Kočík Quinny trojkolka. Ako ste s ním spokojné?

vladusko
3. mar 2007

Chcem Vás poprosiť, ak niekto vlastníte kočík trojkombináciu Quinny trojkolku: vanička, autosedačka, športový kočík, ako ste s ním spokojný? My máme jeden veľký problém a kočík chcú ako reklamáciu posielať až do Holandska. Dve kolieska nafukovacie veľké sú OK, ale predné dvojkoliesko, mám pocit, že je tiež gumené akosi stratilo dezén a tak sa nám na hladkých povrchoch netočí správnym smerom, ale len tak šúcha, čo je dosť nemotorné. Nemáte náhodou podobný problém? kočík drahý ako blázon, inak som s ním maximálne spokojná, len neviem, či niečo vyreklamujem...

mrenka
4. mar 2007

ahoj, tak my mame tiez buzz a tiez nam to koliesko zacalo robit, ale ako pises, len na tych hladkych povrchoch, tak ja vzdy napravim koliesko do spravneho smeru a pokracujem v jazde 😀
ani ma nenapadlo davat to reklamovat, zatial to ako velky problem nevidim 😕

ikaika
20. aug 2007

Ahojte, do kolkych mesiacov sa vam zmestilo mimino do korbicky?
Lebo som pocula ze su extremne male 😒

ena
20. aug 2007

ikaika: my mame februarove dieta a nejakych 5 mesiacov bol vo vanicke, potom sme dali sportovu verziu a potom sme sa este par krat vratili spat k vanicke, ked pekne sedel a drzal sa okrajov vanicky a mal dobry vyhlad naokolo 🙂Ale to sme mu tam dali aj popruhy, na dne vanicky mame 2 kruzky, na ktore sa daju popruhy upevnit.
ikaika: ale myslim, ze tieto vanicky su vhodnejsie pre zimne babo, majovemu- junovemu by v nej bolo asi v zime s fusakom/dekou tesno...

vladusko: my mame trojkolku spedi xs(sportovy, plus vanicka dreami a sedacka maxi cosi cabrio), nastastie, my sme problem s prednym kolesom nemali.. zatial bol len jeden defekt na zadnom.. presli sme cez nejaky drotik a koleso to nezvladlo, ale zalepili sme a funguje dalej 🙂

vladusko: pri reklamacii asi zalezi aj od toho, kde ste kocik kupovali.. niekde ho vymenia za novy kus. Aspon nam sa to tak stalo pri golfaci, ze prisli sme reklamovat, na sklade mali taky isty kus, tak nam ho hned vymenili..

jajaalf
20. aug 2007

moja kamoska ho ma a sem-tam sa tiez zastavi nadvihne trosku predne koliesko napravy a ide dalej... 😉

bihan
20. aug 2007

No jo, práve kôli tomu prednému koliesku (a ešte polohovateľnej opierke chrbta) sme aj my dali prednosť Speedi - Buzz som vyskúšala, tiež pre februárové mimčo, v júli-auguste sa tam maličká vpratala bez problémov, ale je fakt, že si to s fusakom v decembri viem dosť ťažko predstaviť... vpratať sa vprace, ale zase vanička taká miniatúrna nie je, len nie je hranatá, tak vyzerá menšia...

ikaika
21. aug 2007

a este by ma zaujimalo, nevadi ze na tomto kociku sa sportak neda dat do vodorovnej polohy aby mohlo babo spat?

mrenka
22. aug 2007

ikaika,da sa dat v poho na spanie,teda ak myslis buzz,on sa len preklopuje,neda sa polohovat chrbatik zvlast a nozky zvlast,ale lili v nom v pohode spinka🙂
ale je pravda,ze teraz nova kolekcia su extremne male tie sportaky 😒

arabela36
22. aug 2007

My mame Buzz a zatial sme spokojni.
Ikaika: da sa dat do vodorovnej polohy, len nozicky su stale trosku hore. Malej to vobec nevadi.
My sme dlhu dobu pouzivali Buzz s autosedackou. Prislo mi to dost pohodlne, ze sme ju nemuseli prekladat hore dolu a tiez to bolo dobre na manevrovanie s kocikom v obchodoch 🙂

