Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pumicamt
22. jan 2012

@lodgermaniacka ten sa mi lubi mocc

klarawerder
22. jan 2012

Ahojte baby! Mám pár nových poznatků 🙂 Fleky na té středové tyči od winter kitu nebo čehokoliv jiného jsem krásně vyčistila Cifem (normálním čističem mi to nešlo,tak jsem si říkala, že je to asi odřené...ale nebylo 😉 ) A další věc - některá z vás tu hodila link na super obchůdek, kde prodávají nádherné vložky do kočárků - ptala jsem se tam, zda to pasuje i do Stokke a údajně ano, prý krásně sedí (ale lépe než ty s bočnicemi prý sedí ty obyčejné "bez")...tak taky mrkněte!

http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku-polstr...

lia
22. jan 2012

@pumicamt ten tyrkysovy by som ja nebrala,to je uplna stara kolekcia (toho sportoveho sedaku)

mycats
22. jan 2012

@lia stara?? a ja som bola v tom, ze tie biele dzindziky su na 2009ne?? ci nie???

lia
22. jan 2012

@mycats kremovy je novsi tip 😉

lodgermaniacka
22. jan 2012

@mycats ja sa v nich tiež nevyznam 😎

pumicamt
22. jan 2012

@lia takze je o nicom ten kremovy je smutny chcem zivy na jar,leto

pumicamt
22. jan 2012

@lia podla teba je cena na nom dobra ked vezmes ze je to stary kocik a skrabance ma na tej tycke kde sa babo drzi?

lia
22. jan 2012

@pumicamt smutny? na jar a leto je tiez pekny
ale aj mne sa pacila ta tyrkysova farba,ale vtedy ked som si vyberala,cakala som dievcatko a rozhodla som sa pre kremovy,ja zas milujem bielu a nepomozem si,co je biele,to je krasne 🙂

lia
22. jan 2012

@pumicamt ktory teraz?

pumicamt
22. jan 2012

ten tyrk,?zaa 300

mycats
22. jan 2012

@lia tak mne pridu rovnake. ja som bola uplne v tom, ze tie biele dutky su posledny model 2009na

mycats
22. jan 2012

@pumicamt ten tyrkys dava zadarmo

pumicamt
22. jan 2012

@mycats len doplatis a mas novy a nema skrabance tento ma

lia
22. jan 2012

@pumicamt no to neviem ci je dobra cena , skus pozriet aj inde na bazaroch a porovnat

@mycats neviem ake dutky 😅

lia
22. jan 2012

@pumicamt velke su tie skrabance?napis jej kedy ho kupovala

mycats
22. jan 2012

@lia tie biele srandy na sedacke, tie cudliky na uchytenie sedacky a polohovanie noziciek 😀

mycats
22. jan 2012

@pumicamt - no ale doplatok je 600e len za sportiak, 300e chce ona, a 900e chce obchod a to este nemas doplnky

pumicamt
22. jan 2012

uz aj zaruka padla sa mi zda ze pise v jednom inzerate.no vidno ich .mna ti to moc nebavy porovnavat paci sa mi modry a zeleny a kazdy predava aj s vanickou a tu ja uz ozaj nepotrebujem.

lodgermaniacka
22. jan 2012

@pumicamt tak ale za 300 eur tam určite znamky používania budu 😉 😉 😉 a doplatiť za novy môžeš, ale to je 2x tolko 😉

pumicamt
22. jan 2012

@mycats ja ti ho chcem lenaa jar,leto takze mne staci len sportak samotny a mozno na leto nejaky.v brendone ho maju do 900 eur ale novy

mycats
22. jan 2012

@lodgermaniacka @pumicamt - ako novy asi nebude ked chce len 300e.
novy stoji 900e, 109 fusak, 109 prebalovacia taska, 50e deka napr. and so, so , so 😀

pumicamt
22. jan 2012

@lodgermaniacka to viem ze je 2 tolko novy mam dovolene pri dalsom a ako sa poznam teraz kupim novy a kym bude babo zase budem chciet novy.

pumicamt
22. jan 2012

@mycats no ved to a ja by som mala nervy potom keby som kupila hrcu

lodgermaniacka
22. jan 2012

@pumicamt presne, s doplnkami sa ti cena vyšplha nad 1000, ale som za, kup novy 😉 😀

mycats
22. jan 2012

@pumicamt - tak v tom pripade by som asi nekupovala taky lacny. ale tazko povedat, sla by som na osobny odber a treba ho okukat, ze ako vyzera. 😀

pumicamt
22. jan 2012

@lodgermaniacka mam dva doma a je mi ich luto predat a ked kupim novy tak budem asi spat pred barakom v nom.

pumicamt
22. jan 2012

@mycats sa na to vyprdnem asi alebo pockam do jari a potom ak najdem moj vysnivany kupim

mycats
22. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 novy je novy, to je jasne. ale zase cena za pouzivany, ked niekto rocny da za 500e s doplnkami a je to aj novy model, oplati sa zase. ale tak brendon neprekona nik 😀 cenou

mycats
22. jan 2012

@pumicamt ja som to tak urobila, dva predala a kupujem novy 😀 😀 😀