Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
7. jan 2012

@taminameiki - jj, skus sa spytat. ak nahodou nie, tak treba obzerat bazariky a pockat kym sa nejaka neobjavi.

kilian
7. jan 2012

kocky musim sa pochvalit...kupila som si dnes novu hracku......do zbierky...... 😵 😵

e.l.i.e.n.k.a
7. jan 2012

vnhfvhfvngfggfhgfgffgfg gfgdcb dgtr

mycats
7. jan 2012

@taminameiki - tak treba skusit ci sa neda objednat. ja ked som kupovala moju, tak som nevedela, ze takto vedia doobjednat. pokukala som tu novu a skonstatovala, ze nechcem 😀 😀 a potom som nasla tuto, ktoru mam, hned som po nej skocila a som spokojna 😀 😀
ale zvazovala som aj cienu, ze by to bolo v pohode, keby som nenasla presne tuto farbu.

mycats
7. jan 2012

@kilian uz je doma nove bgb???

kilian
7. jan 2012

@mycats bingo!!!!! a je nadherny!!!!!mam ho odfoteny,ale neide mi pridat fotky uz zase....

mycats
7. jan 2012

@kilian - tak snad sa ti podari, ja som straaasne zvedava. takze stokke ma uz novu panicku, ze?

kilian
7. jan 2012

@mycats nie,aj ten mam 😀 😀 nemohla som sa ho vzdat,mozno po zime...

roksana
7. jan 2012

Ja osobne ten kocik nemam, ale ma ho kamaratka s ktorou sa stretavam denne, je s nim velmi spokojna a vsetci ktorych poznam a maju ho tak su spokojni, nemas nad cim rozmyslat.

mycats
7. jan 2012

@kilian 😀 😀 😀 nie je to jednoduche sa ho vzdat, to poznam

taminameiki
7. jan 2012

@kilian myslim si ze hej na oboch stanach je zelena, dnes to uz bolo lepsie

lodgermaniacka
8. jan 2012

@desinka10 krasa 😵 😵 😵 😵 😵

huterika
8. jan 2012

baby a vy mate aj akoze tu sportovu cast + vanicku a este ste si dokupovali aj autosedacku od Stokke? alebo sa da dokupit do auta autosedacka resp. myslim vajicko aj inej znacky ako je stokke? ta vanicka sa asi neda pripevnit nejako do auta vsak? je potrebne asi dokupit ozaj autosedacku ci sa mylim? nevyznam sa v tom este 😉

kkristin
8. jan 2012

Musim pridat svoj nazor. Myslim si, ze tento kocik je len imidzova zalezitost. nieje ani len odpruzeny!!!! je to cisto kocik do nakupneho centra...pani v obchode, ktora predava kociky v Rakusku uz 20 rokov povedala, ze je to cisto imodzovka /takze len potvrdila moj nazor/. Najprv sa mi velmi pacil, ma krasnu vybavu, super vyzera ale myslim ze sa chodi len pre mamicky ktore travia cas v nakupnych centrach. Je nepouzitelny na aj na kocky v cetre mesta, kde babo nadhazuje ako sialene.....bugaboo oproti tomu je niekde uplne inde...aj ked vyzorovo nieje taky pekny.

kilian
8. jan 2012

@kkristin neviem ,ci sa niekto pytal na tvoj nazor.zaujimave je,ze predavacky v rakusku odporucaju tento kocik.a prave preto ho ma aj tak vela ludi v rakusku...nieje odpruzeny,ale sedacka sa kolise pri jazde.....ale ked si ho nevyskusala,tak ci tak budes tvrdit svoje.ten kto ho vyskusal,vie ze je naj!!!!
a okrem toho mam stokke tiez a mam aj bugaboo a obidva su super.a ani nahodou nechodim do nakupnych stredisk......

