Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
17. jan 2012

@mycats no,vsak som si aj myslela,ze si myslia ,ze slovaci su na hlavu.....a ver,ze vela ludi nato skoci... 🙄

lia
17. jan 2012

@mycats preco zrazu nesuhlasi???

mycats
17. jan 2012

@kilian neviem ci sa daju udaje od uctu zneuzit, ale pocula som uz kade co. ci sa da zneuzit paypal - tiez neviem a western poznam. hlavne to podozrenie, ked napisal contact s K a to mi neslo do hlavy, ze doma v anglicku ten kocik kupi za facku. a vyber na e-bay nie je zly.

mycats
17. jan 2012

@lia napisal len ze trva na svojom navrhu a to platba cez paypal

lia
17. jan 2012

@mycats tak ale ani cez normalnu banku ,ako by ta poviedol?jedine by akoze poslal peniaze ,vlozil a hned na to vybral,poslal by ti kopiu vypisu ,kde to ma ako vlozene,ale kto si neoveri na svojom ucte ci to tam naozaj je??

lia
17. jan 2012

@mycats a mas po probleme

mycats
17. jan 2012

@lia ved si ani neviem predstavit ako by som to poslala tou postou 😨

kilian
17. jan 2012

@mycats @lia cez paypal si chranena len cez ebay....
ano,presne ako pises,posielaju falosne vypisu uctu..

mycats
17. jan 2012

http://www.ebay.co.uk/itm/HOOK-STROLL-PRAM-BAG-...

baby, ako sa toto vola po slovensky a kde sa to da kupit???
esika to ma na stokke a aj ja to potrebujem na uchytenie tasky na kocik, chcem nosit tu od forest setu 😀

mycats
17. jan 2012

@kilian aha, neviem, nikdy som ho nepouzila a raz bolo v TV, ze to niekto zneuzival, tak sa bojim

kilian
17. jan 2012

@mycats pozri www.babycare.nl aj tam ich maju.

mycats
17. jan 2012

@kilian len ja to chcem kupit niekde tu na slovensku, nie cez pol sveta 😀 😀

kilian
17. jan 2012

@mycats ja sa priznavam,ze som bola blba a pred par rokmi som naletela cez paypal!!! 🙄 😠
na svk ich myslim nemaju..

kilian
17. jan 2012

@mycats ale ked niekde zistis,kde ich maju,rada sa pripojim...a to stretko by bolo fajn...

mycats
17. jan 2012

@kilian 😖 😖 su to h.... co to robia!!! ja peniazky z toho kocika vlastne neskor vratim na kreditku, ktore som teraz vybrala na stokke. 😝 😝

mycats
17. jan 2012

@kilian hladam ako zerava, esiku cekujem, ze ci nevie 😀 😀 ani ukazat mi to nemala, lebo sa ma nezbavi!!!
jj, stretko by bolo fajn. po ceste do novych zamkov mas aj nitru 😀 rada ta uvidim 😀

mycats
17. jan 2012

http://www.bambini.sk/sk/2826/119/sunshine-kids... alebo tu

no idem hladat na mmb, ci nahodou

lenka0283
17. jan 2012

nepredavate niektora stojan na poharik na stari stokke 2010? 🙂

mycats
17. jan 2012

@lenka0283 a tie drziaky na pohar nesedia??? to je podla mna rovnake. inak da sa bezne kupit vsade kde maju stokke, aj cez e-shop, 19e stoji 😀

mycats
17. jan 2012
lia
17. jan 2012

@mycats kupis aj u nas v premaman 😉

kikinko
17. jan 2012

@mycats majú ich v e-shope kočíkomania za 9,99 dva kusy.ja som objednala a za dva dni som ich mala doma.

kilian
17. jan 2012

@lenka0283 tie drziaky na pohar su take iste ako na stare typy..

zz134
17. jan 2012

Kocky pls, ake mate skusenosti s vanickou v hlbokej casti? Teta predavacka ma strasila ze do nej dieta vo fusaku nenarvem. Ale ja ten kocik milujem tak som sa nenechala odradit 🙂 Mne sa babo narodi v maji...budem este v zime v hlbokom kocikovat?

btw: ten winter kit biely ...umieram z neho!

mycats
17. jan 2012

@lia @kikinko dakujem, budem musiet nejake objednat, nech to tam mam normalne osadene 😀

kilian
17. jan 2012

@zz134 no podla mna uz cez zimu nebudes kocikovat v hlbokom.....vsak to uz bude mat cez 6 mesiacov...uz bude zvedave babätko...

riki1
17. jan 2012

@lia takto sa tam vmestí ,fotila som to dnes ...myslím ,že bez isofixu je to lepšie v tom ,že to vieš viac nakloniť do ležatej polohy ,s isofixom to nejde ..toto je fotené v Audi S6 s isofixom ..

pumicamt
17. jan 2012

maminky prosim vas potrebujem poradit chcem kupit dalsi kocik neviem odolat tomu stokke.otazku mam moj drobec ma rok 13kg a ai 86 cm.chcem ho kupit teraz ale pouzivat na jar,leto poradte ci ho dam zmestim a ci sa ho oplati kupit ked drobec bude mat skoro 1aj pol?akujem

lenocka23
17. jan 2012

@pumicamt my sme v nasom Stokkaci viezli 3a pol rocneho (syn znamych) a zmestil sa tam "aj na sirku aj na dlzku"... 😉 ani nechcel ist von... 😀