Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

barborka27
29. jan 2012

@hajanka no len nam to vychadza presne na december priblizne,vtedy bude mat maly pol roka,takze snad to bude ale v zime ok 🙂

hajanka
29. jan 2012

@barborka27 urcite bude 😉

barborka27
29. jan 2012

@hajanka lebo pravdu povediac,stokke sa mi paci najviac a co je hlavne,aj drahemu 😀

hajanka
29. jan 2012

@barborka27 on je nielenze pekny, ale aj fantasticky co sa funkcnosti tyka a ked sa paci aj polovicke... tak nieje o com 😀 😀

lodgermaniacka
29. jan 2012

@kilian lepšie by som to nenapísala ani ja 😉 🙂 super zhodnotenie, toto som dnes pisala k nam do temy, že so stokke sa mi išlo lepšie po kockach v meste ako s cameleonom, inak su obidva kočíky skvele, ja by som to od začiatku tehu poriešila presne týmito dvoma 🙂 🙂 🙂 🙂 cameleon do lesa, na túry a tak, stokke by bol pre mna mestsky kočík, aj ked on zvladne určite minimalne to čo cameleon ak nie viac, možno by len smiešne vyzeral na kopci mimo chodníkov 🙂

lodgermaniacka
29. jan 2012

@barborka27 sedačka je tak pohodlná, že by som nevidela žiadny problem dať do nej aj menšie babo ako 6mesačné 😉 ak by ste už nevošli s fusakom do vaničky a maš dieťatko otočene k sebe-v protismere jazdy, ani do očiek nebude fukať a bude vidieť na maminku 😉 🙂

kilian
29. jan 2012

@lodgermaniacka skor by som sa bala,ze sa zlomi v lese na kopci. 😀 😀 😀 aj ked je stokke ovela tazsi,lepsie sa tlaci,neviem preco. @stellamax
ale milujem ich oba!!!! 😀 😀 😀 😀

barborka27
29. jan 2012

@hajanka
@lodgermaniacka no babulky,tak ste ma presvedcili,lebo som mala obavy aj v tom,ze ci sa tam dietatku dobre sedi,myslim v tej sportovej casti..... 😀

lodgermaniacka
29. jan 2012

@kilian 😀 😀 😀 na stokke je určite pevnejšia konštrukcia ako na cameleone, cameleon ma vôlu v ručke a vyzera preto labilnejší

kilian
29. jan 2012

@lodgermaniacka ja tvrdim,ze stokke ma zabudovany motor,zato sa tak lahucko tlaci!!ale najkrajsi je aj tak,ked je v leziacej polohe sedacka.a teraz vas opustim,,inac si to uz zase rozmyslim s tym predajom!! 😀 😝

lodgermaniacka
29. jan 2012

@kilian najkrajší je, ked tam ma spokojneho cestujuceho 😀 😉

mycats
29. jan 2012

@kilian @stellamax, presne. stokke je super uzky, takze ziadne dvere a ani ulicka pri nakupe nie su problem. to som mala napr. problem s quinny u nasich v bytovke, ze som vzdy suchla kolesa a ledva som presla. 😀

mycats
29. jan 2012

@kilian jj, stoke ide fakt ako keby som ho ani netlacila 😀 😀

kilian
29. jan 2012

@mycats ktoru deku myslis?tu missoni?

mycats
29. jan 2012

@kilian - jj, ta missoni je momentalne najaktualnejsi top mojho zaujmu 😀 😀

kilian
29. jan 2012

@mycats zmenme temu
ako sa ti kocikuje novy kociarik?

mycats
29. jan 2012

@kilian 😀 😀 😀 super, super, super. kazdy den chodime, maly v nom aj spinka. vsetko na jednicku.
jediny rozdiel, ze tento ide 100% potichucky, by som povedala 🙂

stellamax
30. jan 2012

Ahoj holky, ještě mě napadla jedna otázky ohledně Stokke. Zkoušela jste s ním některá jet v metru, autobusu, tramvaji... ? Většinou budu jezdit autem, ale napadlo mě, jestli neztrácí stabilitu třeba v autobusu?