lodgermaniacka
8. jan 2012

@kkristin ja som s nim bola v meste na kockach a bez jedineho problemu, netriasol sa viac ako bugaboo, ktory som mala tiež 😉 ale ano, maš pravdu, mamičky ktore si ho kupia chodia s detmi len do nakupnych centier 😉 😀 😀 😀 😀 😀 najlepšie je písať o kočíku, ktory som v živote nemala!!! skôr ti ho manžel nedovolil 😎

kilian
8. jan 2012

@lodgermaniacka @kkristin nemam nic ine na praci,len chodit do nakupnych stredisk....najprv by som musela nejake pohladat 😀 😀 nasla sa zase expertka....

mycats
8. jan 2012

😀 😀 - aj tak je naj, tak co 😀 myslim si, ze kazda mamicka ma rada iny kocik, no a my tu milujeme stokke!!!

lodgermaniacka
8. jan 2012

@kilian ja som to myslela ironicky s tými nakupnymi centrami 😉

lodgermaniacka
8. jan 2012

ja sa nebudem hrať na chrumkavu, chodim aj do nakupnych centier a? čo je na tom??? ale som aj na ihriskach, v parkoch, teraz sme prišli z lyžovačky, chodime niekolko krat v roku k moru...netuším načo je dobre rýpať

bebemaly
8. jan 2012

@huterika ahoj, vanička sa nedá pripevniť do auta ako autosedačka, a nemusíš kupovať autosedačku stokke, dá sa kúpiť adaptér k rôznym autosedačkám, napr. maxicosi 🙂

yashmin
8. jan 2012

@kkristin kazdej sa paci nieco ine jednej stokke a dalsej bugaboo naco tu pisat ze tie co maju stokke chodia iba do obch.centier...a ty s tym bugaboo chodis kam?ja aj do obchodnych centier... 😀

kilian
8. jan 2012

@lodgermaniacka vsak ja viem... 😉

bebemaly
8. jan 2012

@yashmin 🙂 rýpnuť si chcela..ono do obchodných centier sa dá chodiť aj s poľskými kočíkmi 😀

yashmin
8. jan 2012

@bebemaly nechcela som rypnut ja som len napisala ze ja chodim s bugaboo aj do obch.centier. a nemusim mat stokke.. 😀

bebemaly
8. jan 2012

@yashmin nie ty, ale kkristin si chcela rýpnuť 😉 však keď nechcem tak nemám ani stokke, ani bgb 🙂 a ani do obchodných centier nechodím 🙂

kkristin
8. jan 2012

baby ja som hovorila svoj nazor...tu trapnu poznamku na manzela /ze mi ho nechcel kupit/nato nieje co povedat....nebudem komentovat primitivne urazky ked sa clovek vyjadruje, ja som len prezentovala svoj nazor na rodiel od inych kocikov ktore som skusila.........mam bugaboo a mountain buggy, a myslim si ze bugaboo je oproti stokke uplne inde, aj ked vyzorovo je naozaj krajsi stokke.....a pani v Dohnale /Wien/mi prezentovala svoj nazor...asi vie co hovori....a ani skusala som ho, porovnavala, a myslim ze rozdiel je citelny.....a povedala som ze stokke je len do terenu obchodnych cetier a za tym si stojim...ale vidim ze trafena hus zagaga 🙂))) ja nemam nic proti obchodnym cetram, neviem preco sa vas to tak donklo, ale preco asi viete vy....nechapem, naco tu mate diskusia, ked nieste schopne priat nazor niekoho bez toho aby ste sa tu na neho hufne nepustili.....diskusia je o vyjadrovani nazoru, nikoho som neutazala, prezentovala som svoje zistenie.....

kahunka
8. jan 2012

je to ako barova stolicka 🙂

kkristin
8. jan 2012

taktiez neslo o rypanie, ak chapete vyjadrovanie nazorov ako rypanie tak potom je problem bohuzial na druhej strane ako tej mojej.....ako som vyssie spomenula diskusia je o vyjadrovanie nazorov.
Nepochybne su aj plusy tohto kocika /ako to ze je vysoky a pekny, a ma kopec vybavy/ ale myslim si ze je jednosmerny...som tu nova, ale asi to tu je len o tom, aby ste si tu pochlebovali, alebo o tom, aby som tu vyhadrila osobnu skusenost???
prajem pekny vecer damy......