Kočík Quinny trojkolka. Ako ste s ním spokojné?

vladusko
3. mar 2007

Chcem Vás poprosiť, ak niekto vlastníte kočík trojkombináciu Quinny trojkolku: vanička, autosedačka, športový kočík, ako ste s ním spokojný? My máme jeden veľký problém a kočík chcú ako reklamáciu posielať až do Holandska. Dve kolieska nafukovacie veľké sú OK, ale predné dvojkoliesko, mám pocit, že je tiež gumené akosi stratilo dezén a tak sa nám na hladkých povrchoch netočí správnym smerom, ale len tak šúcha, čo je dosť nemotorné. Nemáte náhodou podobný problém? kočík drahý ako blázon, inak som s ním maximálne spokojná, len neviem, či niečo vyreklamujem...

prasiatko30
11. mar 2008

malo by to byt toto - Titaniumbaby - Spider

anielik
11. mar 2008

ja nic nan nemozem na nete najst ☹ ako keby ho oni vyrabali 😲 😲 a pritom ani oni ho nemaju na svojej stranke ☹ ☹ ☹

prasiatko30
11. mar 2008

ja som to nasla ale len po nemecky pisane stranky - no ved to je to cudne ze je to uplny klon zappu ale nie je to ich 😖 ja som ho videla vystaveneho v toy r us - mozno ho budu mat uz aj na sk

jajka78
28. máj 2008

AHojte, nam sa narodi male na konci Augusta. Myslite ze na tu zimu bude vanicka mala?(ako som zbezne citala). Mame moznost ziskat ho za vyhodnu cenu, celu trojkombinaciu.Co mate deticky a tento typ kocika, poradte.Dakujem

katkaromi
3. jún 2008

Ahoj Jajka. Mne sa mimi narodilo v októbri, a niekedy v apríli sme šli do športiaka. Čiže celú zimu maličká bola vo vaničke. No a je fakt dosť veľké bábo. Zmestila sa tam celkom v pohode. Jasné, že niektoré kočíky majú viac priestoru. Keď som používala originál fusak - teda Maxicosi odporúčaný do týchto kočíkov tak bez problémov. Ale svokre sa zdal tento fusak príliš tenký tak nám kúpila iný a tam sa malá hrozne potila-lebo fakt bola stiesnená aj z bokov. No neviem. Je to na Tebe. Ono bábätko aj tak v hlbokom viac ako polroka nevydrží. Ja by som si teraz asi ale vybrala cortinu mne sa zdá v lepšej výbave - keď porovnám ceny. Neviem či som Ti veľmi pomohla..

jajka78
4. jún 2008

Vdaka katka, tu cortinu nam odporucali ale ta trojkombin.quinny sa mi zada lepsia. Cenovo by sme ju mali ako cortina. Nase babulo bude pravdepodobne takisto vacsie.A este sa spytam, ktory ste mali sportiak? Freestyle alebo Speedi. Freestyle ma vraj moznost vodorovnej polohy.

minitrouble
5. jún 2008

jajka - my mame quinny vanicku a nasa romi ma 3 mesiace a uz v nej nechce byt - pretoze sa chce divat na svet okolo - ale vanicka je jej stale dost dobra - len nam je v podstate uplne zbytocne 😝 , takze neviem - no a ono aj zavisi na babatku - nasa romi sa sice narodila velka ale teraz uz je drobcek lebo moc nepapa - ale ak budes mat obrovske babatko tak sa ti moze stat ze aj ten najvacsi kocik ti bude casom tesny a nevydrzi ani do 6m 😉 ..no ale najdolezitejsia info - ja som s Q.Speedym nadmieru spokojna a za nic na svete by som ho nemenila 🙂

katkaromi
5. jún 2008

jee aj vy mate Romanku 🙂 .
Jajka-mame speedy. Na vanicke sa mne nepacili tie boky. neviem ako je to na inych kocikoch, ale tie boli dost uzke pre babatko vo fusaku. Je to tam o dost zuzene. Ale je pravda ze babo je vo vanicke max 6 mesiacov. mna trochu hnevalo to, ze v zakladnej vybave nie je ani prsiplast /na sportiak/, madielko a ine detaily ktore podla mna na inych kocikoch su. no a cortina ma aj vajicko navyse. ale v zasade som s kocikom spokojna. lahko sa ovlada atd.

