Kočík Quinny trojkolka. Ako ste s ním spokojné?

vladusko
3. mar 2007

Chcem Vás poprosiť, ak niekto vlastníte kočík trojkombináciu Quinny trojkolku: vanička, autosedačka, športový kočík, ako ste s ním spokojný? My máme jeden veľký problém a kočík chcú ako reklamáciu posielať až do Holandska. Dve kolieska nafukovacie veľké sú OK, ale predné dvojkoliesko, mám pocit, že je tiež gumené akosi stratilo dezén a tak sa nám na hladkých povrchoch netočí správnym smerom, ale len tak šúcha, čo je dosť nemotorné. Nemáte náhodou podobný problém? kočík drahý ako blázon, inak som s ním maximálne spokojná, len neviem, či niečo vyreklamujem...

denisece
10. jún 2011

@zuzikkaa ked sa vyzdraviem, tak mam v plane tam skocit... 🙂

martabalalajka
14. jún 2011

Ahojte. Mam 10mesacnu dcerku a zvazujem kupit quinny buzz. myslite, ze bude pre nu maly a mala by som radsej nejaky iny golfacik? Neviem si rady. Mam totiz to Chicco living 3 kombinaciu a sportova cast je strasne uzka, cize viem, ze v zime tam nedam fusak a nie to este jej obliect este zimnu bundicku.Poradte mi prosim ci quinny je dobra volba alebo ist po niecom inom. Strasne sa mi totiz paci, ale nechcem zase urobit chybu a kupit nieco male a nepohodlne. som z maleho mesta a teren je tiez obtiazny tak kociar co sa mi rozpadne pod rukami tiez velmi nechcem 😠 som z toho na nervy 🙂

dosa
14. jún 2011

@martabalalajka - moj maly mal rok a pol ked som ho vozila s fusakom v buzze. v pohode. len si kup model s xl seatom - je to vacsia sedacka. a so stvorkolesovym prejdes aj po horsich chodnikoch. ak by si sa predsa len rozodla pre golfky, odporucam tfk buggster s air - ma nafukovacie kolesa a je super priestranny 😉

martabalalajka
14. jún 2011

Dakujem...dam vediet ako som to vyriesila 🙂

hajanka
14. jún 2011

@martabalalajka len doplnim dosu ze ak budes chciet model s XL sedackou, tak ho najdes len v starsich kolekciach (r. 2010, 2009) t.j. v 2011 uz nie je. A k Quinny Buzz si do obtiazneho terenu mozes kupit tiez predne nafukovacie koleso.

martabalalajka
15. jún 2011

Dakujem, a kde by som kupila nalepky na rucky?

hajanka
23. jún 2011
yuyka28
13. sep 2011

Ahojte, zvazujem kupit Quinny Buzz, uz som bola na 100% rozhodnuta ze ho objednam, ale dnes som zasla u nas do obchodu a predavacka vravi ze nie je vhodny na zimu vraj ma male kolieska... ☹ ake mate skusenosti, je to v pohode aj na snehu? A radsej buzz 3 alebo 4? Este som niekde citala ze sa da kupit aj koleso do terenu, mozno to by bolo riesenie... 😒 poradte

radlinka
13. sep 2011

@yuyka28 Quinny Buzz odporucam, je jeden z NAJ co som vyskusala... to je uz na tebe ci si zoberies 3 alebo 4 kolku, predne koliesko sa da vymenit/dokupit pripadne zmenit 3-kolka na 4 -kolku. My sme ho vyuzili aj na plazi, v terene, po parku, nemali sme problem. V snehu som este neskusala, ale ked napadne dam ti vediet 😉

ultragirl
13. sep 2011

Ahoj yuyka28, ja by som si to na Tvojom mieste este s Quinny rozmyslela, ja zijem v UK, tu bol jednym casom velmi popularny, myslim tak 1,5 roka do zadu, ja som zastavovala ludi na ulici, ktori tlacili Quinny a pytala sa, ake maju skusenosti a asi ani jeden clovek nebol spokojny, ja som tiez uvazovala ho kupit, ale nakoniec ma vsetky nazory ludi presvedcili, je neuveritelne maly, plytky, ked sa z babatkom ponahlas, mas obavy, ze Ti odtial vypadne, uz 7-8 mesacne babatka pripadaju, ze im je maly, v poslednej dobe ich uz tu vobec nie je vidiet, uplne ich ludia prestali kupovat, mna zaujal prvy dojem, je velmi stylovy, ale vobec neprakticky. Este mas cas, tak si zvaz a popozeraj nieco praktickejsie. Vierka

