Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

julinkak
24. apr 2012

@pallacinka 😀 a vy ste odkial, ze poznate Po? moj manzel tiez nebol nadseny, ale ked som ho presvedcila o nevyhnutnosti vlastnit ho🙂 potom uz bol spokojny🙂 a teraz ho uz vacsinou tlaci on🙂

pallacinka
24. apr 2012

@julinkak Muz je z po, mame tam svagrovcov a kusok odtial aj svokrovcov, teraz tam mam uz dokonca aj ja trvale bydlisko (lebo svagor je policajt tak sa to vybavovalo lahsie 🙂))

julinkak
24. apr 2012

@pallacinka no toto🙂 takze vychodnaree 😀

cristinna
24. apr 2012

@pallacinka
Ahoj, chcem sa ta spytat, ze ci Stokke kocik nie je vhodny do lietadla? Ja som si myslela, ze podla obrazkov na ich tusim web stranke, sa da zbalit do stokke specialnej tasky a je to... Diky 🙂

mycats
24. apr 2012

@pallacinka 🙂 🙂 to znamena, ze sa k nemu treba vratit 😵

mycats
24. apr 2012

Summer kit, nasa lentilkova laska je uz na kociku 😵 😵 😵
@jessicax @kilian @boska79 - viac mam v albumceku

boska79
24. apr 2012

@mycats no.. Tusim budem musiet kupit modry navlek na sportovu cast... K cervenej to take pekne asi nebude

mycats
24. apr 2012

@boska79 k dark navy je uplne uzasnyyyyy 😵 😵 ja ho budem nosit bez tej bielej vnut. podlozky. takto sa mi to paci viac.

aksniteb
24. apr 2012

Prosím vás, ktorá máte fialový Stoke, aký ste vybrali k nemu Summer kit? Akosi sa mi žiadny vzor k nemu nezdá 😒

mycats
24. apr 2012

@aksniteb ja som povodne zvazovala kupit fialovy a urcite by som k nemu dokupila Pink Pixel 😵 😵

kilian
24. apr 2012

@mycats uzasny!!!!!!

aksniteb
24. apr 2012

@mycats ďakujem za super link , som si ho nevedela predstaviť na fialovom kočíku !!! ale nevyzerá to spolu zle 🙂

mycats
24. apr 2012

@boska79 teraz ma napadlo, ze si to rovno mozes otestovat na stranke stokke 🙂
http://www.stokke.com/en-sk/stroller/customize-...

mycats
24. apr 2012

@aksniteb vyzera to uzasne 😵 😵 😵 pre dievcatko je to najkrajsi summer kit na sveteeeee

lovesista
24. apr 2012

v sobotu v Smotanke vraveli ze aj Mariana Durianova bude mat Stokke, zelenej farby 😎 zda sa ze tento kocik je fakt v mode 🙂

mycats
24. apr 2012

@lovesista videli sme aj na nete o tom clanok a fotecky. 🙂 🙂 skor by som povedala, ze jojka robi z toho kocika deluxe faro za 3mil. eur 🙂

mycats
24. apr 2012

@kalista - zlaticko a ty preco davas drobcovi prec jeho prekraaasne faricko 😲 😲 😲

boska79
24. apr 2012

@mycats uz som to pozerala..moc sa mi to teda nepaci ..uvidim ake to bude ked to pride. on je najkrajsi na dark navy.. no mozno ked to pride, tak bude sa mi to nazivo pacit.

dnes mi maly pisti od rana, mam toho dost, nic mi nieje po voli dnes... takze to mozno bude aj tym, ze sa nato tak cierno pozeram..asi sa idem najest! :D

mycats
24. apr 2012

@boska79 😀 😀 😀 inak najlepsie je nechat vsetko odlezat. ja som s horucou hlavou kupila min. milion nepotrebnosti 🙂 🙂

kalista
24. apr 2012

@mycats uz ma novy domov Stokkacik. Bude mi za nim smutno, ale väcsinou som pouzivala Cameleona, lebo mi bolo stokkiho luto. My tu medzi medvedmi moc parady neurobime a na nasu tatransku zimu viac dôverujem Bgb.

mycats
24. apr 2012

@kalista tak ja tiez nebyvam na devine 😀 😀 ale v dedinke pri Nitre a nejako to neriesim. Aspon sportacik si si mohla nechat. skoda je ho, skoda 😢 si sa dnes mohla tesit z krasneho summer kitu 😀

kilian
24. apr 2012

@kalista uz je aj prec?vcera som ho Este Videla na bazariku.ten blue Melange si ani nevyskusala?

ellen13
24. apr 2012

@boska79 na sportovu čast sa da kupit navlek inej farby? Tiež asi budem riešit podobný problem - červený kočík a blue pixel. Na vaničku tiež existuje nejaký návlek?

kalista
24. apr 2012

@kilian vcera som ho nahodila a dnes na obed uz siel 🙂 Blue melange veru nebol vyskusany.

pallacinka
24. apr 2012

@cristinna Ahoj, ak to spravne chapem (opravte ma ak sa mylim) tak v tej taske ho mozes odovzdat spolu s batozinou pri check in, cize pojde s velkymi kuframi do ulozneho priestoru. Ak si chces vziat kocik az k lietadlu, tak potrebujes nejaky mensi a skladnejsi, my sme mali bee no co som pozerala tak vsetci ostatni mali golface a nas bol medzi nimi najvacsi.

boska79
24. apr 2012

@ellen13 aj na vanicku myslim existuje... pride mi to ako past na oko s cervenym, ja som objednavala blue pixel, s tym ze bude tmavomodry... tak teraz ked to pride, tak uvidim ake to bude naozaj.. ak by bol cely prevleceny kocik tak by som kupila tmavomodru nakupnu tasku- co by bolo fajn.

a cca 230 stoji z babymarketu novy potah na sportovu cast. chcem si kupit nieco ine, a potrebujem nato dost €..tak si to musim sakra rozmysliet. ked privriem oci, mozno to aj s cervenou nebude zle...

kilian
24. apr 2012

@pallacinka bee ti nepresiel ani cez to prezarovanie alebo ako sa to vola..ze?

ellen13
24. apr 2012

@boska79 dakujem za info, to som nevedala, musím to pozriet. Ja teda zvažujem či radšej kočík neobjednam rovno v navy aby to ladilo s blue pixel. Letny kit pre chlapca ktorý by uplne ladil s červeným kočíkom asi nemaju v ponuke. Možno to ale naživo fakt nebude s červenou také zle, aj predavačky v obchode vraveli, že to bude fajn.

charlotte29
24. apr 2012

dievcata,poradte mi,k cervenemu stokaciku,sa hodi aky letny kit??pink pixels??a zimny?som rozmyslala nad cervenym,nebude to uz vela,???co myslite?? 🙂 zajtra mi uz konecne pride,uz sa tesim...len summer kit nemam a cez vikend maju byt horucavy,som bola v predajni pre deti,ze sa caka mesiac na kit,fuu,to som teda netusila