katkaromi
5. jún 2008

este na napadol dalsi detail. ze tam nie je ani taska, ktora byva pri kazdom kociku. dnes som daka ufrflana 😝 . origos stoji myslim 2000.

jajka78
6. jún 2008

Dakujem baby za informacie.Uz som kocik objednala dufam ze budeme spokojni.Mne sa velmi paci a kedze som chudsia a chodim vela pesi,vahovo mi najviac vyhovoval. Je pravda ze tam nie je madlo, fusak ani taska ale daco sa vymysli.

katkaromi
8. jún 2008

jajka tak nech si spokojna. sklamana z neho isto nebudes. a nech sa v nom babatku dobre vozi 😉

veronikahel
8. sep 2008

Ahoj Jajka78! Už je možno neskoro... 🙂 ale ak ešte nemáš madlo, tak si kúp madlo z kočíka chicco C4. My ho máme, tiež mi tam chýbalo a pani, kde sme si boli pozerať kočík nám poradila toto madlo... stojí 490 Sk. http://babymarket.sk/index.php?page=view&code=1... . náš malý sa ho pri sedení drží a keď leží, tak si naň vykladá nohy 🙂 a ešte používame slnečník a dáždnik v jednom - casualplay, je väčší ako iné slnečníky, ale menej prší, tak je aj dobrý ako dáždnik, nemusím dávať pláštenku... máme ho pripevnený dole, pod madlom...
katkaromi: neviem aký si mala fusak, ale my sme mali ten malý maxi-cosi, čo je do autosedačky, používali sme ho aj do vaničky a malý mal ešte aj overal a v pohode sa zmestil... mne sa práve že zdá vanička od quinny väčšia ako sú na iných kočíkoch...
...a ešte jedna rada... dávaj si pozor na kolesá, my chodíme do výťahu, zmestíme sa akurát, ale už máme zopár škrabancov 😒

miskinadamko
8. sep 2008

neviete niekto kde sa da kupit na quinny buzz nahradne predne koleso? niekde som to citala ze je dostat aj zvlast kupit , ale neviem uz kde to bolo dik 🙂

veronikahel
1. okt 2008

ahoj! tak skus toto http://quinny.libfin.cz/sk/servis.php, alebo sa spytaj v predajni, kde ste kočík kupovali...

livina
19. dec 2008

ahoj dievcata!
Chcela by som si kupit Quinny free style 3XL, ale neviem ci je potrebne kupovat k tomu aj korbicku. Nestaci mat babetko len v sportovom kociku bez korbicky, ked opierka sa da uplne sklopit a este sa da aj otocit proti smeru jazdy. Kupila by som len nanoznik. cakam babetko v marci.
Dakujem za odpoved

slavkicek
27. apr 2009

ahojte,

zaciatkom augusta cakame babätko 🙂 a paci sa nam Quinny speedy SX, tak som sa chcela opytat do kolkych mesiacov ste pouzivali hlboku vanicku 😉 vyzera byt dost mala tak ci sa nam tam nas krpcek vojde aj s fusakom 😉
dakujem

mishusha
27. apr 2009

ahoj, no nasa lola sa narodila 23.septembra a vanicku sme od speedyho pouzivali asi do jej 6 mesiacov... v zime bola plne vyuzivana s fusakom, aj ked ku koncu na jar uz viacmenej sedela a kukala okolo seba. a to nasa bublina nebola ziadne mrna...aj ked sa drobna narodila... ale v siestich mesiacoch mala 72cm a skoro 8 kilov...
ono aj mne sa ta vanicka dreami zdala zo zaciatku mala a uzka....ale teraz ako keby bola nafukovacia 😀 😀 😀
ja mozem len odporucat....

