Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
19. jan 2012

@jessicax - ja by som chcela letny set, ked uz som nemala winter kit. len ja by som winter kit nevyuzila na starom modeli a ten novy pride az teraz, takze zase nevyuzijeme. tak aspon letnym sa chcem potesit 😀 😀

mycats
19. jan 2012

@riki1 vsetko naj, naj, naj tomu maleu nezbednikovi. hlavne nech poslucha maminku a rastie do krasy 😀

pallacinka
19. jan 2012

@riki1 Vsetko najlepsie drobcekovi, uuuuzasna foto! Nas to caka presne o mesiac 🙂

pallacinka
19. jan 2012

@mycats Veru ti zavidim, mas pravdu, urcite by mi doma bolo lepsie 🙂 Nastastie svoju pracu milujem tak az take zle to nie je, aj ked samozrejme ani zdaleka nie tak ako malu 🙂 Ja som vedkyna, konkretne molekularna biologicka, nic pre zeny, co chcu mat rodinu 🙂

mycats
19. jan 2012

@pallacinka 😀 😀 no teeeda. uprimne poviem, ze si to ani neviem predstavit. no keby si vedela aka je napln zamestnanca PD, ani do prace neprides 😀 😀 😀
bezne v roku je to vacsinou pc a administrativa, ale cez zatvu som v role polneho zajaca a skladovej mysky.
aspon, ze vyplata je dobra 😀 😀 a premie mavam miesto 13teho platu, ze 10 kg klobasky a vino.
hlavne tie klobasky sa mi pacia, resp. pacili. ja som bola do tehotenstva vegetarian.

jessicax
19. jan 2012

@mycats som aj ja zvedava ale keby dali ten pink pixel v modrej mozno by som sa nechala ukecat 😅

lia
19. jan 2012

@mycats ja eltny asi kupovat nebudem ,ved maly bude vo vanicke,nevyuzijem tu sadu
aby som este ina kocik nekupila 😅
strasne sa mi paci MIMA 😅

kaia
19. jan 2012

@lia, mne sa velmi pacila Mima az kym som ju nemala moznost vyskusat... Oproti Stokke je to nemozne tazke hebedo 😝.

finda
19. jan 2012

@jessicax ano plusko som objednala, strieska bude ruzova a zvazujem ze cez ebay kupim tu missoni striesku. Ved uvidim ako sa mi bude pacit ta ruzova ked nie objednam inu farbu. Ty si mala aku? A pride mi az za 2 mesiace ☹

lia
19. jan 2012

@kaia mne sa ani nezdalo,akurat na zdvihanie do kufra.mne chybaju strasne nejake pekne farby pri stokke.neviem si moc vybrat,ja by som chcela taky bledy ako bol creme alebo nejaku peknu farbu,z tohto vyberu si fakt neviem vybrat 🙄

lia
19. jan 2012

@finda preco az za dva mesiace??

lodgermaniacka
19. jan 2012

@lia aj mne sa viac pačili tie stare farby stokke 😉 a hlavne ten do biela-smotanovy, vyzeral ako off white na bugaboo 😵

kaia
19. jan 2012

@lia, ja som ho skusala v Eurovei, mali tam rozlozenu surodenecku verziu a bol velmi tazky na manipulaciu. Okrem toho ho vsade vratane Rakuska mali len v sedej farbe 😒. Ale uznavam, ze vyzera pekne. Nakoniec sme tam kupili iny, pretoze Stokke nema dobre kolieska na nas nanic teren. Stokke mam v aute a ten chodi po peknych mestskych povrchoch 😎

mycats
19. jan 2012

@jessicax ze, ten by sa aj mne pacil a kludne aj v zelenej ho mozu urobit 😀 😀 nech ma aj lia co nosit 😀

lodgermaniacka
19. jan 2012

@kaia prezraď aky iný 😉

lodgermaniacka
19. jan 2012

@riki1 všetko najlepšie prajeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 krasna fotka 😵 😵 😵

@mycats ani mne sa tieto summer kity nepačia 😒 😒 😒 😒 nechystam sa kupiť, pokial nebude nejaký novy, že by som z neho odpadavala 😎

mycats
19. jan 2012

@lia pocujete to!!! zradca 😀 😀 😀 ale ved preco nie, ked si uz presla stokke x krat, mna by tiez lakal iny kocik.
http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Mim... nieco taketo mas na mysli??? 😵 nech som v obraze

mycats
19. jan 2012

@lodgermaniacka no presne 😖 😖 nakoniec budem este rada, ze si nechavam forest set 😀 😀 😀
alebo sa mi pacia aj tie sety 2010 a ked sa este predavaju.
do leta uvidime, ale teda ponuka nic moc 😠 tento rok doslovne urobili limitky len pre dievcatka!!!
teda okrem tej neatraktivnej riflovky 😖 a summer kit o nicom

lodgermaniacka
19. jan 2012

@mycats ja denim milujem som zvedava naživo, ale pre nas už aj tak neaktualny 😒 😒 😒 a ten forest čo maš pasuje aj na nove? lebo tie sa stale dopredavaju..a ten tvoj sa mi pači

kaia
19. jan 2012

@lodgermaniacka, byvame v casti, ktora bola pred par rokmi jablkovy sad a nie je tam dobry teren. Tak sme hladali vacsie nafukovacie kolieska a lahsiu ovladatelnost. Pre tento ucel sme kupili Maxi Cosi Mura. Tu je image na nic 😀

lodgermaniacka
19. jan 2012

@kaia tiež by som volila do takeho terenu nafukovačky 😉 😉 😉 mne sa mura aj pačila, ked som bola tehotna skoro som ju kupila 😅 inak ťažky tank

kaia
19. jan 2012

@lodgermaniacka, praveze oproti Mime je to uplna parada, ale oproti Stokke tank 😉

mycats
19. jan 2012

@lodgermaniacka - nie, nesedi. sestra vymyslela, ze dosijeme kusok latky a gumicku, ktora to stiahne a pritiahne k telu kociku a bude to snad aj drzat, lebo inak ma poraziiii 😀 😀

lia
19. jan 2012

@lodgermaniacka presne,preto som chcela bgb,lebo je neskutocne krasny taky nezny 😵 a aj tato mima je nadherna
ten creme stokke som mala ,bol neskutocny,este teraz stale je pekny,aj po dvoch rokoch sa mi paci
@kaia mne sa nezdal ,mali xari,pre jedno dieta a ked som to porovnala s tym icandy,ten je neuveritelne tazky,ale tento sa mi az tak nezdal,skusala som s nim aj vyssie ho zdvihat ,na take podium a v pohode,mne len vadi ta strieska,cez ktoru prefukuje 😖
aku mi poradite zavinovacku do vanicky pre maleho?na koniec marca

lodgermaniacka
19. jan 2012

@lia prečo teda nejdeš do cameleona? ja by som si teraz na začiatok tehu kupila hned aj cameleon aj stokke, oba kočíky su super 😉 😉 😉 😉 a cameleon off white, mnaaam 😝 🙂

jessicax
19. jan 2012

@lia ja som mala presne tuto a bola super 😉

e.l.i.e.n.k.a
19. jan 2012

@riki1 krááááásne prvorôčkovinky 😵 Alexko je nadherny a ta fotecka je neskutocne bombova, uz som ju obdivovala na FB, kedze mam fotografku v oblubenych.. 😉

finda
19. jan 2012

@lia ze taka je cakacia doba, ale mne to nevadi, aj tak ho chcem pouzivat az niekedy v maji, ked uz bude teplucko. Zatial si uzivam stokke 😀