Kočík Sojan comfort x5. Máte s ním skúsenosť?

evinka1232
22. máj 2009

Ahojte baby, máte tu niektorá skúsenosti s kočíkmi Sojan Comfort x5?

evinka1232
autor
25. máj 2009

Nikto nič?? 😒

niki0121
26. máj 2009

Škoda, že niekto nič aj mne sa ten kočík páči a uvažovala som o kúpe.

jankohrasko
10. jún 2009

Aj mne sa paci, lenze my sme z Ba :(

evinka1232
autor
13. jún 2009

no baby, kočík už máme doma...poviem vám, za málo peňazí, veľa muziky...vanička, športová časť, autosedačka...má nafukovacie kolesá, odpružené, dajú sa zaaretovať..autosedačku je možné prichytiť na kočík..má to sieťku..prenosnú tašku..je super...síce je to poľský výrobca, čo sme nechceli..ale čo sme pozerali kočíky, tak ma prekvapilo, že skoro všetko je dovoz z poľska a zdali sa mi byť také nestabilné...a to sme boli pozerať kočík v pekne drahom obchode..tento vyrábajú pre nemcov...kočík sme si boli osobne pozrieť,ja som si pozerala kočík po estetickej stránke,manžel po technickej...a teda schválil mi ho 😉 my sme veľa peňazí do toho nechceli vraziť,nakoľko z kočíka bábo aj tak rýchlo vyrastie, radšej investujem do šmýkaliek a preliezok... vyšiel nás 285 €
pokiaľ chcete kontakt na pani u ktorej sme to kupovali , rada poskytnem..

kwetinnka
15. jún 2009

evinka keby si bola taka zlata,mohla by si ho poskytnut:o) dakujem

danu
6. aug 2009

ppaya • 16. mar 2009 o 12:36
Ahoj,
nemáte náhodou někdo některý z typů těchto kočárků?? 😨
Příp. jak jste s ním spokojené nebo nespokojené?
Byla jsem rozhodnutá pro Dorjan Danny sport 2009, ale tyhle kočárky mají viditelně větší hlubokou korbu, což bych já ocenila, protože rodit budu v červnu, tak aby se mi tam ještě v zimě vešlo mimčo i s fusakem.
Předem díky za odpovědi.
😉

radys22 • 23. mar 2009 o 11:29
ahoj,
sojan x5 nám byl předveden přímo v obchodě, maji spoustu pěkných barev, ze kterých se dá vybrat. Korbička je opravdu hodně velká. Nejprve jsme také byli rozhodnuti pro danny sport nebo coletto austin, ale tenhle zatím vede. Je i docela slušně odpružený a má velká nafukovací kola. Danny sport, když si ho pořádně prohlédneš v reálu, tak je taková nepovedená napodobeni x-landeru. Nejspíš do něj půjdem, je to ale dilema 😖 co??

veronikka14 • 27tt • Dnes o 10:07
Ahoj, tak koukám, že jsme na tom stejně. Nejdřív jsme byli rozhodnuti pro Danny sport, ale teď nevím. Sojan X5 má větší korbu. Hledám všemožně nějaké názory na SOJAN X5, ale nemůžu nikde nic najít. Proto prosím, jestli máte s touto značkou někdo nějaké zkušenosti - podělte se. Díky moooc. 🙂

ppaya
18. sep 2009

Ahojky,
tak přispívám svou troškou do mlýna 😉 Nakonec jsme koupili SOJAN COMFORT SK, oproti typu X5 má odvětrávací síťku v boudičce, větší a nafukovací kola ale zase nemá výškově stavitelnou rukojeť. Zatím s ním jezdíme 3 měsíce a jsme spokojeni. Já oceňuji třeba i veeelllliiiiiiký nákupní košík 😉
Tento kočárek je opravdu větší než danny sport. Jestli se mi v zimě dcera vejde i s fusakem do hluboké korby však je pro mě zatím ve hvězdách, protože už teď má 66 cm 😝