Kočík Quinny Zapp - výmena šporťáku za vajíčko?

zuz11
9. feb 2009

Ahojte,
riesim taky problem asi ako nikto iny 😀
mam quinny spediho pouzivam ho teraz pre maleho s vanickou a pre starsiu dceru zvazujem zapika, surodenecky nechcem lebo odhadujem ze je to na kratku dobu ( potom zapika budem mat pre Alexa a spedyho po lete predam.
Ale problem je ten ze vobku chcem zapika pouzivat pre starsiu dceru v sportovej verzii ( ked pojdeme dvaja dospely samozrejme iba a na dlhsie prechadzky) a chcela by som to koli vahe a skladnosti pouzivat aj na maleho s vajickom ked pojdeme niekam do nakupneho centra len som zistila ze vajicko sa tam neda nakliknut ked je tam sportva cast a tak ma zaujima ze tie co mate zapika a uz ste ho zvliekali ze ako to ide, lebo v obchode som to videla ( ten system) len si neviem predstavit ze kolko to moze trvat zvliect a navliect 😀 😀 😀
akoze nebudem to robit kazdy den ale z casu na cas asi a ma zaujima ze ci je to myslitelne alebo mam na taku vec zabudnut uz hned 😀
uf som sa rozpisala ale snad ste ma pochopili, budem rada za kazdy postreh 😉

veronikahel
10. feb 2009

Zuzi, tiez by ma zaujímalo ako sa to dá dať dole... prave som to pozerala a neviem ani odkial by som mala začať 😀
tiež máme speediho a od jesene aj zappika, ale chodime teraz cez zimu so speedim... asi pred dvoma tyždňami sme boli vonku so zappikom, ale strasne sa chodilo, nebol už sneh, ale tie kamienky, to bola katastrofa... zle sa s nim chodi po nerovnostiach, teda vyhrkas riadne dieta.... 😒 a na snehu si to neviem ani predstaviť, neskúšali sme... takže tvoj predaj speediho po lete by som zvážila 😉
..a ked sa nevieš rozhodnúť s ktorým kočíkom na nákup, tak chodievaj s klokankou a máš vyriešené
🙂

zuz11
autor
10. feb 2009

veronika, no nastastie mame tu relativne dobre chodniky, ved uvidim ked otestujem v lete zapika ze co to urobi a potom zvazim predaj spediho 😀
a coja viem behat s takym slonikom v klokanke za hankou asi nie je dobry napad 😀 😀 😀 radcej ostanem pri vajicku, akoze nie je problem zo spedim jedine ho vlozit a vylozit s kufra kedze mame taky debilny moc hore 🤐 takze zapp sa mi zda s tohto hladiska aj skladnejsi a aj lahsi evylozim a nalozim 😀

lenkakusi
10. feb 2009

ahojte, takze "vyzliekat" zappika nie je az taky problem, trva to mozno 5 - 10 minut, zalezi od zrucnosti... plus k tomu adapetery. Musim sa priznat mne to moc neslo, ale manzel je na quinace expert.
Zappik a vajicko je super vec, osobne mam buzz a konstrukciu zo zappa som mala vzdy v aute, super na nakupy.... Ale uprimne, neviem si predstavit, ze by ste zappa "vyzliekali" niekde pri aute napr. pri tescu. Tak jednoduche to az nie je!!!!!!!!!!!! Samozrejme zavisi, od zrucnosti a nervov... 😀 😀 😀
Osobne neodporucam. Ale nie je to vylucene!
Inak zappik nema chybu, aj teraz ho mam stale v aute (ma uz v kufri cestne miesto) z buzza mi pasuje aj fusacik, takze ked niekam cestujeme autom buzza ani neberiem. Teraz uz mam dokupeny aj kosik, ktory fakt chybal. Jedina nevyhoda je, ze sa neda polohovat. ☹
Inak celkovo so znackou Quinny maximalna spokojnost.

zuz11
autor
10. feb 2009

lenka, dik, hej ja ho nechcem vyzliekat pred tescom 😀
ked tak mozno na vikend nahodit sportak ked bude muz doma a pojdeme vsetci niekam aby si tam usadil malu, ked idem s nimi cez tyzden vonnemam sancu utlacit 2 kociky, a aj to chodime iba na ihrisko takze mi staci iba jeden kocik a Hanka uz pesky a napodobne ked pojdeme na nakup tak iba maly v autosedacke a ked tak hanka za ruku alebo v kosiku 😀

a si ma potesila s tymi minutami, ked mi ho nahodou dovoli muz kupit tak sa zo mna dufam tiez stane quinace expert

lenkakusi
10. feb 2009

zuz, ano tak to pojde, myslim ze budes urcite spokojna,
manzel si to "vyzliekanie" nacvici 😀

tilly
10. feb 2009

ja som adaptér nemala...

manefan
10. feb 2009

Ako pise Lenka, zvliekanie trva aj mne 5-10 minut, ale navliekanie, to je uz ine kafe 😉

lenkakusi
10. feb 2009

tilly akoze nemala? ked chces pouzit vajicko potrebujes adaptery. Inak nemas ako nastoknut vajicko !?

caira
10. feb 2009

teda ja zappky mela a jsem rada, ze jsem je prodala 😖 my se ani k pouzivani sportaku nedostali,pouzivali jsme to jen kvuli tomu vajicku, na nakupy atd, ale ted kdyz uz mala odrostla vajicku tak jsem ho prodala, sportak jsem nakonec ani nezacala pouzivat protoze se neda polohovat a to mi vadilo, tak jsem ho prodala.

