Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

danielle25
10. jan 2012

@finda ano, pod fusakom ma aj tu kozusinu. U mna je to zase opacne, mne sa ju nechce davat dole, ked ideme von, tak dam na nu fusak a ide sa 🙂 aspon mu je naozaj fajne teplucko 🙂

jessicax
10. jan 2012

baby asi som sa zblaznila aj ja ale dalsi winter kit pribudne aj k nam 😵 😵 😵

finda
10. jan 2012

@mycats no ja dufam ze nasa bude taka uvedomela, ze ked sa uz do kocika nezmesti tak pochopi ze musi byt v postielke. Ono na fotke to vyzera ako keby jej bol maly uz ale ked dam von fusak tak je v nom stratena tak snad este nejake 4 mesiace si v nom pospinka 🙂 Presne kazde dieta je individualne a riadit sa podla kniziek neda, ved kazda z nas si najlepsie pozna svoje dieta, vie co nan plati, kedy sa len jeduje, kedy ho nieco boli, ...ale ja ked uz niekedy nevladzem staci ked sa na mna zacne tym sibalskym uspevom skerit a hned mam lepsiu naladu 🙂

finda
10. jan 2012

@jessicax jaj to si ma taaakkkk potesila, uz som si myslela ze len ja som neni kompletna 😀 A aku farbu?

finda
10. jan 2012

@danielle25 super, tusim to zajtra vyskusam 🙂

mycats
10. jan 2012

@finda 😀 😀 pockaj par mesiacov a uvidis tie tahy. moj maly bol do malicka veeelmi zive babo a teraz je schopny kym pridem z wc rozmajglovat cely balik bebe keksikov na 100% omrvinky. A este s usmevom na tvari ma privital 😀 😀 veru, veru, niet nad ten ich usmev!!!
tvoja mala v tomto veku musi byt uzasna!!! boze kde su tie casy!!!

mycats
10. jan 2012

@jessicax - malo deti mas na obliekanie, este aj kocik 😀 😀 sup sem s farbou
ja som zamilovana do fialoveho 🙂 ako vzdy

finda
10. jan 2012

@mycats a druhe babo neplanujete? Ja by som chcela ale za 2 roky, ked uz bude mala chodit do skolky, aby som si druhe vedela pekne uzit.

finda
10. jan 2012

Tak fialovy winter je objednany, juj ako sa nan tesim 😀

mycats
10. jan 2012

@finda 😀 😀 tak ja by som aj chcela, ale manzel nie. mame na krku hypoteku, nedokoncenu pristavu s garazou, pozemok nie je upraveny, takze musime mysliet aj na to. ja by som do toho sla hned, ale jeden plat je malo a kedze ja mam aj taky 4nohy konicek....
je to malo tych 250e a ja by som si uz konecne chcela uzit aj vyplatu 😀 😀
kym som brala matersku, tak bolo dobre, ale teraz je to v style, ze prisli a do 3 dni su fuc 😀 😀

jessicax
10. jan 2012

bude khaki. Videla som ho minule nazivo, na obrazku ma vobec nezaujal ale v skutocnosti je krasny, taky perletovo sedy. No som zvedava ked pride 🙂

jessicax
10. jan 2012

@finda len skoda, ze je zatial zima taka nijaka ale ja verim, ze este nasnezi 🙂

lodgermaniacka
10. jan 2012

@jessicax nevidela si nahodou moju sestru? ona ma červeny kočík a kaki kit, je naozaj prekrasny 😵 😵 😵

finda
10. jan 2012

@jessicax jedna znama ho ma a je skutoxne velmi pekny, uplne iny ako na fotke. No musime dufat ze poriadne nasnezi, my ideme o mesiac na lyzovacku do talianska, tak tam si uzijem kopec snehu len dufam ze nebude tak mrznut ako po minule roky, ked bolo aj -20

finda
10. jan 2012

@mycats jaj tak ale snad, ved nikdy nevies 😀 a aky konicek ak to nie je tajomstvo?

finda
10. jan 2012

Este mam taku otazku, ked sa ide letecky tak kocik odovzdavate ako batozinu? Som videla ze na stokke existuje nejaky obal ci co len neviem ci si ho beriem ako prirucnu zo sebou alebo ho odovzdam?

jessicax
10. jan 2012

@lodgermaniacka prave v tvojich fotkach som ho prvykrat nasla aj ked som si najprv myslela, ze to je nejaka ina farba a velmi sa mi pacil. A potom som ho minule videla v auparku 😵 😵 😵

mycats
10. jan 2012

@jessicax ja som ho tiez videla a normalne som zacala uvazovat nad touto farbou, aj modra sa mi zacala pacit. fialova vedie, ale tak ja mam chlapca. koli doplnkom by som asi zostala pri beige 😀 😀 😀
straaasna dilema teda vybrat len farbu. tak radsej zostavam pri tom co mam 😀 😀

mycats
10. jan 2012

@finda tak nie je to tajomstvo, uz som to tu aj tak ciastocne spomenula. Jedna cast robi miau 😀 😀 a druha haf, haf 😀 😀 hlavne ta cast miau ma drahe vystavy 😀 😀 😀

finda
10. jan 2012

@mycats no super, nasi maju 4 psov, tak viem si predstavit tu financnu narocnost 😀

jessicax
10. jan 2012

@finda tak mozes v taliansku prezliekat nielen malu ale aj kocik 😅

jessicax
10. jan 2012

@mycats aj mne sa fialova pacila uz ked som kupovala kocik ale vynechala som ju nakoniec, viac sa mi hodila pre babu

mycats
10. jan 2012

@jessicax jj, ved ja dufam, ze druhe bude dievcatko 😀 😀

jessicax
10. jan 2012

@mycats dali ste si na Novy rok zavazok 😀 ?

mycats
10. jan 2012

@jessicax jj, ale v podobe fialoveho stokke 😀 😀 😀 nie dievcatka. manzel nechce a ma trosku pravdu, ze treba aj nieco porobit okolo domu a potom bude druhe. lebo sam z jedneho platu to neutiahne a do nekonecna nemoze prsat do tej garaze. nema strechu, tak uvidime. ja by som chcela novy kocik, on krov. ja snivam o novom sete od stokke a on o dlazbe a oknach 😀 😀 😀

mycats
10. jan 2012

😀 😀 baby, nie ze pojdete spat. ja som si o 22hod. dala asi tonu cokolady, budem do rana behat po dome!!!

jessicax
10. jan 2012

@mycats ja som prave zozrala tanier restovanej pecienky s ryzou a zapijam sampusom tak ja dnes v noci asi ani nezaspim. No ale vykrucalo mi uz zaludok, nedalo sa ododlat 😀

jessicax
10. jan 2012

@mycats ja viem, na dome je stale co robit. Obcas by som aj ja prijala este jedno babenko ale na moje nervy a dnesnu dobu su dve deti asi tak akurat. Aj ked clovek nikdy nevie a mozno aj mm v neskor zmeni nazor. Teraz by to uz bola fuska

mycats
10. jan 2012

@jessicax nieco podobne a vsetko co som navarila, tak sme spapkali. a v spajzicke bola cokoladka 😀 😀 tak som neodolala

mycats
10. jan 2012

@jessicax no ved to, ze aj byvat niekde treba a my mame, ze 2200m2, takze tu bude do nekonecna co robit 😀 😀 a to sa ten pozemok zdal manzelovi maly. on chce asi stado koni chovat 😀 😀
takze pockame az ked bude ten spravny cas s babom