Kočík Quinny trojkolka. Ako ste s ním spokojné?

vladusko
3. mar 2007

Chcem Vás poprosiť, ak niekto vlastníte kočík trojkombináciu Quinny trojkolku: vanička, autosedačka, športový kočík, ako ste s ním spokojný? My máme jeden veľký problém a kočík chcú ako reklamáciu posielať až do Holandska. Dve kolieska nafukovacie veľké sú OK, ale predné dvojkoliesko, mám pocit, že je tiež gumené akosi stratilo dezén a tak sa nám na hladkých povrchoch netočí správnym smerom, ale len tak šúcha, čo je dosť nemotorné. Nemáte náhodou podobný problém? kočík drahý ako blázon, inak som s ním maximálne spokojná, len neviem, či niečo vyreklamujem...

verus
24. sep 2007

kattum, ena, specialne pre vas:
http://www.buggyboard.info/index.php
treba si kliknut na accept(akoze akceptujete, ze jeho pouzivanim mozete prist o zaruku ku kociku) a potom sa mozete prehrabavat v tom, na ake kociky sa to da napojit podla znacky a modelu, aj ku speedy je to pofotene spolu s navodmi.
toto je taky dost univerzalny board, lebo sa pripevnuje zboku na ram kocika. dost drahy, ale urcite sa da vyhodne kupit z druhej ruky.
ako som uz niekde pisala, co som videla maminy s tymto boardom, vyzeralo to pohodlne, aj vacsie dieta malo dost priestoru, aj mama sa nemusela hrbit.

verus
24. sep 2007

a pokial ide o sedacku Maxi-Cosi, tiez by som sa priklonila k tomu, ze by mali vsetky ich vajicka pasovat... oni maju zmluvy s mnohymi vyrobcami kocikov (okrem vlastnych podvozkov Maxi-Cosi a Quinny sa daju s adaptermi nakliknut aj na Teutonie, niektore Gessleiny, Bugaboo a dalsie), myslim, ze vzhladom na takuto masovku by sli sami proti sebe, ak by vyrabali aj vajicka, ktore by neboli kompatiblilne s ich vlastnymi adaptermi, a nikde som ani necitala upozornenie v tomto zmysle. Ale urcite je dobre vyskusat to priamo...

ena
24. sep 2007

verus: dobre ze si tu, uz som ti chcela pisat, ze ked zas uvidis nejaku mamcu s quinny a kiddy boardom, tak sa jej hned pytaj, ze kde to zohnala ;)
ja som bola v babymarkete a tam mali len jeden typ, stal 1650 a upinal sa presne uprostred na kocik, a quinny ma akurat tam brzdu..
a inak, ako tehu? dame si sutaz, ktora porodi blizsie k "nasmu" terminu 🙂) Vy este neviete pohlavie, nam uz potvrdila chlapa 🙂

kattum
24. sep 2007

Verus, diky za tip na buggyboard!
Ena, do BA sa chstame asi az koncom oktobra, takze ani nemam sancu to od tej baby kupit, skusim poprosit brata, lebo ta cena je super a kedze my nemame auto, tak nam staci autosedacka i z druhej ruky.
Verus, Ena, vy mete rovneke terminy? To je super, ja vas tipujem na Silvestra obe!

verus
24. sep 2007

ena, no ja viem, kedy sa mam objavit 🙂. je fakt, ze som tu uz dllllho nebola.
tento buggyboard aj kiddyboard (ten sa zapina prave v strede, kde aj my mame brzdu) maju ako staly inventar v Babyone, myslim, ze by ho mohli mat aj v tom viedenskom, prinajhorsom kupite tam... inak v supermarketoch vidavam aj take vselijake ine, kde si moze babo aj sadnut. A videla som parkrat na ulici (ja som tvor vsimavy 😀 ), ze sa board da aj tak vyklopit kolmo na cestu, ked tam dieta nestoji, aby to tam zbytocne nezavadzalo, ale neviem, ci to bol tento buggyboard alebo nejaky iny. a este spresnenie k mojmu predchadzaucemu prispevku: pohodlne to vyzeralo na speedi. napr. raz som cakala s jednou mamkou u lekara, ta mala board na Powertracku od Jane a stazovala sa, ze sa jej s tym zle chodi, lebo musi byt zohnuta cez dieta a tak tlacit.

inak tehu nic moc, ako-tak sa drzime, ale je to citit, ze je to na organizmus napor, uz vyse dva roky som bud tehotna alebo kojim a do toho maly a praca... blahozelam k chlapcekovi!

