Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
6. jan 2012

@taminameiki este ti dam jedneho chrobacika do hlavy, nech mas co robit cely tyzden 😀 😀 😀 http://www.ebay.de/

jessicax
6. jan 2012

@mycats aj ja uz vacsinou kupujem z netu, clovek si rychlo zvykne, ze nemusi nikam chodit a vsetko mu donesu az domov 🙂 A s dvomi detmi je to tiez fuska nakupovat, idealne je ked dam maleho do manducy a malu do kocika a mam klud 😅

mycats
6. jan 2012

@jessicax mne ked maly zaspi, tak nastartujem notebook a hor sa nakupovat. je to fakt super, ze v klude si popozeram, vyberiem 😀 😀 😀 uz mam prax aj v znackach a vo velkostiach aj bez skusania a vydenia.
neviem si to uz ani bez mmb a tu mk ani predstavit 😀 😀

taminameiki
6. jan 2012

@mycats pozerala som tu moju prebalovaciu tasku a neda sa to pripnut na tyc, ach velka skoda na mmb som nenasla no skoda budem cakat ako sup kym sa tam nieco neobjavi 🙂

jessicax
6. jan 2012

@mycats 😀 😀 😀

taminameiki
6. jan 2012

@mycats no to dobre poznam ja s malim nemozem ist nakupovat max tak nieco do chladnicky a aj to musim rychlo rychlo, lebo on nema rad ked stojime na jednom mieste trosku dlhsie no musim sa aj ja naucit cez internet nakupovat je to pohodlnejsie len u mna je trosku problem s tym ze zijem v rakusku neviem ci by mi to poslali aj sem ale inak kamosku mam z ba a to je odomna len kusok 🙂

mycats
6. jan 2012

@taminameiki aj ked teraz uz beha dost vela stokkacikov, este do nedavna ich bolo malo. takze musis denne kontrolovat, doslovne a hladat. ja som moju nasla po mesiaci hladania 😀
videla som ciernu, oranzovu a aj tyrkysku. ale beige je malo.
tych starsich modelov je dost vela, urcite sa nejaka objavi.
starsie tasky tam mali taku gumicku a tie novsie maju normalne akoby pas. cvaknem tu moju a uvidis 😀
alebo neuvazujes o nejakom sete??? ja mam tasticku uchytenu na rucke a vyhovuje mi to.

mycats
6. jan 2012

@taminameiki 😀 😀 to mam aj ja. nevydrzi ani 5s ked zastanem, tak lietam ako na metle a polku nakupu zabudnem 😀 😀
tak mozno by ti aj poslali, ale postovne by nebolo male a potom by sa ti to predrazovalo. ak by sa dalo, tak SK adresa je idealna. ja som postovne z nemacka platila 20e, napriklad a tom tam bol len ten fusak co mam.
takze nakupy cez hranice si treba zvazit. ale napr. cesky poslu tak za 4-5eur, zalezi ake je to tazke.

mycats
6. jan 2012

@jessicax a vies ake jedy ma chytaju ked dobehnem a MK vypisuje, ze stranka je nedostupna 😀 😀 😀
tak ja mam hodinku na nakupy a oni su nedostupniiiiii

jessicax
6. jan 2012

@mycats to potesi 🙂 ale aspon si usetrila 😀 😀

mycats
6. jan 2012

Baby, a to novy summer kit nema ani tasticku??? Ja som v sete mala aj tasticku, daznik a aj termo obal na flasku. A na fotkach od summer kitu nie je nic take

taminameiki
6. jan 2012

@mycats jej super aspon mam co po veceroch pozerat, no chcela by som aj niaky set ale ked mne sa tak paci ten tvoj, som z neho mimo kazdy den si pozeram tie fotky, jaj to je cele komlikovane tolko doplnkov a ja mam potom stoho len hlavu a to mam kocik len druhy den, ved ty uz musis byt s toho na nervy lebo mas kocik dlhsie 😀 . a ozaj ked ides po dedine ako sa sprava kocik myslim pocujes nieco ze sem tam klapne? mne sa dnes zdalo ako keby sa prave koliesko o nieco suchalo ale ked som sa pozrela tak sa nemalo oco bol to taky divny zvuk ale iba taky tichucky.

jessicax
6. jan 2012

@mycats nie nema. Ja som chcela kupit ten summer kit blue ale sklamalo ma, ze ma tie boky zo striesky priesvitne a len z takej sietky, cize by tade svietilo aj slnko ale hlavne fukalo, ja som ho chcela aj na jar a jesen ale toto bolo cisto len na leto tak som ho ani nekupila. Ale tie novsie maju uz tusim striesku celu z latky len tam sa mi nepacila pre chlapca ziadna farba

taminameiki
6. jan 2012

@mycats och mala som kupit kocik radsej na slovensku ale mozno si to len nahovaram ja uz neviem uz mi pomalinky prepina s kociku.

huterika
6. jan 2012

baby takze ktory konkretny model odporucate? ;) ja si neviem vybrat kedze maly sa narodi v aprili tak akt typ by ste mi odporucili?

hajanka
7. jan 2012

@huterika Stokke ma typ iba jeden a tym je Xplory, uz len zalezi ci chces kupit novy model alebo starsi. Urcite odporucam novy, ma oproti starsiemu rozne vylepsenia.

