Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
9. jan 2012

@hajanka ja chcem straaasne filajovy - ako sa hovori 😀 😀 pomoooc

mycats
9. jan 2012

upesnost, som asi opreklepovatela 😀 😀 uspesnost tam mala byt 😀 😀

hajanka
9. jan 2012

@luciag3 a este tu par fotiek prve dve z rovnakeho obdobia 4 a pol, na tej v klobuciku mala mat o 2 dni 5 mesiacov, na tej s flasou ma 5 a pol.

mycats
9. jan 2012

@hajanka Na spapkanie 🙂 🙂

hajanka
9. jan 2012

@luciag3 som zabudla prilozit tu fotku s klobucikom kde ma skoro 5m
mam vela fotiek, ale musela by som riadne prehrabat sa cez ne 😀
PS: ono je to skoro vsetko fotene zhora, tak sa moze zdat, ze mala tam sedi, ale to je len ocny klam, je v pololahu.

hajanka
9. jan 2012

@mycats dakujeme! 🙂

mycats
9. jan 2012

@hajanka - teraz ma napadlo ako vidim tu deku. aka je?? neviem ci ju kupit, pretoze ja mam taku kraaasnu zltu, taku chlpatu a mam ju strasne rada. tak neviem ci ist do nej alebo nie, ci by sa mi nehodila viac ku kociku takato 😀

lenocka23
9. jan 2012

@hajanka jeeeeeej, nadhera.... tiez by som ho hned brala... 😉 😀

hajanka
9. jan 2012

@mycats deka je uplne uzasna, nosi sa na kociku od jari, aj celu jesen aj teraz v zime ju mavaju este prehodenu cez fusak. Je z takeho fajnoveho upletu, ktory sa absolutne nezmoli (predpokladam ze 100% bavlna, tak preto) aj ked bola prana stale vyzera ako nova a super vyhodu ma aj tu, ze ma po bokoch cvocky, ktore sa daju pricvaknut dole po bokoch striesky, takze nepada dole.

mycats
9. jan 2012

@hajanka len ja si asi nepripnem 😀 😀 budem nad nou uvazovat. nemozem sa doma priznat, ale tajne setrim a zvazujem ten novy model 😀 😀 😀
len je to tazke, som teraz 200e musela nechat u veterinara, tak mi ubudlo. no ako na potvoru sa teraz nieco pokazi. kolieska kupujem na tento starsi, aby siel ako ma

hajanka
9. jan 2012

@mycats jaaaaj, mas pravdu ma to napadlo trochu neskor, ze ty mas starsi typ. Cooooooooooo? to vazne???? 😀 😀 😀 takze toho starsieho sa budes zbavovat?

mycats
9. jan 2012

@hajanka este som sa nerozhodla 😀 😀 najprv musi byt na ten novy. ale kolieska moj potrebuje tak ci tak nove 😀 😀

danielle25
9. jan 2012

@hajanka nádherná princezna 🙂 aj môj anjelik si presne tak vykladá na tú tyč nôžky 😀 sa mu to veľmi páči

mycats
9. jan 2012

@danielle25 a moje zlaticko si ich vyklada na madlo 😀 😀 😀

danielle25
9. jan 2012

@hajanka úplný súhlas, mám presne takú istú 🙂

mycats
9. jan 2012

@hajanka ze zbavovat!! ved ja mu najdem krasny novy domov s milujucou rodinkou 😀 😀 😀 teda pripadne by som mu nasla. ziadne smetisko alebo ludi co by ho nemali radi 😀 😀 😀 ja som zodpovedny clovek 😀

hajanka
9. jan 2012

@mycats ved ja viem 😉 som to myslela tak ze posuvat dalej niekomu 😀
@danielle25 vdaka 😵

taminameiki
9. jan 2012

Super uz tu asi neni tak uz sa nehadate, jaj take je zle pocasie ani poriadne kocikovat nemozem dnes sme boli nakupovat a malinky mi dve hodiny presedel v kociku, boli sme sa aj napapat a taaak mu chutilo. To sa uz dlho nestalo ze by mi tak dlho sedel 🙂 pekny vecer 😉

vbrnka
9. jan 2012

@mycats :D ja som na tom podobne :D..uz by som aj kupovala, len vzy nieco do toho vlezie, ako napriklad vianoce a mozem zacat od zaciatku 🙂)

kaya60
10. jan 2012

uz je prec? tak ak mozem, pridam aj ja jedno foto nasej Camilky, ako je zvyknuta mat prelozenu nozku na tej tyci kocika, tak isto sedi aj na nocniku, uz ako si sada, este vo vzduchu, tu nozku si uz preklada, strasne zlate je to...

kilian
10. jan 2012

@taminameiki bola si v gutweine alebo uz je dobre?

mycats
10. jan 2012

@taminameiki 😀 to pozname aj my, moj maly tiez len v tomto kociku obsedi. podla mna to bude tym vyhladom 😀

pallacinka
10. jan 2012

@kaya60 Je predsa nejaka dama 😀

mycats
10. jan 2012

@vbrnka 😀 😀 jj, presne. ale tak ja lubim aj tento moj starsi typ. v podstate ma vsetko co ten novy 😀 😀 len ten novy je krajsi a ma odnimatelne madlo. len ma lakaju tie nove sety a nove doplnky.
na druhej strane si hovorim, ze ved maly je uz velky a dokocikujeme s tymto 🙂
no uvidime, bud to pojde alebo to nepojde.

riki1
10. jan 2012

Ahojte maminy ,tu je naše foto zo silvestrovskej lyžovačky 🙂

mycats
10. jan 2012

@kaya60 😀 😀 😀 😀 jj, spravna dama si prelozi vzdy nozku cez nozku ako pise pallacinka. ved aj na koni sa tak sedelo 😀 😀 😀
co na tom, ze ona sedi na hrosikovi 😀 😀

mycats
10. jan 2012

@riki1 kraaasnucki ste!! a super zladeni 😀 😀
a rypnem si 🙂 ako sa s nim chodilo po snehu???

kaya60
10. jan 2012

@pallacinka jasne, dama sa nezaprie🙂

kilian
10. jan 2012

@riki1 tuto fotku mala vidiet kkristin...... 😀 😀 a ze kavickovy kocik 😀 😀

kaya60
10. jan 2012

@mycats presne tak, na tom hrosikovi vsetky deti sedia s nozickami od seba, ale ona je zvyknuta z toho kocika hned si nozky vykladat hore..ten kocik proste vychovava z dievcatiek damy, inac to nevidim 😀