dosa
14. sep 2011

@ultragirl - neviem ako by to dieta mohlo vypadnut, sedacka je pohodlna, nie je vobec plytka a su tam predsa pasy - v ziadnom sportaku by som nenechala dieta bez pasov. ja som pouzivala len tie okolo bruska a medzi nohy a uplne stacili... mala som quinny buzz pre mladsieho syna a odviezla sa v nom aj vtedy 4 rocna dcera, preto nemozem suhlasit ani s tym, ze je maly... mala by si mat kocik odskusany a nie len odpozerany, aby si mohla sudit...
@yuyka28 buzz je super kocik, na tvojom mieste kupim 4 kolesovy a na zimu terenne koleso. tiez som to takto mala skombinovane. tou 4kolkou sme presli kazdy teren - rozbite cesty, trava, kamene... sneh som neokusila. predne dvojkolecko sa vraj zvykne zasekavat, dve kolesa od seba boli uplne v pohode...

hajanka
14. sep 2011

@yuyka28 my sme mali buzz 3 do cca 4. aj nieco mesiaca, je to super kociarik, nie je nic co by som mu mohla vytknut. Ale skor ako nevhodnost koliesok do zimy by som povedala, ze na zimu je moc otvoreny, ma malu striesku a ani bokmi velmi neochrani pred vetrom, ale potom daju sa kupit tie bocnice a ma fantasticy fusak, ktory sa da pozapinat az do mumie. Inak je fakt super do rozneho terenu, kolieska su super, je vynikajuci aj pre mensie babo (my sme mali malu v sportovom od 3,5m) a krasne sa v nom drzala (myslim tak ze jej ta sedacka nebola obrovska, nepadala do stran ako v niektorych kocikoch, kde musia podkladat deky a davat si sit rozne vyplne...) ani sme nikdy nemali pocit ze by isla vypadnut 😉 potom od vacsieho baba je mozne nahodit XL sedacku (kolekcia 2010) a ta je pekne hlboka aj priestranna, super sa s nim manevruje aj v malych priestoroch, preto suhlasim s @dosa

laurka15
14. sep 2011

ahojte, mne dorazil Buzz 4 minulý týždeň, a vyzerá veľmi dobre, je naozaj ľahký a vôbec nevyzerá, že by bol malý, do športovej časti mi v pohode sadla 2,5 ročná dcéra, kolieska sa mi zdajú dosť veľké. Objednávala som cez babymania, majú ho teraz v akcii a dávajú k nemu aj to koliesko do terénu, takže možem z toho mať aj trojkolku. A ľahko sa skladá. zatiaľ som spokojná, uvidíme či budem aj naďalej, keď ho začnem naplno využívať 🙂)

yuyka28
15. sep 2011

@laurka15
@hajanka
@dosa
@radlinka jeej baby potesili ste ma, lebo buzz je zatial to najpraktickejsie co som na nete nasla- sudim podla toho hydraulickeho systemu a je super polohovatelny...pre mimco chcem kupit namiesto vanicky dreami- car cot- ma len 3.7 kg co je super lebo nemame vytah v bytovke takze budem babo nosit v tom po schodoch 😅 co myslite...dobry napad, ci? 😕

hajanka
15. sep 2011

@yuyka28 ahoj, my sme dreami car cot nemali ale velmi sa mi pacil, je lahsi od vanicky dreami ale na druhu stranu aj plytsi, no ako car cot sa mi vidi pre babetko super. Polohovanie sport. sedacky je prefektne, sestrina mala bola v sedakce od 3 a po mesiaca, v tom najmensom naklone a velmi sa jej pacilo, super poloha aj pre jej reflux 😉

