Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jessicax
27. jan 2012

@lodgermaniacka ty si si ho dlho neuzila. Som zvedava ako dlho sa u teba ohreje tento. A kedy by mal byt vlastne k dispozicii?

lodgermaniacka
27. jan 2012

@jessicax ja som mala ten prvy vonku len raz ☹ tento by mal byť v utorok-stredu, ale hned ako zavolaju letím 😎 a chcem si ho užiť viac, ako ten prvy 🙂

jessicax
27. jan 2012

@lodgermaniacka aj ja si hovorim, ze musim kocikovat kym sa da lebo za chvilu ten moj maly zbojnik ani nebude chciet sediet v kociku a potom neviem co budem nakupovat a riesit 😅

mycats
27. jan 2012

@lodgermaniacka ☹ ☹ no chuda kocik, si ho tatko ani nevybehala po vonku.
no dufam, ze tento nechas aspon na pol roka, lebo inak hus prec 😀 😀
s tou krasnou dekou od lodgeru budete supeeeer

mycats
27. jan 2012

@jessicax ...ked uz hovorim o deke. chcela som sa spytat ci sa da deka uchytit na tie dva cvoky dolu pod strieskou. ak ano, tak beriem stokke, aby mi maly nemohol vyhodit deku. lebo uz mi raz vyhodil taku krasnu, len mi ju suseda nasla a vratila. ale plakala som za nou cely mesiac.

lodgermaniacka
27. jan 2012

@jessicax môj nechce už dlhšiu dobu, ale vraj sa to zmení 😀 tak čakam kedy pochopí, že sedieť v kočíku je super 😎 😎 😎 ja planujem nosiť kočík do 3r určite 😉 takže strašne bojujeme kym ho tam posadím, ale ked sa mi to už podarí, tak stíchne a kuka, ale ten boj, ktorý tomu predchadza, uff 😎

lodgermaniacka
27. jan 2012

@mycats pol roka pochybujem, ale dlhšie ako ten prvy 😉 😉 😉 😉 a lodger deku nekupujem, ale tu stokke s fialovym pasikom 😵 😵 😵 😵

mycats
27. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 a moj dotiahne kocik, ze ide sa von. on vonku prejde 2m a pyta sa na ruky. niekedy vymysla v kociku, ze na ruky, ale take dobre casy uz skocnili 😀 😀
maminka zatrhla 😀
no ved vybava kocikova je 100% a nosit ho budem 😀

mycats
27. jan 2012

@lodgermaniacka ty, ale ved ja chcem tu fialovu 😀 😀 teda ak sa tak rozhodnem.
tuto pallacinka tvrdi, ze je dievcenska, ale mne to nevadi 😀

jessicax
27. jan 2012

@lodgermaniacka moja dcera bol v tomto dokonala, zboznovala sediet v kociku, vychutnavala si vzdy ked som jej kupila nejaky novy a vozila by sa kludne aj teraz. Svokra ma doma taku velku trojkolku na korcule tak ju tam obcas posadim a preveziem po ulici, vtedy je cela bez seba 😀 😀

lodgermaniacka
27. jan 2012

@mycats ty chceš lodger, neopakuj! 😀 no a my tiež mame že hopa, ale on do kočíka ani za svet, na rukach by sa nosil, aj sa nosí, ja už nevladzem s nim bojovať 😖

jessicax
27. jan 2012

baby ta fialova sa aj mne paci viac ako ta s cervenym pruzkom 😵 😵

lodgermaniacka
27. jan 2012

@jessicax ja to mam za trest, aby som sa na tie kočíky maximalne doma pozerala 🙄 ale beečko si teraz už denne užívame po vonku 😵 😵 😵

mycats
27. jan 2012

@jessicax cely moj maly. ten by nevahal vozit sa aj do 20tky 😀 😀
kamoska ma takehoto maleho. ma 3 rok a velky ako ladovy macko 😀 😀 ale vzdy ked pridem, tak vylezie na kocik a ide sa kocikovat.
len on je fakt taky velky ako pomaly 4 rocne dieta a dobre ziveny, ze uplne srandovne vyzera v kociku. ale stastnyyyy nadovsetko 😀 😀

mycats
27. jan 2012

@lodgermaniacka - ja som mojho nechala vyrevat, lebo uz som nevladala. ved to, uz mi je tazky. ak ho odignorujes a viac krat, on pochopi a akceptuje. sice skusi, ale bude vediet, ze cesta tu uz nie je.

jessicax
27. jan 2012

@lodgermaniacka aj ten moj by sa najradsej nosil, teda doma ale ma skoro 11 kg a ja uz mam ruky vytahane ako orangutan 😅 Strasne je tazky a stale by len jedol 😀

mycats
27. jan 2012

@jessicax @lodgermaniacka vidim to na 3 fialove deky 😀 😀 a jednu moju tigrikovu 😀

mycats
27. jan 2012

@jessicax vidim, ze vsetky deti su v tomto smere zdatne 😀

lodgermaniacka
27. jan 2012

@jessicax
@mycats ved aj on sa jeduje a naozaj kym ho priputam je to ťažky a tvrdý boj 😅 potom je už ok, tak bojujeme 😎 maly ma asi 12,5kg

mycats
27. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 moj toto robi len ked sa ide hajat. spava v kociku este.
moj ma nejakych necelych 12kg, ale mne to bohate staci. doma ho nosim, ale vonku nie.
jedine ak ide nosic znacky tato 🙂

jessicax
27. jan 2012

@mycats mne to je aj luto, chudatko, ked sa narodil maly tak mala 2,5 roka a zo dna na den o svoj kocik prisla ☹

jessicax
27. jan 2012

@lodgermaniacka ty s tym beeeckom uz neprovokuj 😀 😀 Vcera sa mi o nom snivalo 😀

mycats
27. jan 2012

@jessicax chudatko a potom, ze starsi surodenci biju tych mladsich. ved im vezmu maminku 😀 😀
asi by som skusila tie surodenecke, mozno by to nebolo zle alebo aj pre dvojicky
😀

mycats
27. jan 2012

@jessicax bee som uz pustila z hlavy. zase nebudem provokovat doma 😀 😀 😀 ked uz mi preslo to stokke ako po masle

jessicax
27. jan 2012

@mycats ale ja mozem provokovat ked predam winterkit 🙂 Len keby sa ta garaz dala nafuknut 😀

lodgermaniacka
27. jan 2012

@jessicax verím, že ti onedlho pribudne do kočíkovej stajne 😉 😉 😉 😀

jessicax
27. jan 2012

@mycats surodenecky som mala riesit ked sa narodil maly ale zasa vtedy bola mala hrda ked mohla kocikovat. Teraz by nanho uz bolo neskoro

mycats
27. jan 2012

@jessicax - len nasa garaz je nedostavana 😀 😀 strecha sa planuje az toto leto. poziciam pumpu. moj muz by ti predviedol ako sa nafukuje garaz. z 1 miestnosti na auto mame +2veke a 3male, ze keby nahodou.
to keby nahodou som ho vyhodila z domu 😀 😀

mycats
27. jan 2012

@jessicax jasne, no "skejtika" este mozes

jessicax
27. jan 2012

@mycats aj som tuho spekulovala ale zasa sa bojim, ze by som do toho kopala ked chodim. Lebo ja mala zena robim velke kroky 😀