verus
24. sep 2007

cau, kattum, az teraz som nasla aj tvoj prispevok. niet zac. a to silvestrovske babo by som prijala. ale hlavne nech sa neponahla priskoro... 😒

mrenka
24. sep 2007

kattum,megg predava vanicku na quinny,napis jej cez IP,teraz je sice na dovci,ale v piatok sa vracaju 😉

kattum
25. sep 2007

diky mrenka

beruskabaska
21. nov 2007

ahojte,rada by som vás opýtala na quinny buzz a vaše pozit. aj negat. skusenosti.Znama mi ho chce predat,je ešte v záruke, stal 18000, chce mi ho predat za 12000,co si myslite?Pouzivala ho 4 mesiace. mame 5mesacnu dcerku, mame tako je tazky,ale hlavna pricina preco ho nechcem je ze mi ho kupila svokra ☹ chceme trojkolku, rozmyslali sme aj nad cam alebo casualplay-to sme chceli kupit novy. dufam ze sa najde niekto, kto poradi a nieco viac povie o quinny buzz. dakujem

mrenka
21. nov 2007

beruska,my mame quinny buzz tiez,podla mna bude najlepsie,ked si ho trebars na den pozicias a vyskusas,ono je tam troska menej priestoru,preto je najlepsie ho vopred vyskusat,ked tam malu natreiskas aj s fusakom..nam sa sucha predne koliesko,to je take nekvalitne a tazko sa nafukuju zadne kolesa,mierne sa rozhrkal,podla mna nezodpoveda kvalita tej cene za ktoru sa predava,ale tak urcite lepsie ako tako...inak keby si chcela,my predavame aj hlboku vanicku(ale to uz by ti bola na nic,ked ma mala 5mes)aj autosedacku..vsetko na podvozok..

beruskabaska
21. nov 2007

Ahoj mrenka, dakujem ti za uprimnu odpoved, som radam ze si odpisala 🙂 No my teraz zhaname fusak, k tomu buzz stoji okolo 2900, tak neviem,ale mas pravdu treba to vyskusat no o taku ani nehovorim, je to ako za trest a este ta kriklava farba, vies vybrat si kocar - to je detsky sen, ale je to aj moja chyba, ze som nedrapla manzela skor, aby sme isli kupit kocar sami, stale sme to odkladali, nuz ale aj svokra mohla byt trochu sudnejsia🙂videla som na obrazku s vanickou - krasne, nadherne, uchvatne, skoda ☹ ale ak budeme mat druhe babetko, volim uz cele trio, zide sa to a je lepsie ak sa da autosedacka namontovat na tu konstrukciu, my nosime autos.v rukách a ked sme v tescu alebo v hypernove tak v nák.košíku. Akej farby je ta vanicka? a este je to s tym prednym kolesom take zle? vy ste asi tiez v lete mali vanicku a v zime sport.cast, zmestili ste sa, aj s fusakom? ozaj ten fusak mate original?dufam, ze neotravujem.dakujem za odpoved 🙂 pekny vecer

lubi22
21. nov 2007

Ahoj beruska 🙂 My mame tiez Buzz, vo farbe Lemonade, a ja som na rozdiel od Mrenky spokojna. Uz som s nim sla aj v snehu a ziadny problem. Fusak je potrebne kupit original k Buzzu, potom je v kociku miesta habadej. Presne tam sadne, je tenucky, teplucky, neprefuka ho, ani nenamokne. Ja kocik kazdy den znasam dole schodmi, je lahsi ako ine kociky, este sa mi nevyhrkal, maly je spokojny, lebo ma obrovsky vyhlad, asi ziaden kocik nie je taky otvreny. A ked fuka, tak tam nazipsujem ochranu proti vetru. My sme este kolieska nefukali a pouzivame ho 6 mesiacov. Takze my mame zatial pozitivnu skusenost 🙂

beruskabaska
21. nov 2007

Ahojky, som ti velmi vdacna za odpoved, asi ho od nej zoberem, uz mi volala, aby som si ho vyskusala 🙂 som rada ze je lahky. Aj za radu o tom fusaku dakujem,pozrem niekde na nete ci nahodou nie je niekde lacnejsi🙂zatial som pozerala len predeti.sk

mrenka
21. nov 2007

berus,my mame origin fusak,lebo iny sa ti tam nezmesti..vsak zober vyskusat kociarik a uvidis,no nam sa to predne koliesko tak vysuchalo,ze ked idem po hladkom povrchu(obchod trebars)tak sa mi nechce otocit a sucha sa,takze si to vyskusaj..my sme tiez kolesa fukali az po dlhsej dobe,ale je to dost znacny problem nafukat,aj kamoska s tym mala problemy,tiez ma buzz...no to je tazko,kazdy ma inu skusenost,preto ti hovorim,lepsie,ked vyskusas a sama uvidis,my mame vsetko vo farbe red flame reflection..

mon25
9. mar 2008

Ahojte, nevite niektora ci adaptery na nakliknutie autosedacky z quinny speedi SX pasuju aj na ZAPP?

