Kočík Ramatti Amber. Aký je?

mam4
22. feb 2009

ahojte maminy, ma niektora z vas takyto kocik?? konkretne ma zaujima RAMATTI AMBER, budem rada ak mi napisete vase skusenosti a postrehy...

alon111
22. feb 2009

skus vo vybave tam su rozobrane vsetky kociariky

mam4
autor
22. feb 2009

dakujem, skusim 🙂

mam4
autor
22. feb 2009

no vsetky nie, tento sa tam nespomina :(

alon111
22. feb 2009

neboj oni sa ozvu len je prave cas na varenie tak tu zatial nikto nepise 😉

alon111
22. feb 2009

alebo skus hore kde mas "hladaj"nahodit ramatti a ak je taka tema tak ti ju vyhodi.

mam4
autor
22. feb 2009

aj to som uz skusala a nic... inak by som nezakladala novu temu... ale dik...

casy30
22. feb 2009

mam4 daj siwww. mimi-kočárky.cz tam je 🙂

mam4
autor
22. feb 2009

ano nasla som ho na viacerych strankach ale nikde nepise ci sa da polohovat opierka chrbatika a chcela by som vediet aj nazor mamiciek co ho pouzivaju...

casy30
22. feb 2009

Prodám kočárek Ramatti, záruka do 02/09, minimálně ježděný. Originál pláštěnka i nánožník.Pětibodové pásy. Polohování nohou i zad.Odděládací boda, madlo i zadní kolečka.polohovací ručka. Velký nákupní košík.Přední kola s aretací. PC 5856,- NC 5000,-. Při rychlém jednání sleva nebo uhradím poštovné. Kočárek je po jednom dítěti, ale moc v něm nechtělo bývat. Brva je stále krásná nevyšisovaná.Potak je bez flíčků a děr.Foto zašlu emailem nebo MMS

Cena v KČ: 5 000, Olomouc


toto jediné som našla

casy30
22. feb 2009

hliníkový rám - prostorné lůžko - možnost zamontování hluboké korbičky - 5ti bodové bezpečnostní pásy - 5 poloh opěrky - polohovatelná rukojeť - otočné přední i zadní kola - přední kola s brzdami - malé rozměry po složení - otvírací zábrana - podnožka - koš na nákupy - fusak na nohy - folie proti dešti - váha 12,7kg - bezpečnost dítěte ve sportovním kočárku zabezpečují 5-bodové bezpečnostní pásy - možnost připevnění autosedačky MARS COMFORT za pomocí adaptérů - pumpované, ložiskové lité kola - samonastavení předních kol s možností brzdy - polohovatelná rukojeť s nastavením výšky - skládací boudička s větracími okýnky - koš na nákupy - universální fusak na nohy - fólie proti dešti KOČÁREK JE V MOC PĚKNÉM STAVU, POUŽÍVANÝ JEN JAKO DRUHÝ A TO JEN PŮL ROKU. PC 5600KČ. KUPOVANÝ V CHICCO PRODEJNĚ. JE POHODLNÝ A BEZVA SE SNÍM JEZDÍ, JE VELICE STABILNÍ.
Adresa inzerátu: http://www.sbazar.cz/:-o2328845.html
Inzerce z 15.2.2009, KOSTELEC NAD ORLICÍ (Královéhradecký kraj), Použité zboží, Nabídka, dopravu platí Kupující, Hotově při převzetí 2 900 Kč
DENY .

a ešte toto 🙂

mam4
autor
22. feb 2009

a nasli ste to na tej stranke co ste uz pisali?? skusim tam mrknut este raz, dakujem

casy30
22. feb 2009

nie...dala som do vyhľadávača googl.sk slovo ramatti a našlo mi to aj tieto české inzeráty...tam jedine je popísaný.. v obchodoch sa píše o ňom to isté-nič doležité 😉 😉

casy30
22. feb 2009

pardon. google.sk

mam4
autor
22. feb 2009

ja som podrobnejsi popis o nom hladala uz na milion strankach ale vsade poise to iste konkretne ma zaujima ramatti amber,boli sme ho aj pozriet v obchode no na to polohovanie chrbatika sme uplne zabudli 🙂 a chceli by sme ho tento tyzden aj kupit...

annon
22. feb 2009

mam4 myslíš tento? http://www.mojebabatko.sk/product_info.php?prod...

Tak podľa toho sa mi zdá, že je to len jedna vanička z ktorej spravíš dvíhnutím športiak, čiže sa musí dať do kolmej polohy, keďže športiak robíš z vaničky

mam4
autor
23. feb 2009

ano annon presne ten, ale uz mi odpisali na mail takze sa da polohovat 🙂) tento tyzden ho ideme kupit a dufam ze zase nebudem lutovat 🙂) ale taky s ktorym by som bola na 100% spokojna asi nevyrobili 🙂)

luciar79
23. feb 2009

Podľa mňa je podozrivo laciný....aby takú cenu dosiahli niekde museli ušetriť...

mam4
autor
23. feb 2009

no podla mna usetrili na tej vanicke ktora sa po vybrati vlozky stane sportovou na sedenie, v obchode sa s nim dobre manevrovalo a da sa otocik v smere aj proti smeru jazdy a 2 kolesa su velke nafukovacie takze s nim mozme kuldne aj do prirody a k rodicom na dedinu, no ale az jazdenim uvidime ci nezacne vrzgat alebo nieco vypadavat 🙂)) ale v lete asi aj tak budeme riesit dalsi, lebo maly uz bude mat rok a to mu postaci nejaky malinky golfacik...

kiwi82
19. okt 2010

@mam4 dobry vecer, chcem sa prosim opytat, ci ste nakoniec kupili ten kociar ramatti a ako ste s nim boli spokojni. dakujem

mam4
autor
20. okt 2010

@kiwi82 ahoj, sklamem vas ale nie, nekupili, nakoniec sme kupili bebe confort a s tym sme spokojny 🙂

kiwi82
20. okt 2010

@mam4 no my mame uz treti kociar a nie sme spokojni. hladame nieco co je vhodnene na nase rozbite cesty. aby to bolo riadne odpruzene.

mam4
autor
21. okt 2010

@kiwi82 aj my mame 3 🙂 a na rozbite cesty a tereny bol najlepsi klasicky polsky tank, stale ho mame u starych rodicov na zahrade... teraz ich robia uz ovela krajsie aj s otacacimi kolesami a lepsie poskladatelne do auta, takze ja by som sla do takehoto kocika, ak potrebujete dobre odpruzeny a neznicitelny 🙂 take popularne su napr. bexa alebo bolder