veronikahel
27. apr 2009

my sme používali do 6 mesiaca, náš malý bol dosť dlhý a nechcel už aj tak, len tak ležať, chcel sa dívať. striedali sme ku koncu vaničku s autosedačkou, keď nespal, tak sme sa šli prejsť v autosedačke, to sa mohol pozerať...
...našim susedom sa narodila malá na začiatku augusta a vozili ju ešte pred mesiacom, keď bola ešte zima vo vaničke...
quinny dreami je z tých väčších vaničiek.. má dĺžku 74cm. to stačí, väčšie dieťa už aj tak nebude baviť len tak ležať a nič nevidieť 😉

slavkicek
27. apr 2009

baby, dik za info 🙂 v obchode nas odhovarali, ze je mala a drobcek sa nam tam v zime nezmesti...dlzka mi nevadi skor ta sirka 😉 v strede je vanicka dost zuzena tak ci tam drobce vojde 😉

veronikahel
27. apr 2009

slavkicek, ak do nej nekupis fusak, ten stary, klasicky, hruby, co vyzera ako z ovcej vlny... tak sa tam zmestite... a ked nebude pod nulou, tak ti bude stacit hruba deka a malému overal... vnútro vaničky je z goratexu, tak isto aj original fusak, tak sa nemusis bať, že mu bude zima...
alebo ho môžeš dávať do toho veľkého quinny fusaku, ktorý je do športovej časti, mal by sa tam zmestiť...
my sme mali maxi cosi... skus odskúšať na predajni 😉

mishusha
27. apr 2009

my sme mali fusak original quinny a v pohode sa ti tam zmesti 🙂 a je aj fakt teply

slavkicek
27. apr 2009

baby dik, este musim spracovat mm a hotovo 🙂 mm sa nepaci ze nie je mozne otocit sportak tak aby sme na drobca videli 😒

veronikahel
28. apr 2009

slavkicek, to je u mňa jedine minus na quinny speedi 😠 že sa nedá otočiť aj tvárou k tebe. nejde ani tak o to, aby sme na seba videli, malý rád pozoruje všetko okolo, ale cez zimu, keď fúkalo, tak vtedy by som ho otočila... niekedy som musela dať pláštenku, len kvôli vetru, lebo mu dosť slzievali z toho očká...

andrealv
7. máj 2009

Ahojte kocky!chcem sa opytat ci nahodou neviete o niekom kto by chcel novy kocik quinny bazz 3,4 alebo aj speedy ci iny znac.kocik a tiez nove kojenecke oblecko.zrusila som predajnu a vypredavam za nakup.pozrite si na mimibazare pod AndreaLV
DAKUJEM!!!

pepies
7. máj 2009

veronikahel plne s Tebou suhlasim 😉 tiez hladam s preklapacou ..............

Jajka nas Jakub sa narodil 26.08., teraz ma 8 mesiacov a vanicku stale vyuzivame aj s fusakom niekedy, ked je rano zima - original Quinny samozrejme .......... a to som sa bala, ze sa nezmesti uz na jar, lebo ked sa narodil, mal 4.060g a kazdy mesiac priberal 1 kg a je to dlhan a v pohode !!!!!!! takze sa bat nemusis !!!!

ja som "nespokojna" so sportovou castou, uz mam trosku ine predstavy o sportaku ....... 🙂

danona
11. jún 2009

kocky, prali ste uz tu "sportovu cast" z buzz-u? mozem to dat do pracky na 30stupnov, jemne pranie? dik za kazde info!!!

miah
11. jún 2009

danona, ja som zatial prala len to vnutro vanicky presne tak ako pises 😉

danona
11. jún 2009

miah-dik, dodala si mi odvahu.. 😀 idem to teda supnut do tej pracky.. 🙂

miah
11. jún 2009

ked som to chcela dat prat, tiez som mala obavy, tak som zavolala do LIBFINu, ze nech mi povedia ako to mam oprat 😀 😀

ajsa32
11. jún 2009

ja by som tento kocik uz nekupila.
nadavam kazdy den.
vanicka odkryta, to tie polske obludy su pre dieta lepsie, lepsie ho chrania.
sportovy sa neda otocit, vadi mi to, hlavne koli slnku, ako na dieta prazi 😠
nema nanoznik, vobec nie je pohodlne vypolstrovany...
jedine plus, ze sa dobre ovlada, ale to aj desitaky inych kocikov, ovela kvalitnejsich

hned by som ho predala