bihan
9. mar 2008

Mon, na Zapp sú adaptéry vo výbave 😉

mon25
9. mar 2008

Bihan viem, len potrebujem ti informaciu

mon25
9. mar 2008

Tak uz som to poriesila, dik.

prasiatko30
9. mar 2008

prepac mozno napisem uz to co ti poradili ine babenky ale my mame tiez buzz a ten problem mame tiez ale ja som zistila ze sa nam to deje hlavne vtedy ked s nim chodime cez piesocnaty teren alebo tam kde sa proste to lozisko toho maleho kolieska zanesie a tym padom sa mi potom zasekava a netoci sa tak ako by mal - riesenie som nasla len jedine vytiehnut koliesko umyt ho a naolejovat a znovva nasadit - je jasne ze je to na nervy lebo ho musim takto umyvat aj niekolko raz za tyzden podla toho kadial sme sa boli poprechadzat.

prasiatko30
9. mar 2008

akurat som si docitala celu diskusiu - takze este k tym vyhodam a nevyhodam pre

beruskabaska - vyhady - jednoznacne je velmi lahky na manipulovanie tym ze nema golfove rukovate mozes ho pohodlne viest jednou rukou - co ocenis ked uz bude dietatko cupkat popri tebe, lahko sa sklada a rozklada ked ho musis supnut do auta - i ked je trochu velka ta kostra ale vmesti sa do pohody aj do mensieho kufra, mozes otocit dieta tvarou k tebe, tvarou od teba, je viac menej do kazdeho terenu - sice v sypkej zemine alebo piesku toho moc nenarobis iba ak navazis cely kocik len na dve zadne kolieska tak ho nejako potiahnes. a vystup na schody a zostup - na tych dvoch zadnych kolesach to do pohody zvladnes a nemusis kocik ani vziat na ruky.
nevyhoda - asi to ze je dost siroky - takze musis si dat pozor aby sa ti vmestil do vytahu prip dveri - do niektorych obchodov jednoducho nemozem vstupit lebo tie dvere su moc uzke alebo maju regale velmi na uzko a tak sa tam ani neodvazim. a potom to koliesko predne ze ho je potrebne cistit aby nebrzdilo,

anielik
9. mar 2008

ahojte,
nemate niekto zapp? Ake mate s nim skusenosti? Mam freestyle a velmi som spokojna, ale chcela by som na nakupy, na dofcu...cestovanie nieco mensie, nie je to bolbost?

Co je v zakladnej vybave kocika? Dik

mon25
10. mar 2008

anielik, podla mna to blbost nie je. Freestyle je dost velky a neskladny. Ja mam Speedi a tiez idem kupovat ZAPP, hlavne kvoli dovolenke a cestovaniu. ZAPP sa da poskladat do tasky s rozmermi 70x30cm a vazi 6kg. Vo vybave je strieska, prsiplast,taska a adptery na autosedacku / maxi cosi /.

prasiatko30
10. mar 2008

je to dobry napad - mne sa tiez zapp pacil na to na co ty hovoris - jedinu jeho nevyhodu vidim v tom ze sa mu neda sklopit opierka na chrbat - preto teraz som videla velmi podobny kocik ako je zapp - presne taku istu trojkolku aj sa tak sklada ale ma aj tu vyhodu ze sa mu da sklapat opierka tym padom je to velmi pohodlne ak ti dietatko v kociku zaspi tak mu nekvecka ta hlava a nespi v sede - skus to pozriet tu na fore - lebo si nepamatam ani meno ani nazov temy v ktorej to babenky rozoberali. 😉

prasiatko30
10. mar 2008

tak je to tento - nakoniec som to nasla niekolko tem pod nami http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2679850

ikon
11. mar 2008

baby neviete mi poradiť, mám quinny speedi sx a chcela by som ho dať do čo najvodorovnejšej polohy, vraj tu bola nejaká baba, čo mala vo fotoalbume nejaký zlepšovák...neporadíte mi? dakujem.

anielik
11. mar 2008

ahojte,

no teda som ostala smutna ☹ preco sa neda sklopit? hmmm tak budem musiet asi popozerat asi nieco ine 😠 😠

dakujem, neporadite nieco supis? 😉

prasiatko30
11. mar 2008

pozri si ten link co som ti ho tam nalepila je to presne to iste co zapp ale da sa to sklopit a nie je to quinny 😉

anielik
11. mar 2008

a daju sa tam pouzit doplnky z quiny? preto som vlastne chcela buzz

prasiatko30
11. mar 2008

to ti uz naozaj neviem povedat - lebo ja mam len quinny buzz s touto buginou nemam skusenosti - ale mozno kebyze sa opytas priamo v nejakej predajni tak tam by ti vedeli povedat prip aj vyskusat.

anielik
11. mar 2008

hmmm dik...ja ale neviem prist ani na to ako sa vola ☹