Kočík Quinny Zapp - výmena šporťáku za vajíčko?

zuz11
9. feb 2009

Ahojte,
riesim taky problem asi ako nikto iny 😀
mam quinny spediho pouzivam ho teraz pre maleho s vanickou a pre starsiu dceru zvazujem zapika, surodenecky nechcem lebo odhadujem ze je to na kratku dobu ( potom zapika budem mat pre Alexa a spedyho po lete predam.
Ale problem je ten ze vobku chcem zapika pouzivat pre starsiu dceru v sportovej verzii ( ked pojdeme dvaja dospely samozrejme iba a na dlhsie prechadzky) a chcela by som to koli vahe a skladnosti pouzivat aj na maleho s vajickom ked pojdeme niekam do nakupneho centra len som zistila ze vajicko sa tam neda nakliknut ked je tam sportva cast a tak ma zaujima ze tie co mate zapika a uz ste ho zvliekali ze ako to ide, lebo v obchode som to videla ( ten system) len si neviem predstavit ze kolko to moze trvat zvliect a navliect 😀 😀 😀
akoze nebudem to robit kazdy den ale z casu na cas asi a ma zaujima ze ci je to myslitelne alebo mam na taku vec zabudnut uz hned 😀
uf som sa rozpisala ale snad ste ma pochopili, budem rada za kazdy postreh 😉

zuz11
autor
11. feb 2009

veronika, mam pocit ze adaptery su rovnake a ja som o tom madle iba pocula este som ich nevidela 😀

veronikahel
11. feb 2009

nie su rovnake, adaptery na speediho su obdlznikové a na zapíka okruhle...

zuz11
autor
13. feb 2009

takze dnes som volala do babymarketu a som si rezervovala posledny cierny zapik a muz sa chysta vecer pon 😉
dakujem za vsetky rady a skusenosti

veronikahel
13. feb 2009

zuz, tak prajeme veľa šťastných kilometrov!! 😎

zuz11
autor
13. feb 2009

dik 😉 inak je super len este budem musiet nacvcovat to zvliekanie 😀

zuz11
autor
13. feb 2009

ha len asi budem potrebovat lepsi popis ako dodali oni k zvleceniu, bvie mi niekto pomoct? 😀

veronikahel
14. feb 2009

tiež by som chcela vedieť odkial mam vlastne začať, lebo ešte som to neskúšala...

zuz11
autor
14. feb 2009

videla som tam tie kocecky co maju ze jednu bodku, dve a az po 4, viem ze jednotkou zacat a ze v polozlozenej polohe ale akosi mi to nejde 🤐

zuz11
autor
17. feb 2009

nikto neporadi? 🤐

denisab32
18. feb 2009

zuzi napíš mi do IP s čím máš problém, pomôžem.....

soanpe
24. feb 2009

Mám taky speediho a řešila jsem stejný problém. Co jako podvozek pod sedačku, když jedu aute k doktorce nebo na nákup a nechci tahat velký kočár. Původně jsem chtěla Zapp,ale je nestabilní,vyzkoušela jsem si ho u sestry. Napadlo mě,že když mám sedačku Maxi Cosi cabrio, takže něco musí existovat i od MC.Vyhrál to podvozek Maxi Cosi Citi a lze na něj dát i hluboká korba 😎

zucha
8. apr 2009

baby, neviete mi poradit, ako sa vobec da dat prec ta sportova cast zo zappa? Nejake video, alebo nieco, aby som to pochopila.
Dakujem

duplicka
7. feb 2010

ahojte, prosim vas ake madlo naozaj sadne na quinny zapp, dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

veronikahel
7. feb 2010

duplicka- chicco c4 - madlo

duplicka
7. feb 2010

veronika a nemas nahodou foto, ako to celkovo vyzera s madlom🙂, dakujem

srsnicka
29. nov 2010

ahojky, poradí mi, prosím, někdo, jak převlíknout toho zappa? Čím začít, co potom a čím se končí? A jak se to zase navléká zpět? Díky moc!

deyana
22. júl 2011

nezkoušela jste některá nasadit na zappa korbičku dreami? teoreticky by to mělo jít, ne? když jsou tam adaptéry na Maxi-cosi a ty stejné jsou i na korbičku (aspoň teda u speediho)

dosa
22. júl 2011

@deyana niekde v temach o quinny zapp, alebo xtra tu bol hodeny obrazok s vanickou na konstrukcii zapp. samozrejme je to mozne, ale nevyzera to bezpecne, tazisko vanicky je uplne mimo konstrukciu, takze hned ako by si pustila kocik z ruky, by sa ti prevratil nohami dopredu...

dosa
22. júl 2011
deyana
23. júl 2011

@dosa ahaa.. no je to teda ale škoda, že to neudělali nějak aby to šlo 😉 děkuji

frlka
1. aug 2011

mamicky, nepredavate nahodou niektora quinny zapp? Ak ano, prosim info do IP. Vdaka.