Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
17. jan 2012

@lia ja som nakoniec skoncila v brendone 😀

mycats
17. jan 2012

@lia tipni to podla malej, je tam sanca, ze sa budu podobat 😀 😀

mycats
17. jan 2012

baby, mam na mailiku anglicanku, ktora chce moj kocik 😕 😕 nechapem, ale tak neviete niekto ako sa to da poslat do anglicka, neposielali ste nieco???

kalista
17. jan 2012

@mycats tak ako kdekoľvek, len si pozri koľko je tam poštovné a dodanie má dlhšie, ale to tebe môže byť jedno.

mycats
17. jan 2012

@kalista a postou??? je to velky kocik, quinny buzz. jj, ja viem, ze to nie je najlacnejsie, ved preto nechapem, ze prave slovensky kocik si kupuje 😀 😀

edita84
17. jan 2012

@mycats sorry že sa tu vtieram ale minule tu kočky písali že niekto im vypisuje na bazár že je z cudziny ale že je to odrb tak su daj pozor aby to nebola ona 😖

kalista
17. jan 2012

@mycats ved nech posle peniazky vopred ako je zvykom, na pošte vyzisti kolko ta vyjde postovne. Držím palce nech je rýchlo z domu preč 🙂

kilian
17. jan 2012

kocky,dnes som si vsimla,ze ten winter kit mi urobil na tej tyci ako je ten nanoznik skrabance.viete kde myslim? 😠 😠
ma s tym este niekto skusenost?

kilian
17. jan 2012

@mycats daj si pozor,je to podvod...tak ako hovori @edit84

danielle25
17. jan 2012

@kilian ja som si to tiež všimla...ale až teraz ma napadlo, že to môže byť z winter kitu z toho zipsu...ale nejak mi to neprekáža, moc to nevidno.

mycats
17. jan 2012

@kilian aha, tak ju poslem niekam 😀

mycats
17. jan 2012

@kilian - ved som sa jej aj pytala, ze ved preco si ho objednava zo Slovenska, ze nechapem. ved nech si ho kupi v anglicku, je to bezny kocik

mycats
17. jan 2012

@edita84 a o co jej vobec ide, lebo ja ten kocik nebudem posielat. myslim si, ze je to slovak-cka, lebo napisala kontakt s k a to by anglican nenapisal 😀

edita84
17. jan 2012

@mycats to neviem o čo jej ide len som tu myslím vo fotoblogoch čítala ako jedna maminka písala upozornenie aby sme si dávali pozor lebo sa zas niekto nudí a pre zmenu píše po anglicky ale o čo jej ide to netuším :/ skúsim to nájsť

kaia
17. jan 2012

Ahojte, mozno tu uz bola tato otazka, ale nestiham citat. Chcem sa opytat, ci 'Winter kit' je kompatibilny aj na verziu 2009, hlboku cast? Dakujem za info 🙂

mycats
17. jan 2012

@edita84 len sa tak nudi, hej 😀 😀 oki, napisem jej to ked sa ozve, ze jej ho mam poslat.

mycats
17. jan 2012

@kaia - ja mam starsi model a podla mna nesedi 😖 , jedine dorobit tie cvocky, na ktore sa uchytava alebo kupit novy model 😀

edita84
17. jan 2012

@mycats no neviem to nájsť ale viem že som to čítala niekde tu na MK len kde ? 😅 no nemusí to byť ona len bud opatrná ved človek nikdy nevie

mycats
17. jan 2012

@edita84 jasne, tak uvidime. dam vediet. ale podla toho k si myslim, ze to asi nebude pravda

kaia
17. jan 2012

@mycats, ta druha moznost sa mi tiez paci 😀

mycats
17. jan 2012

@edita84 to je presne to co prislo mne, tak je to jasne

edita84
17. jan 2012

@mycats 😒 hlavné je aby si nenaletela 😉

mycats
17. jan 2012

@kaia velmi sa mi podobas na jednu babenku z BA, ktora ma podobny chlpaty konicek ako ja 😀 😀 ale tak mozno len nahoda

mycats
17. jan 2012

@edita84 dakujem za upozornenie!!! ale pockam co napise, som zvedava. 😀 😀
ja si s nou popisem, bude kukat. 😀

edita84
17. jan 2012

@mycats rado sa stalo 🙂

kilian
17. jan 2012

@danielle25 to velmi nedomysleli...no ja mam dost velky skrabanec. 😠 😠

danielle25
17. jan 2012

@kilian neviem, preco to tak na tom kove vidno 😒 asi velmi natesno zatahujeme zipsy, potom sa to tam osucha...uz s tym teraz nic nenarobime ☹

lodgermaniacka
17. jan 2012

@mycats gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 a prečo si nezobrala fialovy ked si po nom tak tužila? je krasny...škoda

jessicax
17. jan 2012

novy outfit 🙂