ikaika
25. aug 2007

ja myslim Speedy SX ak by ste mi niekto vedeli odpovedat :(

arabela36
25. aug 2007

Ikaika: Buzz ma este mensiu korbicku nez Speedy. Pochybujem, ze sa tam mala zmesti ked bude mat 2 roky ☹
Ale na to planujeme kupit Qunny Zapp.
Aj my sme vahali ci kupit Buzz alebo Speedy, ale nakoniec, ked vysiel ten novy Buzz 2007, tak sme sa nechali uniest tym novym dizajnom. Zatial sme spokojni.

ena
25. aug 2007

ikaika; no to zalezi, ake budes mat dieta, mojmu nevadi, ze sa neda dat celkom do vodorovnej polohy, ale spat sa da.. okrem quinny pouzivame aj golfac chicco ct 0.5, tam sa tiez neda dat uplne do lahu, ale zas da sa dat takmer do 90 st. uhla a maly ked je unaveny, zaspi aj posediacky a potom mu spustim opierku na najnizsiu polohu..

megg
25. aug 2007

mam otazocku na tie co mate Speedi. Ked ho skladate, tak vam tak silno "pukne"? Nie je to taky prirodzeny zvuk, ale skor ako keby to slo iba na silu. Neviem ci to robia aj ostatne Speedi??

ena
25. aug 2007

megg: nas nepuka 🙂

lubi22
26. aug 2007

Ahojte 🙂 My mame tiez Quinny Buzz 2007, teraz pouzivame vanicku Dreami. Chcela som sa spytat od kolkych mesiacov ste davali deticky do sportoveho kocika? Nas maly ma totiz tri mesiace a na prechadzky chodit ani nemozem, lebo neznasa, ked nic nevidi z hlbokeho kocika. Tak rozmyslam, ze ci by som ho uz nemohla dat do toho sportoveho, aby videl. Aku s tym mate skusenost?

ena
26. aug 2007

lubi22: myslim, ze 3 mesiace su este dost skoro na sportovy kocik, hlavne ked sa neda dat celkom vodorovno opierka. Vseobecne sa odporuca sportovy najskor po 6 mesiaci..

zuz11: chcem sa este spytat, vy ste mali kocik z BEBETY? Tam ste ho reklamovali a dali vam pocas reklamacie iny?

kajabb
26. aug 2007

lubi22 a neskúšala si dať ho do autosedačky? Malá má 3 mesiaca a v inom by už ani nechcela byť. Samozrejme, nie dlhšie ako 2 hod., potom ju nechám poležkať a dobre sa ponaťahovať, to už máme taký signál, lebo MaxiCosi je síce anatomicky tvarovaná, ale mám odskúšané, že po tých 2 hodkách sa malá musí naťiahnuť. Ale má to tam rada, hlavne kvôli výhľadu 🙂

lubi22
26. aug 2007

Kajabb, obcas v autosedacke vydrzi, ale to je velmi malo. Ked cestujeme tak v nej spinka, ale na prechadzke sa hned zacne natahovat a zurit. Nema tam tolko miesta.

kajabb
26. aug 2007

Hmm 😒 Ale v 3 mesiacoch by ešte sedieť nemal. My chodíme na Vojtovku do Detskej nemocnice pri Rooseveltke a sestra ma zvozila, keď som malú len tak nadvihla do sedu, aby som jej zapla gombičku na chrbátiku, že vraj je treba dať ju na bruško 😖 No asi vie, prečo to hovorí 😔
Všimla si si, že sme sa tesne minuli v pôrodnici? 😉

zuz11
26. aug 2007

ena, nie s predeti 😉

lubi22
27. aug 2007

Kaja, my sme sa rodili vo Zvolene 🙂 , takze by sme sa nestretli v BB. Mna Roosveltka dost odstrasovala 😕
Dnes sme skusili prvy krat sportovy kocik, malemu sa pacilo omnoho viac. Vyhoda je, ze korbicka sa da otocit aj v smere jazdy aj opacne, tak som si ho dala tak aby som videla. A on tam v podstate nie je v sede, je v spodnej polohe na lezkanie. Zda sa mi to podobne, ako ked je doma v lehatku, tak snad mu to neublizi 🙂

