Kočík Riko Nano Flower Collection

22mariana22
1. apr 2014

Babenky prosim vas ma niektora skusenosti s tymto kocikom? Nahodou som ho nasla na nete a moc sa mi paci. Nieje vanicka a sportova cast nejaka mala? Kedze som ho nazivo este nevidela neviem aky asi je 😉 dikes

siu04
5. máj 2016

@holubienka7 presne tak.vanicka je taka dokonala,ze ked sme presli na sportak,bola som trosku sklamana.hlavne ten nanoznik sa blbo pripina.ale vanicka je uplny top.uz len koli nej sa ten kocik oplati kupit.ale aj sportak je v pohode,len ako pisete aj vy,tak aj ja mam k nemu nejake vyhrady.no ako celok som s kocikom spokojna.

@danka1608 podla mna nebudete lutovat.nam ine dievcata tu vanicku velmi zavideli,hlavne v zime.co je podla mna najdolezitejsie 🙂 ale samozrejme aj v lete super posluzi.ja mam dokonca cierny kocik a biele kvietky.a v lete som bola tiez velmi spokojna.

vronika1610
5. aug 2016

@cikcak dobry den.ako ste prosim doteraz spokojna/nedpokojna s kocikom?...dakujem

8291
5. aug 2016

@vronika1610 malá má. Dva roky a šporťak stále používané aj keď,teda mam ho na chalupe,lebo je pravda ze je nespratný v tom zmysle,ze ja veľa jazdim autom,prekladam z kufra,vlacim v bytovke po schodoch,tak som si kúpila do mesta valco snap4 váži len 6,2kg.no a športak z roka pouzivam na chalupe a stále je plne vyuzity,lebo od mája som takmer stále tam.Aj zajtra sa chystam😁,zamna spokojnosť,odkladam pre druhé bábo,dufam,ze bude😁

kaime
9. aug 2016

@162013 ahoj chcem sa ta opytat tiez si chcem kupit ten kociar a chcela by som vediet kide maju v PO predajnu??mozes mi prosim povedat.dakujem vopred

denula58
1. jan 2017

Prosim vas v akej predajni zozeniem riko flower pink?

dankolia
13. feb 2017

Maminky nieje ta sportova cast pre dietatko mala alebo to sa mi len zda nemam si ho kde obzriet nazivo nakolko ho u nas nemaju dakujem

dankolia
12. mar 2017

@veronikakresilova dobry den ste spokojna s tym kociarikom aj z farbov? Uvazujem nad takym istym no neviem aky je v reali 🙂

veronikakresilova
13. mar 2017

@dankolia dobry den, ja som spokojna, necham si ho aj pre druhe dieta ked bude. Ale ja som velmi vela nekocikovala.

fia232
29. jún 2017

Ženy poraďte mi,kupila som kocik Nano Riko a vanicka sa hybe dopredu dozadu...ale pritom adaptery sa vôbec nehybu su pevne...mate to aj vy?
Citala som aj na strankach ze ma funkciu kolísky s možnosťou fixacie ale na tu fixaciu neviem prísť...pleeease pomoc

denula58
27. júl 2017

@fia232 dobry den...prosim vas ked pridete na tu fixaciu dajte aj mne vediet tiez netusim ako by sa to dalo zpevnit...dakujem

fia232
27. júl 2017

@denula58 no zatiaľ som neprišla nato..aj vam sa tak vanicka hýbe?

denula58
28. júl 2017

@fia232 ano ano kolise sa a myslela som si ze to je take rozhekane az kym som necitala vas prispevok

fia232
28. júl 2017

Kočík máte čisto novy alebo z druhej ruky?no ja som myslela že tiež.je rozhegany kym.som nenašla popis k nemu ze ma aj možnosť kolísky a ze sa da fixovat...ale ako som neprisla nato...aj videa na youtube som pozerala a nic...

denula58
9. aug 2017

@fia232 kocikm mam z druhej ruky 😊

riskoeliska
17. aug 2017

Nepredáva niekto nano Riko flower?

minka2206
27. nov 2017

Ahojte, ponúkam na predaj trojkombináciu Riko Nano Flower, v prípade záujmu ma kontaktujte 🙂