasia aj so sietkou proti hmyzu http://www.bambini.sk/sk/898/36/quinny-sada-do-...

radlinka
20. sep 2011

@dosa vidis, presne toto som mala na mysli... vdakaaaaaaa x 😉 my sme este len zacali sportovu verziu pouzivat, lebo maly snad vyuzije aj vanicku, kedze rad spi, ale samozrejme rad sleduje okolie, tak nam to mi maximalne vyhovuje. Inak by som brala este dlhsiu striesku, ak by sa dala dokupit a hlavne bez okienok, aby nam cez ne neprerazali slnecne luce. Niekde som tiez videla foto takej preklapatelnej striesky (presne ako ma Graco), ze sa tam schova uplne cele baby 😅 😅

dosa
20. sep 2011

@radlinka ja som si dokupila stary model striesky a usila som si na to potah. ta bola lepsia 🙂

asi myslis gesslein f2 cocoon - ten ma super strechu: http://www.limango.de/media/2881/products/25427...

radlinka
20. sep 2011

@dosa presne...paradicka..dik...😉 aj tak si to vyborne vymyslela, vyzera to super aj s potahom a strieska je krasne velka, tak nepotrebujete ani vetrolamy ... presne ten cocoon musim niekde zohnat, dobra vecicka v sychravom a veternom pocasi 😉 Ked nie, dam si ho doniest z DE ale pozriem na ebay. 😉

dosa
20. sep 2011

@radlinka ten cocoon ti neviem ci sadne na buzz, urcite ma ine upinanie na konstrukciu... ked tak sa popytaj majiteliek f2. tu farebnu striesku sme mali tak na jar, leto, babie leto... bola fajn, do zimy by to chcelo inu latku, uz sa mi s tym nechcelo paprat. dakujem...

radlinka
20. sep 2011

@dosa diky moc, zistim to a potom dam vediet 😉

tilly
21. sep 2011

@radlinka mam F2 a mala som aj buzz... teda nemam striesku cocon, ale myslim, ze by sa to dalo uchytit aj na buzz.. ona ta konstrukcia tej korby je podobna a strieska na buzz ja uchytavala rovnako ako na F2...

radlinka
25. sep 2011

Babenky, chcem sa este opytat aky je hruby ten fusak do Quinny. My ho uz potrebujeme kupit, tak sa rozhodujem ci tento alebo iny, ktory by bol vhodny pre vsetky quinny. Ja by som chcela na poriadnu zimu aj s ovcou kozusinou vo vnutri (napr. do hor) a tento ma asi len zateplenie - fleece. Nevidela som ho v reali, tak neviem porovnat to zateplenie... 😕
Pacilo sa vasim detickam v nom sediet, alebo ste volili aj ine zimne moznosti. Vdaka za odpovede 😉

hajanka
25. sep 2011

@radlinka fusak od quinny je dost hruby, si myslim, vo vnutri fajne podsity flisom, my sme ho nestihli vyuzit vobec, lebo sme ho potom vymeninli za iny, ale mne sa pacil. Viac ma ta strieska mala strieska na zimu hnevala.

dosa
25. sep 2011

@radlinka ja mam doma fusaky eisbarchen aj quinny, ten quinny posobi tenko, ale vnutri je teplucky fleec a vrchna latka je neprefukava, nepremokava, takze vnutri vo fusaku je teplucko... mala by som mat foto aj s malym v inzeratoch, da sa don uplne zakuklit, ze mu trci len tvar a ked je teplejsie, da sa odzipsovat z oboch stran a vylomit trebars len pod pazuchy...

hajanka
25. sep 2011

@radlinka aj ja mam zopar fotiek, spravila som ked sme ho predavali, neviem ci bude dostatocne viditelny, kedze je to cierne prevedenie kocika aj fusaku, ale je fakt ako mumia, vsimni si ako je ta vrchna cast fusaka ide az popod striesku, cize nad celu hlavicku, takze celkom pekne zakryje vo vnutri cele dietatko, da sa zazipsovat az k hlave a este aj stiahnut okolo hlavicky

radlinka
25. sep 2011

@hajanka no parada...to si mala presne fusak buzz ? lebo ja som pozerala napr. aj na speedy/zapp...tie tusim maju zips este aj na prednej casti a to sa mi velmi paci. Idem kuk foto a hodim to sem. Potom som videla univerzalne ale presne by sa hodili, cierna farba, vnutro cervene alebo aj ine podla moznosti. 🙂 Inak strieska ma tiez bude hnevat ak bude prilis veterno a sychravo, preto hladam vsetky alternativy 😉

hajanka
25. sep 2011

@radlinka to je origos na buzz

radlinka
6. okt 2011

Caute holky, idem vam sem hodit jeden fusak (footmuff) co som objavila 😉 Proste hladam zatial nieco prechodne a potom potrebujem kupit este jeden extra do extremneho horskeho pocasia (ako sneh/dazd a minusove teploty).
Pripajam obrazky...myslite ze mi to sadne na Buzz ?? 😉 Cena je uplne smiesna 😅

radlinka
6. okt 2011

Dalsia vec ... ak sa zameriam na prechodny fusak pre BUZZ, ktory z tychto dvoch je lepsi zipsovy (tusim zapik) alebo klasicky (buzz) ? 🙂 Mne sa hrozne paci s tymi zipsami 😉

radlinka
6. okt 2011

Tak uz som zistila, ten prvy so zipsami je na Quinny Speedy 🙂 inak hodnotenie maju 5 hviezd 😅

dosa
6. okt 2011

@radlinka v podstate das do buzza hociaky fusak, ja som v nom nosila do tuhej zimy eisbarchen... sadol tak isto ako original fusak, ktory sme mali ku kociku... neviem preco napriklad do buzza a zappa nespravia fusaky s L sedom, kedze je sedacka stale v uhle, urcite by tam sedeli lepsie ako tieto rovne...

radlinka
6. okt 2011

@dosa no prave, tiez ma to napadlo 😅 eisbarchen je s kozusinkou ? 😕

dosa
6. okt 2011

@radlinka ja mam klasicky, vnutri je flec, je nepremokavy a neprefukavy a hore sa da stiahnut okolo hlavy a ked je dieta vacsie, da sa otvorit dolu pri nozickach a nechat cizmy vonku. ale maju v ponuke aj kozusinovy, len sa mi nezda, ze by sa dal hore stiahnut a nemam rada zipsy po boku... mrkni na eisbarchen.cz

radlinka
6. okt 2011

@dosa su paradne 😉 , uz som ich videla, pozerala som na nemeckom aj anglickom ebay, da sa tam bidovat za slusnu cenu, pripadne kupit priamo. Ja by som chcela jeden prechodny, kedze tu mame poriadne veterno a momentalne len 10C a zaroven ked ideme do hor aj jeden poriadne teplucky, nepremokavy do extremneho pocasia, mozno aj -30C (zavisi od krajiny). Mrknem na to 🙂

bibisk
13. jún 2013

Ahojte baby, mohli by ste mi prosím poradiť ake vajičko MAXI COSI pasuje na kočík quinny buzz 3? Dakujem. ZUzana