danielle25
30. jan 2012

@stellamax moj zazitok s nim z autobusu je asi taky, ze som nechapala, ako krasne drzi aj v zakrutach 🙂 tie brzdy na nom su fakt dobre 😀 inac chodim tiez len autom, toto som jediny raz s nim isla autobusom, ale vsetko O.K.!

vbrnka
30. jan 2012

@stellamax metro bus aj tramvaj 🙂 vsetko bez problemov, dokonca do metra pekne po schodoch bez pomoci a aj eskalatory zvlada vyborne 🙂

mirkadena
30. jan 2012

@stellamax ahoj, my sme s ním snáď boli všade-autom, metrom, autobusom, ľoďou, lietadlo ..... a bez problémov 🙂)) nemusíš sa báť žiadnu stabilitu nestráca 😉 😉 😉 a aj v mrazoch a snehu ide. Tak veľa šťastia !

mycats
30. jan 2012

😀 😀 teda baby!! tak to moje zlaticko len na pesie prechadzky chodi 😀
ale som rada, ze viem, ze mozem 😀

mycats
30. jan 2012

@vbrnka 😀 😀 uz je doma novy tatosik, tak dufam, ze aj ty sa k nemu dopracujes 😀 😀

mimi27712
31. jan 2012

Ahojte dámy. Rada by som sa pridala k tejto téme. Včera som si objednala spomínaný kočík. Strašne sa mi páči a dlho som premýšľala, či ho kúpiť, ale čítala som Vás a som sa preňho rozhodla. Dúfam, že nebudem ľutovať. Trošku som sa bála, že či naozaj stojí za tie peniaze. Ja som totiž taká, že vždy chcem urobiť to najlepšie rozhodnutie a potom váham. Bola som včera kuk v jednom obchode na iný kočík a tam ma predavačka strašne odhovárala od Stokke, ževraj ho mali jeden kus a nemohli ho predať a že jej kamoška ho mala a nemohla sa ho zbaviť, lebo malý jej tam nechcel spať kvôli stredovej tyči. Manželovi sa tiež moc nepáči, tak som taká neistá. Píšem Vám preto, aby ste ma uistili prosím, že som sa dobre rozhodla. Ďakujem.

vbrnka
31. jan 2012

@mycats noooo pomaly mozno aj ano, urcite budem informovat ak sa podari 🙂)

kalista
31. jan 2012

@mimi27712 urcite si sa royhodla dobre, je mnoho nazorov hlavne od tych ludi, ktory ho len videli. Ja este nemozem az tak posudit aky je super, ale tak zopar kocikov som mala a to co som si nechala pre 3 drobca si myslim je ten naj vyber (Stokke a Bugaboo)
mimochodom mne predavacka povedala, ze ho urcite nemam kupovat 🙂
Urcite budes spokojna a aj mm ked bude v nom kocikovat

mikolajova.zuzana
31. jan 2012

@mimi27712 neboj sa, urcite budes spokojna. Tej stredovej tyce som sa tiez bala, ale vacsina deticiek aj moja mala si tam vykladaju nozicky... a moja si tam krasne pospinka a ja som nadmieru spokojna... neboj, vychutnas si to plnymi duskami a aj malickemu babu sa tam bude pacit uvidis a hlavne nebude nizko dychat smog a vsetko... 😀

stellamax
31. jan 2012

@danielle25 @vbrnka @mirkadena Moooc děkuju, jsme taky rozhodnutí ho koupit. Jakmile budeme znát pohlaví miminka vybereme barvu a objednáváme 😉

vbrnka
31. jan 2012

@mimi27712 no spania by som sa vobec nebala 🙂 moja mamka ked ho nevedela ako inak uspat, tak ho kocikovala po byte a spal raz dva 🙂

mirkadena
31. jan 2012

@mimi27712 ahoj, stredová tyč vôbec nie je problém. My sme s tým nemali ani vo vaničke a už vôbec ani teraz v športovej. Nemaj strach. Odhovárať ťa bude najma ten, kto tento kočík nemá a ani nevyskúšal, len niekde môžno niečo počul. Ahoj. 🙂))