Kočík SLAPI a SMARTI

barbaras
28. apr 2009

Máte niekto tieto kočíky? Ako ste s nimi spokojné? Neviem sa rozhodnúť medzi týmito dvomi.

marika6
28. apr 2009

ja som sa len kdesi dočítala že tie kočíky vôbec nie sú odpružené , takže asi strašne tvrdé a ťažko ovladatelné, dúfam že myslíme tie isté

nikol_79
29. apr 2009

ahoj, ja mám Smarti, a som s ním spokojná. Vybrala som si červený hoci mám chlapčeka lebo sa mi tá farba veľmi páčila je kombinovaná s čiernou a vyzerá perfektne 🙂 Pre kočík som si bola osobne takže som videla aj slapi a sú v podstate rovnaké myslím veľkosťou, len typ konštrukcie majú iný. Neviem či je odpružený to ako zistím? ale nezdá sa mi ani tvrdý, je to normálny golfový kočík, Len ma mrzí že ten môj nemá ešte polohovanie nôh, keď mi malý zaspí nožičky mu vysia a bolo by lepšie ich dvihnúť do vodorovnej polohy ale na občasné spanie je super. Mala som pred tým babydesign magic 4 je to skoro to isté, len pri tom magic mi vadilo, že zadná časť konštrukcie nebola spojená takže som vždy čakala kedy sa to zlomí, s týmto som spokojná 😉

barbaras
autor
29. apr 2009

Nikol; a kde si kupovala ten kočík? Ak smiem vedieť...

nikol_79
29. apr 2009

barbaras máš IP

barbaras
autor
29. apr 2009

nikol; ďakujem

majkokova
16. feb 2010

Dobrý deň, barbaras, chcela by som vedieť či ste nakoniec kúpili ten slapi kočík, a či ste s ním spokojná? Aj ja by som ho chcela ale neviem si utvoriť názor, keďže nemám podklady a ani som ho naživo nevidela... Mery

mcoya
14. mar 2010

ahojte ja mam kocik slapi.
Mame ho od augusta a pouzivali sme ho len cez leto na kratsie prechadzky, lebo este mame aj velky Cam, co je super. S kocikom slapi som spokojna, ocenujem hlavne to, ze sa da sklopit aj cast na nozicky, cize babatko sa tam krasne vyspinka. Aleaaa pokazilo sa nam tam predne koliecko, no pokazilo, zacalo sa tocit ovela menej ako to druhe, takze sa s nim trosku horsie manipuluje, ale manzel to poriadne vycistil a premazal a trosku to pomohlo. Cez zimu sme kocik nepouzivali a teraz ho chceme znovu pouzivat a zistili sme, ze sa tam zlomila taka tycka, co drzi striesku v mieste prevrtania srobiku a zacal sa trhat igelit na strieske. Takze som velmi sklamana a neviem, co s tym. Skusim to dat na reklamaciu, tak som zvedava ako dopadneme. Je mi to luto, lebo naozaj je kocik velmi pekny a prakticky.

jandu
25. mar 2010

Ahojte,
ma este niekto kocik slapi?Ake mate snim skusenosti?

andiju
29. mar 2010

Ahojte, Tie ktoré už máte tento kocik,nevadí vám tá strieška? Myslím to okienko na strieške.

katavinka
30. mar 2010

Ahojte;

my sme mali tento kočík veľmi krátko, nakoľko je vysoko položená sedačka a malý by mal čoskoro hlavičku až po striešku, tak sme ho predali. Manipulácia v teréne nič moc, aj materiál nebol najlepší, inak to okienko nám nevadilo vôbec.

lenka1109
9. jún 2010

Tak mi ho pouzivame dennodenne . Spavame v nom cez den a velakrat sa uspavame aj v noci. Podla nas je slapi uzasny kociar. Manipulacia je velmi lahka,je prakticky a rychlo zlozitelny .No my sme s nim nad mieru spokojny.

annie13
15. jún 2010

babenky nemate niektora na predaj slapi ruzovocierny??

adri2211
18. feb 2011

ahojte baby,neviete ci kocik slapi sa dava do polohy lahu cela sedacia cast alebo len opierka chrbta???? mockrat dakujem

e_kociky
18. feb 2011

@adri2211 opierka ide dole samostatne, nenakláňa sa celá sedačka, ide do úplného ľahu 😉

nfedorova
17. mar 2011

@e_kociky zmestí sa do kočíka slapi aj dieťa napr. dvojročná - popríde aké sú rozmery sedacej časti? bola by som vďačná za odpoveď 🙂

e_kociky
21. mar 2011

@nfedorova pre dvojročné dieťa tento kočík už vhodný nie je. Sedačka je síce dosť priestranná ale strieška na kočíku je veľmi nízko a dvojročné dieťa bude mať striešku na hlave ☹

nataliasarron
4. máj 2012

Ahojte kocky, vedeli by ste mi prosím niektorá z Vás zmerat vysku od sedacej casti po tu striesku? dakujeeeem 😵

rora
7. sep 2012

Prosim vas kolko cm ma chrbtova opierka?? Vdaka 🙂