mycats
7. jan 2012

@taminameiki 😀 😀 tak ja mam tiez hlavu ako melon obcas, by som kupila aj neviem co, ale limituje ma to, ze je to starsia verzia a doplnky sa predavaju len nove.
podla mna by ti nemalo pukat nic, ved ten moj uz ma nejaky ten tyzden za sebou a nic mi nepuka.
jeden cas mi blblo koliesko, ale tak u mna to bude opotrebovanim, uz aj 8 robilo 😀 😀
proste musim kupit nove.
na tvojom mieste by som sla do obchodu, kde si ho kupila, poriadne ho tam vyskusala a uvidis co ti na to povedia oni. mozno ho len treba zabehat. ma 2r. zaruku, tak keby nieco vyriesis to aj neskor 🙂 nic sa nedeje.

mycats
7. jan 2012

@jessicax katastrofaa!!! no nakoniec som este rada, ze som si toho mojho stareho tatosika aj nechala 😀 😀 😀
ja som videla, ze urobili priesvitnu tu striesku. zase na leto to moze byt super, ze to prefukne vietor, len to slnko bude tomu babatku svietit do oci.
musime pockat na nove sety, inak to nevidim 😀

mycats
7. jan 2012

@taminameiki ale prosim ta, to je uplne jedno kde by si ho kupila 😀 😀 vyrobca je jeden a vsetci ho objednavaju od neho. pockaj na nove sety, tento rok urcite nieco bude a potom si vyberies.
nuz, stary set je kraaasny. skoda, ze zmenili design sedacky. ale tento starsi design je tusim este od r. 2003, takze uz bol mozno aj najvyssi cas vylepsit niektore veci.
mne sice neodnimatelne madlo nevadi, resp. srobovacie, ale urcite niekomu vadi. dlzku noziciek nastavim raz a tak mi je jedno ci jednou alebo oboma rukami a inak je to to iste. sedadlo a stieska je ina, podla mna lepsia.
takze nemas co lutovat 😀 😀

mycats
7. jan 2012

Zmenit to co bolo 10 rokov super, to nebola lahka uloha!

kilian
7. jan 2012

tie minulorocne letny sety uz nemali tu sietku na bokoch.asi dosli nato,ze je to neprakticke....som zvedava na tuto kolekciu kitov.
@taminameiki kde si kupovala lutz alebo gutwein?

inac tu prebalovaciu tasku fakt nedomysleli,ked mi mala sedi,neviem sa k nej vobec dostat,musim ju dat na lezato...a pri brzde mi to tiez dost zavadza......
@jessicax krasna namornicka podlozka 😵

mycats
7. jan 2012

@kilian @taminameiki - ta starsia je taka pevna a da sa uchytit hore pod rucku, nastastie. ja som rada, ze ju mam a ked som pozerala tu novu, tak som sa rozhodla, ze kupim radsej tu starsiu. 😀 😀
musime napisat stokke o krok spat s taskou 😀 😀

kilian
7. jan 2012

@mycats ja viem,mala som taku tasku-modru,predala som ju za par supiek,myslim,ze 12 € a teraz ju vidim v bazari... 😠 😠

taminameiki
7. jan 2012

@kilian ahoj ja som kupovala v gutwein docitala som sa ze je to fajn obchod a prijemny presonal vsteko mi vysvetlili aj viac krat kym som to nepochopila a su tam celkom fajn zlavy ked mas baby point kartu, 🙂

kilian
7. jan 2012

@taminameiki tak potom coho sa bojis,kludne tam nabehni v pondelok a opytaj sa nato....poznam ten obchod dobre...

taminameiki
7. jan 2012

@mycats no s tou taskou to je fakt nedomyslene ked chces kocik sklopit ale chce to asi len prax, dugam ze budem mat stastie a na niakom bazariku tasku najdem moc sa mi paci a skusim sa opytat v obchode ci by sa nahohodou nedala objednat. 🙂 tak uz ideme startovat nas koc a ideme do niakeho obchodu.

taminameiki
7. jan 2012

@kilian chcela som tam ist dnes ale skusim kocik zabehat a pondelok im poviem co vsetko sa mi nezda aby ma uistili ci to tak ma byt alebo nie 🙂

kilian
7. jan 2012

@taminameiki no dnes by si to tak ci tak nestihla.dnes je len do 12 otvorene.mas dobre nacvaknutu tu sedacku ?

klarawerder
7. jan 2012

Holky, je normalni, ze kocarek po nejakem nerovnem povrchu (treba kostky) tak nejak hrka?? Ne teda nejak moc, ale trochu ano...Mam malou jeste v hluboke korbicce...je to tim,ze je kocarek zatim malo zatizeny? Nebo mam hledat jinou pricinu? Diky za odpoved 🙂 (vcera jsme byly poprve venku s novym Stokkacem...mala spala jak dudek a ja se nesla jak kralovna 😀 😀 😀...takze spokojenost velika...ten kocar vazne jede skoro sam ) 😉

mycats
7. jan 2012

@kilian - tak moja stala 50e, ale pani ju mala len 2x vonku a prisla uplne ako nova. 12e je velmi malo.