Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

riki1
22. mar 2012

@mycats tak ja mám tepláky vo farbe kočíka 😀 ,sa ma pýtajú ,že to si si kúpila ku kočíku ? ...ale je to opačne ,kočík som vyberala podľa tých teplákov 😀 😀 😀

ustrachana
22. mar 2012

tak kocky potom nie je o com, tenisky ralphika si kupim a hotovo, supnem tenisky rifle a idem 😀 parada,konecne pohoda 🙂 lebo ja kocikujem strasne vela a vecer mam nohy ako keby som pracovala niekde za pasom a nie 8 hod, ale aspon 24 😀 😀 😀

mycats
22. mar 2012

@riki1 😀 😀 😀 ja mam cierne vsetky, tak k dark navy to sedi 😀
ja som dnes na FB videla fotku pre @pallacinku 😀 😀 k jej bodkovanemu summer kitu aj tricenko maju 😀 😀

inak teraz pozeram, ze @ustrachana ma 4 mesacne babo. ked budes behat za 2rocnym, tak urcite v teniskach 😀 😀

ustrachana
22. mar 2012

@mycats tak to uz nebudem mat stokacika mojho milovaneho 🙂

mycats
22. mar 2012

@ustrachana no ved my vieme preco uz nenosime vysoke boty 😀 😀 ja tiez vela kocikujem a uz som davno pochopila, ze je to jednoduhsie takto. este aj cizmicky mam sportove a nizke ku kociku 😀 😀 😀

mycats
22. mar 2012

@ustrachana a co budes mat??? moj maly ma dva a este je stale stokke number one 😀 😀

ustrachana
22. mar 2012

@mycats jooooj, uz sa vidim ako ho tlacim pohodlne v tenisockach, jooooj to bude pohodlieeeee 🙂

riki1
22. mar 2012

@ustrachana môj pije tiež HA mlieko a mesačne ma stojí cca 60€ ,plienky 40€ ostatná strava ,hygiena a drobnosti je určite viac ako 100€ ,takže obdivujem maminky žijúce len z tých 190€ ☹

ustrachana
22. mar 2012

@mycats to uz kupime len golfky asi - teda tak to planujem 😀

mycats
22. mar 2012

@ustrachana ja golfky nemusim, to je strasny kocik!! 😖 mala som len pozicane a to som po jednej jazde mala dost. so zappikom sa nechodilo zle, ale zo stokke je to uplne super 😀

ustrachana
22. mar 2012

@mycats tak aj golfky su lepsich znaciek myslela som nieco luxusnejsie 😀 nie take z tesca za 29 Eur 😀 ved uvidime, 2 roky su este velmi daleko aj ked na druhej strane len teraz sa maly narodil a uz mam doma velke babo 😀

mycats
22. mar 2012

@ustrachana ja som mala pozicane chicco, no hruuuuza 😝 😝 no ved mne to je jasne, ze urcite su aj lepsie kociky. napr. moja sestra, ved je to uz 10 rokov, mala kocik, ktory nemal aretaciu. to ako sa chodilo s takym kocikom???? moje nervy, to ide ako tank 😀 😀
pri druhom mala golfky. to nie tank, to mulica 😀 😀

ustrachana
22. mar 2012

@mycats 😀DDDD

ustrachana
22. mar 2012

boze kolko je uz hodin a ja sa tu tak s vami smejem 😀 a to kazde dve hodky krmim maleho, uz som mohla kolko spat 😀

mycats
22. mar 2012

Ja som taka stastna, ze mam stokke!!! Absolutne nechapem tie mamicky co sa na mna pozeraju, ze tolko penazi by za kocik nedali..... Ja by som nedala tolko penazi za tu polsku mulicu krizenu s tankom co tlacia pred sebou!! 😠

mycats
22. mar 2012

@ustrachana 😀 😀

ustrachana
22. mar 2012

@mycats a uplne najlepsie je, ked ho komentuje niekto kto v kutiku duse po nom tuzi a nema ho lebo je mu luto vyhodit zan tolko penazi😀 😀 to pocuvam najradsej- pourazaju ten kocik ze az a v kutiku duse si myslia ako by ho chceli 😀 😀 😀

milankovazuzana
22. mar 2012

@ustrachana no vidíš, to je rozumná reč 😀

riki1
22. mar 2012

@mycats ...ja mám teraz Mitsubishi Pajero 7-miestne ,tie zadné sedadlá sú vložené v podlahe ,tak tam stokáč krásne vojde ,ale mám ešte aj Chrysler Grand Voyager a tam tiež vojde nezložený 🙂

mycats
22. mar 2012

@riki1 a ake je to super len tak nalozit kocik bez skladania 😀 druhe auto mame sedan a to sme vzdy brblali, ze sa musel kocik skladat. ked clovek potrebuje obehat nejake obchody, ved stale este dokoncujeme garaz, tak to aby pol dna zabil kocikom!

mycats
22. mar 2012

@ustrachana to je presne, na stokke brblu ludia co ho v zivote ani netlacili 🙂
ja si myslim, ze oni si to tak racionalne vyhovorili, ze to nemoze byt dobry kocik a veria tomu 😀 😀

milankovazuzana
22. mar 2012

@mycats Ja tiež golfky ee, ja budem stokkačovať až do 3 rokov, ale či bude malý ešte chcieť??? 😀 😀 😀

mycats
22. mar 2012

@milankovazuzana to su strasne kociky!!! a tie dvojite kolieska!!! tak to je smrt!!! ja taky kocik nemozem ani tlacit, lebo hned chytam nervy 😠 😠 moj kocik ide doslovne sam a toto aby clovek tlacil ako chromu kozu!!
ja tiez nechavam kocik do 3 rokov 😀 😀 maly aj beha a aj sa vozi 😀

milankovazuzana
22. mar 2012

@mycats presne, moja reč

milankovazuzana
23. mar 2012

@mycats tak, Forestík bude v utorok domka, jaj, teším sa, som zvedavá 😀 😝 😀

mycats
23. mar 2012

@milankovazuzana super!!! uzasni v nom budete!!! 😀 😀 ja uz som si nechala len fusacik 😀 na pamiatku 😀
pochybujem, ze dalsiu zimu budem kocikovat, ale tak kto vie

milankovazuzana
23. mar 2012

@mycats čo Ty vieš, možno budeš, ten fusak je nádherný

mycats
23. mar 2012

@milankovazuzana sama som zvedava, ved to uz bude mat maly takmer 3 roky 😀 😀 fusacik je uzasny, ja som rada, ze ho mam. na bazarikoch sa da este najst

milankovazuzana
23. mar 2012

@mycats keby si ho chcela predať, tak na mňa mysli, Majuškaaa 😀 😀 😀

mycats
23. mar 2012

@milankovazuzana 🙂 oki, dam vediet. on je najkrajsi ked je takto na komplet aj so strieskou