kajabb
27. aug 2007

Aj mne sa vo Zvolene lepšie páči 🙂, ale bola som rizikovka, takže ma tam nechceli, že je to nejaký predpis či čo 😒 Urobila si dobre, že si sa Roosveltke vyhla, ja nemám dobré skúsenosti 😖
Zatiaľ som šporťák neskúšala, ani si neviem predstaviť, ako ho budem točiť proti smeru jazdy 😕 Plánujem tak okolo 6 mesiacov, možno skôr, uvidím 🙂 Ale celkom sa mi to páči, čo píšeš, že ako na lehátko 😉

kattum
18. sep 2007

kocky, z ktoreho kocika chicco pasuje na quinny speedy madlo? Uz sa to tu spominalo, no nechce sa mi hladat. Dik.

a este prosim ako mate niektora skusenosti s "boardom" k tomuto kociku, napiste, alebo dajte foto do albumu.

ena
18. sep 2007

kattum;
madlo je z golfacov chicco ct 0,4
a board, ja som zatial nenatrafila na taky, co pasuje, minule mali v babymarkete len taky, ze sa upina do stredu konstrukcie a quinny tam ma akurat brzdu.. a aj neviem, ci by sadol na konstrukciu, kedze je hruba dost.
Osobne som este boardik za quinny nevidela, ale ze vraj sa da, tusim verus spominala.

lara1znk
18. sep 2007

my mame tiez ten kocik a zatial som s nim velmi spokojna, chodime do parkov, boli sme pri mori cez vikend, takze skusame rozne tereny, zatial vsetko v poriadku
po akom case zacali problemy?

kattum
20. sep 2007

dakujem za odpovede a este prosim jedna otazka, ktora asutosedacka Maxi cosi je vhodna k pripojniu na tento kocik, je viac typov a neviem, ktory mozem kupit.
Maxi-Cosi CabrioFix
Maxi-Cosi CabrioFix Topline
Maxi-Cosi CabrioFix Topline 2007
Maxi-Cosi Citi
Maxi-Cosi Citi 2007

ena
20. sep 2007

kattum: podla mna by mali pasovat vsetky,nie?.. to su vsetky vajicka tusim.. tak by mali sediet na ten isty adapter

kattum
24. sep 2007

Baby, na inzerat sa mi nikto nehlasi, mozno nejaka z vas, co vam uz odrastli deticky mate na predaj korbicku a autosedacku ku quinny speedy. Sportak mame tmavomodry, no farba nerozhoduje. Viem, ze porusujem asi trsoku pravidla, no v tejto teme su prave majitelky tychto veci. Dik.

ena
24. sep 2007

kattum: my mame, ale nepredame 😀
inak, ked budes mat vanicku inej farby, tak len aby si vedela, ze potom budes mat vanicku jednej farby a nakupny kosik inej, lebo ten je vzdy vo farbe sportaku.. my tak mame cerveny kosik a modru vanicku, pieskovu autosedacku, ale nevadi.. to si asi aj malokto vsimne a vdaka roznym farbam, ako keby sme mali 3 kociky 🙂

kattum
24. sep 2007

Ena presne tak, to mi je fakt jedno. Jedine, ze sa to potom horsie preda. Prosim ta, kukni sem, ci tato sedacka pasuje k tomu kociku:
http://detsky-bazar.hyperinzercia.sk/autosedack...

ena
24. sep 2007

kattum, podla obrazka vyzera podobne ako nasa, tak by mala pasovat...ale na 100 % nemozem potvrdit.. nechystate sa opat do BA, ta holka co to predava je z BA, tak by ste mohli vyskusat rovno, ci bude pasovat na adaptery.. ale fakt si myslim, ze vsetky maxi cosy vajicka pasuju na quinny.. inak, maxi cosi som videla tusim uz aj na STOKKE pricviknuty.