Kočík športiak a električka. Ako si poradiť s nastupovaním?

mataaaaa
29. apr 2009

chcem sa spytat, taku normalnu" nenormalnu" otazku. ako by som mala nastupit do elektricky ci autobuu so sportovym kocikom, koremu sa neda preklopit rucka???

mywiel
29. apr 2009

Velmi nechapem otazku o tej rucke? No poprosit niekoho nech ti kocik zdvihne a pomoze ti nastupit, prip. povedat vodicovi vpredu, nech ti pomoze...? 😕 😅 Neviem ci som ti pomohla? 😅

andula999
7. máj 2009

po skusenostiach a ochote ludi v dnesnej dobe som odkazana si pomahat s kocikom sama,uz som si aj zvykla,je to tazke ale da sa. vsetko sa da. aj ked niekedy mi to da riadne zabrat. bohuzial mi nic ine neostava. mna ked niekto o takuto sluzbu poziadal,nikdy som neodmietla. kazdy clovek je iny,su aj ochotny,vsimavy ludia,ale aj taki ktori sa tvaria,ze nevidia,ako sa s tym kocikom namahate a este vas aj predbiehaju,aby im nahodou elektricka neusla. dnesna doba stoji za....

bambusko
7. máj 2009

na cestovanie hromadnou dopravou je naj satka alebo ergonomicky nosic 😉 casto chodim busom

bibula
8. máj 2009

vcera bolo nieco take v telke,ze ako ulahcit mamickam na materskej aspon cestovanie autobusom,tak ja som tiez ken pokyvkovala hlavou,nakolko maleho som mala v buse kocikom asi 2x a potom uz len na rukach...no kveci...a moj drahy,ze mhd nie je na kociky urcena,kkociky su na prechadzky po vonku....hmmmm 😒 😉 😅