radlinka
15. sep 2011

@yuyka28 absolutne skvely, proste lepsi kocik si vybrat nemozes. My mame dreami, je perfektny. Taktiez sme extra kupovali carry cot a zaroven car seat - Maxi Cosi cabriofix. Teraz uz pokukavam po Maxi Cosi Tobi, takze cabriofix este trosku vyuzijeme a pojde do predaja. Inak viac som osobne vyuzila carry cot - resp. vanicku, ako autosedacku Maxi Cosi, pretoze osobne si myslim, ze je to na rychlu otocku a nie aby som tam dieta drzala viac ako 2 hodky, takze si chcem prechadzky a nakupy uzit a moj maly bol absolutne spokojny a doslovne rozvaleny vo velkej vanicke. Teraz ma neprestava sledovat zo sportovej verzie a je makkucka a pohodlna. Nehovoriac o konstrukcii a skladani, na jeden sup - klik plus odnimatelne kolieska, co ocenil MM ked sme boli fakt preplneny batozinou...presli sme s tym polku Europy, takze u mna 1 * 😉 😉 😉 😉

radlinka
15. sep 2011

@dosa @yuyka28 ja si to tiez nemyslim, ze by dieta z tohto kocika mohlo vypadnut, prave naopak. K dispozicii je aj XL sedacka... 😅 😅 Nie kazdy miluje kombinacie, preto vsetci v zahranici funguju na golfacoch, co ja osobne nemusim. Neznasam tie mini - kolieska tzv. hrkalky, ktore z dietata vytrasu aj dusu... nehoroviac o tom, ako si krivi chrbatik (pri tych najlacnejsich verziach) 😒

yuyka28
15. sep 2011

@radlinka ta maxi cosi cabriofix je vanicka? nie autosedacka?

radlinka
15. sep 2011

@yuyka28 Nie... maxi cosi cabriofix alebo pebble je sedacka (car seat) 😉 Vanicka je carry cot

radlinka
15. sep 2011

@yuyka28 toto je Maxi Cosi car seat...resp. Maxi Cosi autosedacka, na slovensku nazyvana vajicko (neviem preco) 😀 😀 😀 asi sa to slovakom tak podoba 😀 A tiez uz na konstrukcii Quinny (vid foto).

radlinka
15. sep 2011

@yuyka28 a toto je tiez Maxi Cosi autosedacka ...teda vajicko ale zn. Pebble. Tiez velmi dobra a odporucana na Quinny. 😉

sakura77
15. sep 2011

aj podla mna dobry vyber,je super,sportacik hlavne na prechodne obdobie ked sa este vo velkom sportaku babo"zosuchuje",v tomto lezka,trocha sa naklopi a moze pozerat na svet 🙂 a velka vyhoda ze je otocna sedacka,niektore baba vyzaduju vidiet maminku 🙂

radlinka
15. sep 2011
radlinka
15. sep 2011

@sakura77 veru, je to velmi dobre, ze to dietatko do toho takmer zapadne a tiez sa mi paci moznost polohovat sedacku a otocit si ju tak, ako mi vyhovuje, kedze chcem sledovat dieta 😉

radlinka
15. sep 2011

@yuyka28 a tu je vanicka (carry cot), ktoru si prenesies kde len chces ... + obr. s podvozkom. Pridavam aj celu kolekciu/vybavu Quinny Buzz. 😉

dosa
15. sep 2011

@radlinka @yuyka28 - na tvojom obrazku je vanicka dreami. vanicka car cot je plytsia, plastova a pisu, ze sa pouziva aj namiesto vajicka, tak predpokladam, ze su v nej pasy...

radlinka
15. sep 2011

@dosa @yuyka28 jaaaj prepacte...anoo..anoo suhlasim...ja som v rychlosti prehliadla 'car' slovicko.... ano mala by byt certifikovana a s pasmi, samozrejme do auta najlepsia na dlhe cesty... 😉

radlinka
15. sep 2011

Ja som mala vybraty GRACO SYMBIO, strasne som tento kocik milovala, preklapatelna rucka, pacila sa mi aj vanicka aj sportova verzia, ale ked som ho isla kupovat, tak som miesto neho kupila s MM Quinny Buzz Dreami.
Ako sme to v obchodaku videli, tak sme z toho ostali uplne paff aj som zabudla, ze sme isli kupovat symbio 😀 😀 😀

hajanka
15. sep 2011

Quinny ma najlepsie kombinacie 😉
konstukcia + dreamy + carry cot + maxi cosi car seat + sportova sedacka
vsetko co potrebujes, vsetko kombinovatelne

dosa
15. sep 2011

a kto sa neponahla, moze si pockat na novinku 😉