Ale pokud ho clovek chce jen kvuli tomu vajicku tak je to ok. Me "svlekani" trvalo par minut, ale natahnout to zpatky mi zabralo alespon 15 😀

zuz11
autor
10. feb 2009

no pre Hanku ho nepotrebujem uz polohovat ale zasa na dlhsie prechadzky pre nu je to super a postaci lepsie ako ruky 😀
a co som pozerala tak vsade k tomu predavaju adaptery ale inak mam ich aj k spedimu 😀

mammina
10. feb 2009

Ahoj zuz 11, aj ja som mala pre syna Zapp a nemozem dat nan dopustit, rychle skladanie, rozkladanie, nakliknutie az na to navliekanie sportaku(to je fakt ale az tak mi to nevadilo), je maximalne spratny a pokial nechodis po snehu alebo zlych cestach je to skvely kocik. A ak chces ti aj poradim, kde ho kupis (aj ja ho mam odtial) najvýhodnejsie.

zuz11
autor
10. feb 2009

ja som ho videla v eniky za dobru cenu mas lepsi typ? 😀

veronikahel
10. feb 2009
alexandra
10. feb 2009

zuz da sa to pomerne rychlo, ked uz su drazky ´vybehane´, ale na take pravidelne zvieklanie a obliekanie sportovej verzie to podla mna nie je.. mne to trva plus minus 10 min.. a potrbebujes to robit vnutri v suchu, pretoze pri tom navliekani si musis kocik par krat natocit, polozit na bok a pod 😉

zuz11
autor
10. feb 2009

alex a ty ho pouzivas podobne ako ho ja planujem pouzivat alebo? ked ho teda prezliekas 😀
ako vravim ked tak tak ho budem doma prezliekat 😀

zuz11
autor
10. feb 2009

veronika, problem je ta predajna je v cz takze ak reklamovat tak je to dost od ruky 🤐 asi by bolo lepsie nieco v Ba a okoli 😉

tweety22
10. feb 2009

zuz, my sme mali oranzovy a zeleny zappik a zvliekanie v pohode ale navliekanie katastrofa, ja som sa s tym dost natrapila, muzovi to islo lepsie ale kazdy tyzden by sa mi to asi robit nexcelo... ale zapp je fakt super v kombinacii s autosedackou, na sportaku mi chybalo madlo, Misko je hrozne zive ditko takze vzdy z neho nejakym sposobom vyliezol obcas vypadol, hm... 😖 ale pri druhom ho xcem zase 🙂

mammina
10. feb 2009

Zuz, mam ho z jedneho obchodiku z PB, ale posielaju a vozia do celeho Slovenska a da sa s nimi aj na cene este dohodnut.Vysiel ma na 169 Euro aj s dovozom.

susy
10. feb 2009

ak mozem poradit, lebo tiez sa chystam kupit Simonkovi Zappa, tak co som pozerala a porovnavala, najlepsia cena bola na www.babymarket.sk pre mladsie mimi zvazujem Buzz, no neviem, este ma asi musia viac presviecat.

mammina
11. feb 2009

Dobre ranko.
Je to stale o 10 euro viacej, nie? Susy, aj ja som mala buzz pred zappom ale uz by som si kupila radsej Speedi, lebo sportova cast je dost malicka a nepohodlna. Ale hlboka vanicka bola super. Ak este niekde najdem, dam vam adresu tej predajne, samozrejme ak chcete.

denisab32
11. feb 2009

ahojte,

skúste si pozrieť www.libfin.cz, ak tam predajcu nenájdete, tak možno bude mať neskôr problém so servisom, keďže Libfin je oficiálny dovozca v ČR a SR.
Oficiálna doporučená cena je 210,60 Eur/6345 SK len na porovnanie cien.

mammina
11. feb 2009

Slovenskych predajcov najdete na www.libfin.sk, nie cz.

denisab32
11. feb 2009

🙂
mammina, tu sú šikovné maminky a dostanú sa tam aj cez link www.libfin.cz 😉

susy
11. feb 2009

v babymarkete Zapp 2009 je za 5995/199 eur. Myslim,ze je to najlacnejsie na Bratislavu, co predpokladám, ze zuz11 to vyhovuje.

susy
11. feb 2009

Moj uplne prvy kocik bom Speedi, ani som jeho sportovu cast neodskusala. Velke plus bola przda a ručke,no minus to polohovanie chrbatika a v tedy madlo nebolo. Inak vanicka super, vajko super.

veronikahel
11. feb 2009

tweety na zapp pasuje madlo, ktoré pasuje aj na speddiho.. chocco ct4

zuz11
autor
11. feb 2009

ale uz ma qiunny aj original madlo 😀 ja mam tiez z oho ct4 madlo uz asi rok 😀 a asi aj viac 😀
mne staci aj s kolekcie 2008 ten maju za 176 ak si dobre pametam lebo ja chcem cierny a ten je v kazdej kolekcii rovnaky

veronikahel
11. feb 2009

zuzi ma, ale to pasuje tiez na zapp??
aj my máme čierny 🙂 a objednala som si od pani z MMB cierny nánožník a košík...

zuz11
autor
11. feb 2009

veronika zapika nemam tak neviem ale podla mna by malo 😉

veronikahel
11. feb 2009

ale to original madlo sa pripina nejak na adapter, tak neviem, ked zapp ma ine adaptery... 😕