Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
2. feb 2012

@mycats preco si neobjednas odtial?

tonko_babymarket
2. feb 2012

@mycats
už je možné ho objednať aj u ktoréhokoľvek predajcu na Slovensku 😉

pallacinka
2. feb 2012

@mycats Nas summer kit bol vznutra taky isty ako zvonka, cize bodkovanyyyy! Je to vidiet tu na fotke: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/pallacinka/a...

lodgermaniacka
2. feb 2012

@mycats ja som ho včera chcela objednať z tej nemeckej stranky, no nevidím ho tam 😕 😕 😕 aka je vlastne cena?

lia
2. feb 2012

@tonko_babymarket kedy idu ceny hore prosim vas?

lodgermaniacka
2. feb 2012

@lia cena je ok 🙂 🙂 🙂

tonko_babymarket
2. feb 2012

@kilian
bohužiaľ budú len 3:

lia
2. feb 2012

@lodgermaniacka jajj,ale ja som myslela ceny kocika

lodgermaniacka
2. feb 2012

@lia jaaaj a pre ktorý si sa rozhodla?

pallacinka
2. feb 2012

@lia @lodgermaniacka Ceny isli hore iba v Nemecku, tam kit stal 129 a teraz okolo 150, u nas asi zostane na 169, len aby nedoslo k nedorozumeniu 🙂

tonko_babymarket
2. feb 2012

@lia
Stokke zvýšilo ceny od 1.2.2012, celoplošne...

clarissa
2. feb 2012

Baby,v juli budem mat bejby a velmi sa mi paci stokke,ale stale ma odradza to trasenie vaničky na nie moc rovnom povrchu...myslite ze je to fakt kocik len do nakupnych centier? 😅 asi by ho tolko bab nemalo keby je naprd,ze 🙂 myslite ze je pohodlny pre babo od narodenia?

lia
2. feb 2012

@lodgermaniacka zeleny asi 😀

misel1
2. feb 2012

Otazocka na mamicky co maju stokky xplory do kolko rockov sa da kociarik pouzivat ???

misel1
2. feb 2012

@clarissa ti istu dilemu riesim ja..my este len planujem druhe babo a tiez chcem len stokky ale sa bojim ze ako trojrocne sa mi tam uz asi nezmesti to dieta a ja nechcem iny kupovat... 😒

lenocka23
2. feb 2012

@misel1 myslim ze v troch rokoch sa tam dieta zmesti este... ber to tak, ze v tom veku tam uz nebude stale, skor by som povedala ze vynimocne...😉 takze podla mna nemusis mat ziadne obavy a smelo do toho... 😉 🙂 🙂

clarissa
2. feb 2012

@misel1 ja riesim tu vanicku furt 😅 ci nieje mala a ci v ne to babo neni moc "vytrasene" ked nedes po rovnom povrchu..:/ sportova cast myslim ze je akurat a ako pise lenocka,3 rocne dieta uz ti vkociku moc neobsedi 🙂

misel1
2. feb 2012

@lenocka23 dakujem si ma velmi potesila,no ak to druhe bude ako moja pohodlna dcera tak tam len vysedavat bude 😵 ...Uz len to babo mi chyba ale aj to coskoro bude,dufam.... 😉

misel1
2. feb 2012

@clarissa no my byvame pri meste ale aj tak nerovne cesty sa tiez najdu...ale az take hrozne to asi nemoze byt ked tolke ceny vyhral a vela bab je s nim uplne spokojnych ,ja si spominam pri malej som mala Takko kocik a ten az moc bol odpruzeny ked ju babky kocikovali alebo uspavali som myslela ze chuda male mi otras mozgu dostane... 😅

clarissa
2. feb 2012

@misel1 😀 ja mam tolko tipov na kocik, ale na stokke si robim chutky uz davno,este som nebola ani tehotna...este rozmyslam nad Brio go,tak uvidim ktory vyhra.. 🙂

misel1
2. feb 2012

@clarissa my sa tiez este len snazime ale uz ma to chyta naplno...a tiez druhe babo bude u nas to posldene tak chcem mat kocik co stoji zato a preto asi stokke...daj vediet ako si sa rozhodla.... 😉

kilian
2. feb 2012

tie ceny sa strasne zvysili!!!

clarissa
2. feb 2012

@misel1 aj my druhe a posledne 😀 😀 😀 preto si to chcem uzit naplno so vsetkym aj ja...je moznej aj to,ze naprv kupim brio a potom ho predam a kupim stokke sportak 🙂 uvidim...nad kocikom uvazujem uz davno ale kupovat ho planujem najskor v maji....jedine ze by bola skor nejaka masaker akcia 😀

misel1
2. feb 2012

@clarissa preto som aj ja uz zacala okukavat kociky lebo tie ceny su tiez dost vysoke a keby sa zadarilo a bola by nejaka akcia a v neutralnej farbe uz by ho aj kupovala...ako citam si z okolia TN aj ja tam mam rodicov ale byvam v Rakusku...

babymarket_sk
2. feb 2012

@kilian
pozitívne je aspoň to, že ponechali akciu do konca februára autosedačka zdarma

clarissa
2. feb 2012

@misel1 ano,byvam kusok od TN ale v Tn travim vela casu..🙂 dnes hadam pojdem obzriet nejake kociky nazivo,sak furt som nacapena na nete a obzeram vsetko len virtualne 🙂

lia
2. feb 2012

@babymarket_sk a zdrazili sa aj ceny prislusenstva? strieska a nakupna taska kolko stoji? na stranke to nenajdem

mycats
2. feb 2012

teda, ale spon je tam tej moj vysnivanyyyy 😀 😀

babymarket_sk
2. feb 2012

@lia
najviac zvýšenie cien postihlo kočík a vaničku, ostatné jemne, osobne si myslím, že bude musieť výrobca robiť častejšie akcie, lebo tú cenu prehnali...